0

D10S
Hahaha Song jaka czapka :D

0

Lecieli nad Polską ;D

0

Alez gol Leo ;) ... Jaki uśmiech ;D

0

Haha Alexis nogi do góry ;D

0

Song!1

0

Leo!!!

0

Hahahaha jsl piłka się zatrzymała ;p

0

Bardzo dobry mecz Alexisa ;) mam nadzieję że w najbliższym meczu się przełamie.. widac że chlopak się stara :)

0

Pique i Fontas fajny obrazek ;)

0

O_o!!!!

0

Golazo!

0

Leo!!!!

0

Xavi!

0

To mile ze strony klubu :)

0

Chciałabym Alexisa w podstawowej jedenastce, w ostatnim meczu naprawdę się starał i jego gra wyglądała dobrze ;)

0

o Leo znów na piłce siedzi :D

0

Nawet moja mama stwierdziła, że co to jest za gra gdy cały czas stoisz pod swoją bramką i czekasz tylko na kontratak!

0

A mi się dzisiaj najbardziej podobał Alexis !

0

W końcu Barça musiała w końcu przegrać !

0

Dajecie chłopcy taką akcję marzeń !

0

Możecie mi powoedziec tak obiektywnie jak wyglądała pierwsza połowa :))

0

Macie jakiś dobry link ? :))

0

Widac, że duma go rozpiera :)

0

Good news :)

0

Rozumiem, że Alexis nie strzela i dla niego napewno to też jest frustrujące, ale widać że chłopak się stara biega na boisku za dwóch . Mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu i zacznie on strzelać bramki :)

0

Cieszę się, że humor mu dopisuje ;)

0

Jak dobrze, że Leo nic się nie stało :) Wszyscy wiem jak on jest ważny dla naszej drużyny :)
Vamos Messi !

0

D.Villa7Dax
Marzenie wszystkich Culés :)

0

Chciałabym żebyśmy pobili rekord zdobytych punktów w La Liga :)

0

Nie sądzę że Leo zagrał słabo, ale po prostu nie miał dobrego wykończenia a myślę że to było tylko przez to, że Messi bardzo chciał strzelić tego gola :). Z resztą mu się nie dziwię w końcu wczoraj został tatą ;) mam nadzieję,że w następnym meczu strzeli tego upragnionego gola i zobaczymy tą nową cieszynkę ;)
VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?