Catalunya10
Dołączył/a: maj 2012
11 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak wy nie widzicie Messiego i jak gra to radzę okulary kupić :)
0
Mina Cristiano - bezcenne ;D
0
Gratulacje dla Andresa :) Nagroda zostaje w szatni Barcy :) Widać było że Leo się cieszy;p
0
Leo będzie miał komu strzelać ! :)
0
Mam nadzieje że wygra Leo albo Andres ;D
0
"Gerard Piqué zdradził dziennikarzom, że po meczu z Realem Vilanova powiedział zawodnikom, że w drugiej połowie dali „lekcję futbolu”."
tu jest jakiś błąd ;pp
0
Zakk666
Też się nad tym zastanawiam ;p
0
Gdyby nie Valdes strzelili by nam jeszcze więcej bramek !
Bramka Leo naprawdę świetna ;) wierzyłam do końca w remis 2:2 no, ale cóż stało się jak stało przed nami niedzielny mecz z Valencią i na nim trzeba się skupić. Oczywiście porażka z Realem zawsze boli. Lecz teraz sezon ligowy i to na nim musimy się skupić aby móc triumfować ;)
VeB
0
Mina Xaviego na koniec meczu. Ehhh mówiła wszysko
0
I ten widok naszych piłkarzy na koniec meczu :(
0
Najgorsze było to gdy jeden z naszych piłkarzy chciał przyspieszyć akcje nie było nikogo obok.
0
hahah komentatorzy są po prostu suuper ;) I reakcja Puyola gdy Messi zdobywa gola :)
0
Reklama rewelacyjna i bardzo pomysłowa ;))
0
Wielki piłkarz, wielki człowiek !:)
0
A ten znów zaczyna . Nie dość, że nie ma racji to chyba nie zauważył że gdy Barça faulowała to od razu był gwizdek .. zawodnicy Realu powinni być częściej kartkowani !
0
Leo ma 25 lat i tak niebywale statystyki ;) Na koniec jego kariery one będą tak wielkie, że chyba nikt ich nie pobije ! :)
Po prostu najlepszy piłkarz świata :)
Viva Messi !!
0
Najlepsza wiadomość jaką mogliśmy usłyszeć ;) Bardzo się cieszę ! Abi wracaj do nas jak najprędzej ;)
0
I to jest futbol. Druzyna która w pierwszej polowie nie gra nic strzela jako pierwsza gola i gdzie tu sprawiedliwosc ? ;) Dobrze, że szybko odpowiedzielismy i mamy małą zaliczke przed rewanżem :)
0
Iniesta rewelacyjny to co on robi z piłką to poezja ;) Messi jak balansuje ciałem jak biegnie z piłką :)) może dzisiaj nie zagrał świetnego spotkania, ale mam nadzieję na jego gole w rewanżu. I oczywiście Xavi jeden z najlepszych piłkarzy uwielbiam go ;pp
0
Gdyby bylo 3-1 byłabym bardzo zadowolona. Victor popełnil fatalny błąd ;/ cieszy wykorzystany karny Leo ;) bramki Pedro i Xaviego :)) już się nie mogę doczekać środy mam nadzieję że wygramy puchar ;)
PS. pamiętajmy że nam dobrze gra się w Madrycie ;))
Visca el Barça y Visca Catalunya !
0
Jak przyjadą drużyny przeciwne i zobaczą ten tunel i zdjęcia to chciałabym widzieć ich miny ;))
0
Nie mogę się doczekać tego meczu :) mam nadzieję, że to będzie rewelacyjne widowisko i zobaczymy wspaniały futbol ;) liczę oczywiscie na nasze zwycięstwo i wynik 3-1 ;p
Visca el Barça !
0
O i Abi był :)
0
No to jutro to się zmieni ;)
0
Lepszego powrotu nie mógł sobie wymarzyć :)
0
David !!! Co za radość ;))!!!
0
Oj Leo jest forma ;)) zastanawiam się ile strzeli goli w tym sezonie ;D
0
Mam nadzieję że Ikerowi nic się nie stało bo to świetny bramkarz i człowiek ;)
0
10 braci i 17 sióstr, no nieźle... ;D
0
Oby bez kontuzji w przyszłym sezonie i po jak największą ilość trofeów* :)