Chakuo96
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wysyp1
Real 2. najlepszą drużyną? HAHAHAHAHAHA człowieku weź się obudź z tego snu. Wymienione przeze mnie drużyny niemieckie są bardziej zgrane niż Real.
realny10
Dortmund i Bayer są lepsze niż Real. Mają lepsze zgranie i lepiej grają pressingiem. Za dużo FIFY i ci się statystyki z reala i z gry mieszają
0
Czy ja wiem czy Real jest drugą najlepszą drużyną globu??? Nie zapominajmy że są takie drużyny jak np. Chelsea, ManUtd, City, Milan, Inter, Lyon, Bayern, Bayer, Borussia, Juve. To też wielkie drużyny. A Real dopiero powraca do bycia wielką. Ja np. bardziej boje się meczy z np. Manchesterem niż z dużyną, która przez 3 lata wygrała tylko marny puchar króla za który zapłaciła łącznie 300mln a cieszy się z nigo jakby to był szczyt ich marzeń.
Myślcie i piszcie sobie o mnie co chcecie ale Real kiedyś był wielki. Teraz chcą do tego wracać i powoli im się to udaje ale drużyny przeze mnie wymienione są i tak potężniejsze i to o mecze z nimi bardziej się boję niż o mecz z drużyną która KIEDYŚ coś znaczyła
0
Na waszym miejscu nie lekceważyłbym Gallianiego. To on jest mistrzem transferów niemożliwych w piłce nożnej. W końcu to on sprzedał Kakę za prawie 2 razy wyższą cenę niż jest wart Realowi, sprowadził Ronaldinho, Robinho i Ibrahimovicia mając 15mln. na transfery. Galliani jest mistrzem tego typu operacji
0
~vil
Nareszcie jakiś kibic z szacunkiem do rywala. Zgadzam się z twoim komentarzem w 100%
kacperfcb
Człowieku oglądałeś CAŁY mecz od początku do końca w każdej sekundzie spotkania?? Gdyby nie celne wślizgi i szybkie powroty do obrony Alvesa to CR miałby minimum 5 sytuacji sam na sam i kilka ze środkowymi obrońcami. Weź najpierw zobacz UWAŻNIE cały mecz i potem oceniaj nie odwrotnie
0
Ten mecz pokazał jak ciężko jest pokonać Barcę nawet jeśli jest nieprzygotowana i w rozsypce jak wczoraj i przez prawie cały poprzedni sezon. Szczerze powiem że Real zasłużył na zwycięstwo. Gdybym miał wystawiać oceny za mecz to wystawiłbym je tak:
Barcelona:
Valdes-9
Alves-8
Mascherano-5
Abidal-5
Adriano-7
Keita-6
Thiago-7
Iniesta-7
Messi-6
Villa-6
Sanchez-7
Real:
Casillas-6
Ramos-7
Pepe-6
Carvalho-7
Marcelo-7
Xabi-8
Khedira-7
Di Maria-7
Ozil-8
Ronaldo-9
Benzema-3
0
Ja też bardzo się zmartwiłem widząc Messiego w takim stanie. Bardzo się tym martwię i mam nadzieję że Guardiola zadba o jego dyspozycję
khometz
Oprócz Puyola wszyscy kontuzjowani będą gotowi na rew. Co do Puyola to jego rehabilitacja idzie genialnie. Lekarze są zdumieni że tak dobrze mu to idzie. Mówią że będzie gotowy do meczu z Porto. A co do Cesca to jest opcja i to niemal pewna że Cecs wystąpi w rewanżu
0
Bardzo mnie cieszy postawa Thiago, mimo przybycia Fabregasa jest on gotowy na rywalizację. Moim zdaniem klub chce powoli tworzyć zgranie między Thiago i Ceskiem by mieć zapasowy duet w środku pola
Wracając do Thiago to zagrał świetny presezon i genialny wczorajszy mecz szczególnie jak przeszedł 3 graczy naraz
0
Powiem tak, nie widziałem go w Udinese i o nim nie słyszałem aż do początku rynku transferowego. Byłem więc na początku sceptyczny do tego transferu ze względu głównie na sumę. Potem zobaczyłem jego filmiki na YT i zauważyłem potencjał w tym zawodniku. Wtedy sam wyceniałem go na 30-35mln. Jednak kiedy Udine chciało za niego 45-50mln to zacząłem jednak skłaniać się w kierunku Rossiego. Jednak po wczorajszym meczu widzę, że ten piłkarz może nam pomóc. Potrzebuje oczywiście czasu na poznanie stylu Barcy i nauczenie się częściej podawać(akcja w polu karnym Realu kiedy mógł podać Villi a ten zostałby sam na sam z Ikerem, jednak sam zaczął kiwać i wywalczył tylko rożny) jednak bardzo mi się spodobał w czasie debiutu szczególnie kiedy ojechał 3 zawodników naraz na skrzydle
Życzę szczęścia Alexisie Sanchezie
0
Mówcie co chcecie ale tym razem Wenger pokazał klasę. Nie zachował się znowu jak rozpieszczony, rozkapryszony dzieciak ale zrozumiał wolę swojego kapitana i puścił go zgodnie z jego wolą. Zrozumiał jego pragnienie powrotu do domu i go puścił obniżając wymagania. Teraz zasłużył na miano jednego z najlepszych trenerów świata.
