0

Jak wy nie widzicie Messiego i jak gra to radzę okulary kupić :)

0

Mina Cristiano - bezcenne ;D

0

Gratulacje dla Andresa :) Nagroda zostaje w szatni Barcy :) Widać było że Leo się cieszy;p

0

Leo będzie miał komu strzelać ! :)

0

Mam nadzieje że wygra Leo albo Andres ;D

0

"Gerard Piqué zdradził dziennikarzom, że po meczu z Realem Vilanova powiedział zawodnikom, że w drugiej połowie dali „lekcję futbolu”."
tu jest jakiś błąd ;pp

0

Zakk666
Też się nad tym zastanawiam ;p

0

Gdyby nie Valdes strzelili by nam jeszcze więcej bramek !
Bramka Leo naprawdę świetna ;) wierzyłam do końca w remis 2:2 no, ale cóż stało się jak stało przed nami niedzielny mecz z Valencią i na nim trzeba się skupić. Oczywiście porażka z Realem zawsze boli. Lecz teraz sezon ligowy i to na nim musimy się skupić aby móc triumfować ;)
VeB

0

Mina Xaviego na koniec meczu. Ehhh mówiła wszysko

0

I ten widok naszych piłkarzy na koniec meczu :(

0

Najgorsze było to gdy jeden z naszych piłkarzy chciał przyspieszyć akcje nie było nikogo obok.

0

hahah komentatorzy są po prostu suuper ;) I reakcja Puyola gdy Messi zdobywa gola :)

0

Reklama rewelacyjna i bardzo pomysłowa ;))

0

Wielki piłkarz, wielki człowiek !:)

0

A ten znów zaczyna . Nie dość, że nie ma racji to chyba nie zauważył że gdy Barça faulowała to od razu był gwizdek .. zawodnicy Realu powinni być częściej kartkowani !

0

Leo ma 25 lat i tak niebywale statystyki ;) Na koniec jego kariery one będą tak wielkie, że chyba nikt ich nie pobije ! :)
Po prostu najlepszy piłkarz świata :)
Viva Messi !!

0

Najlepsza wiadomość jaką mogliśmy usłyszeć ;) Bardzo się cieszę ! Abi wracaj do nas jak najprędzej ;)

0

I to jest futbol. Druzyna która w pierwszej polowie nie gra nic strzela jako pierwsza gola i gdzie tu sprawiedliwosc ? ;) Dobrze, że szybko odpowiedzielismy i mamy małą zaliczke przed rewanżem :)

0

Iniesta rewelacyjny to co on robi z piłką to poezja ;) Messi jak balansuje ciałem jak biegnie z piłką :)) może dzisiaj nie zagrał świetnego spotkania, ale mam nadzieję na jego gole w rewanżu. I oczywiście Xavi jeden z najlepszych piłkarzy uwielbiam go ;pp

0

Gdyby bylo 3-1 byłabym bardzo zadowolona. Victor popełnil fatalny błąd ;/ cieszy wykorzystany karny Leo ;) bramki Pedro i Xaviego :)) już się nie mogę doczekać środy mam nadzieję że wygramy puchar ;)
PS. pamiętajmy że nam dobrze gra się w Madrycie ;))
Visca el Barça y Visca Catalunya !

0

Jak przyjadą drużyny przeciwne i zobaczą ten tunel i zdjęcia to chciałabym widzieć ich miny ;))

0

Nie mogę się doczekać tego meczu :) mam nadzieję, że to będzie rewelacyjne widowisko i zobaczymy wspaniały futbol ;) liczę oczywiscie na nasze zwycięstwo i wynik 3-1 ;p
Visca el Barça !

0

O i Abi był :)

0

No to jutro to się zmieni ;)

0

Lepszego powrotu nie mógł sobie wymarzyć :)

0

David !!! Co za radość ;))!!!

0

Oj Leo jest forma ;)) zastanawiam się ile strzeli goli w tym sezonie ;D

0

Mam nadzieję że Ikerowi nic się nie stało bo to świetny bramkarz i człowiek ;)

0

10 braci i 17 sióstr, no nieźle... ;D

0

Oby bez kontuzji w przyszłym sezonie i po jak największą ilość trofeów* :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?