Catalunya10
Dołączył/a: maj 2012
11 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
D10S
Hahaha Song jaka czapka :D
0
Lecieli nad Polską ;D
0
Alez gol Leo ;) ... Jaki uśmiech ;D
0
Haha Alexis nogi do góry ;D
0
Song!1
0
Leo!!!
0
Hahahaha jsl piłka się zatrzymała ;p
0
Bardzo dobry mecz Alexisa ;) mam nadzieję że w najbliższym meczu się przełamie.. widac że chlopak się stara :)
0
Pique i Fontas fajny obrazek ;)
0
O_o!!!!
0
Golazo!
0
Leo!!!!
0
Xavi!
0
To mile ze strony klubu :)
0
Chciałabym Alexisa w podstawowej jedenastce, w ostatnim meczu naprawdę się starał i jego gra wyglądała dobrze ;)
0
o Leo znów na piłce siedzi :D
0
Nawet moja mama stwierdziła, że co to jest za gra gdy cały czas stoisz pod swoją bramką i czekasz tylko na kontratak!
0
A mi się dzisiaj najbardziej podobał Alexis !
0
W końcu Barça musiała w końcu przegrać !
0
Dajecie chłopcy taką akcję marzeń !
0
Możecie mi powoedziec tak obiektywnie jak wyglądała pierwsza połowa :))
0
Macie jakiś dobry link ? :))
0
Widac, że duma go rozpiera :)
0
Good news :)
0
Rozumiem, że Alexis nie strzela i dla niego napewno to też jest frustrujące, ale widać że chłopak się stara biega na boisku za dwóch . Mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu i zacznie on strzelać bramki :)
0
Cieszę się, że humor mu dopisuje ;)
0
Jak dobrze, że Leo nic się nie stało :) Wszyscy wiem jak on jest ważny dla naszej drużyny :)
Vamos Messi !
0
D.Villa7Dax
Marzenie wszystkich Culés :)
0
Chciałabym żebyśmy pobili rekord zdobytych punktów w La Liga :)
0
Nie sądzę że Leo zagrał słabo, ale po prostu nie miał dobrego wykończenia a myślę że to było tylko przez to, że Messi bardzo chciał strzelić tego gola :). Z resztą mu się nie dziwię w końcu wczoraj został tatą ;) mam nadzieję,że w następnym meczu strzeli tego upragnionego gola i zobaczymy tą nową cieszynkę ;)
VeB