0


Messi: "Znoszony na noszach myślałem o najgorszym, o bólu, o tym, jak długo mogę pauzować. Na boisku ryzyko jest zawsze...". Wypowiedź Leo

0

Leo wszyscy Culés jesteśmy z tobą!

0

Co za chamy!!!

0

David, który to już spalony ? ;)

0

Messi 21 bramek w tym sezonie ligowym jak tak dalej pójdzie to on przełamie barierę tych 50 goli w lidze :D

0

Macie bramki z dzisiejszego spotkania ? :)

0

Jak wygląda mecz ? Chciałabym się dowiedzieć bo niestety nie mogę oglądać :)

0

Villa jaki opatulony ;)

0

Deulofeu ;)

0

David!!!!!!!!!!!!!

0

Podobno Alves będzie pauzował od 7 do 10 dni.

0

Hehe nawet Shakira napisała na twitterze o obronionym karnym Victora ;)

0

Kibice Barçy hymn śpiewają

0

Brawo Victor !!

0

Iniesta dzisiaj przebija wszystkich !!

0

Alez Gol Iniesty!!

0

Iniestazo ;)

0

Iniesta co zagrał!! ;) I bramka Leo :)

0

Messi!!

0

8 w polu karnym 0_o

0

Aj Leo

0

No nie Alves kontuzja ;/

0

Leo- chłopak który bije rekordy ;)

0

Leo ponownie 2 gole ;)

0

Czy on powiedział Nou Camp ? o_O

0

Messi!!!!!!!

0

Iniesta czarodziej ;)

0

LEO !!!!!!!!!!!!

0

Alves!!!!!!!!!!!

0

Czapka Songa wymiata :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?