Życzę powodzenia i pucharów panie Wenger
0
JEST I OOOOOOONNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WITAMY W DOOOOOMUUUU!!!!!!!!
0
Nie wiem jak dla was ale dla mnie transfer jest sfinalizowany dopiero po oficjalnym potwierdzeniu go przez OBIE strony. Arsenal jak małe dziecko często się obraża. Psują tym sobie opinie, rozczarowują kibiców i wykazują brak szacunku do (dalej) swojego kapitana. Jest to nieetyczne pożegnanie swojego piłkarza ale jeśli Arsenal nie potwierdzi zakupu Fabsa przez Barce to wg. przepisów nadal będzie piłkarzem Londyńczyków i ch*j i transferu
0
Noż do k*rwy nędzy jak to jest możliwe. Rozumiem że Fabregas to światowy piłkarz, gwiazda od najmłodszych lat, kapitan wielkiej drużyny Arsenalu Londyn ale 45mln to za dużo jak na piłkarza który od początku profesjonalnej kariery w klubie zdobył tylko 2 trofea w ciągu 6 lat. Jest wyceniany na 40mln i tyle powinni rządać. Z drugiej strony to Barca powinna wyłożyć 40mln co jest równowartością piłkarza na rynku.
Nie rozumiem tylko decyzji Arsenalu. Czy nie lepiej byłoby się zgodzić na te kilka milonów mniej by dać drużynie spokój od szumu medialnego i wykorzystać kase na przebudowe składu który i tak nic nie może wygrać????
0
I kolejny raz ktoś wątpi w potrzebę sprowadzenia Fabregasa. Thiago jest młody i nie nadaje sięm do walki w pucharach, nie nadaje się do rozgrywania kilku dobrych spotkań pod rząd a Fabragas tak. Poza tym, czy po tych 3 pięknych latach mamy wszyscy pełne zaufanie do Guardioli. Fabregas udoskonali nam wykonanie stałych fragmentów, jest wysoki, przygotowany do gry nawet ostrej co przyda się w meczach np. z Realem. Może on zastąpić i Xaviego i Iniestę. Thiago też dałby radę dać nam te wszystkie plusy za kilka lat ale jeszcze nie teraz
0
mazenofbarca
Jak wcześniej wspomniałem ja też uważam ża Bojan jest świetnym zawodnikiem ale jego rozwój stanął w miejscu. Dobrze mu zrobi zmiana otoczenia ale przy tym samym systemie gry a Barca zyska kasę i więcej minut dla innych graczy. Ja też zawsze lubiłem Bojana ale uważam że musi odejść, by wrócić jeszcze lepszy. Zyska i on i Barca. Życzę mu wszystkiego dobrego i powodzenia.
sirpiter13
Uwierz że jestem za jego szybkim powrotem ale nie jeśli nie zacznie się rozwijać. Dobrze mu zrobi zmiana otoczenia a Barcy pieniądze z transferu. A jeśli chcesz go porównywać do Pedro to oni zaczeli tak samo, tylko że Bojan o sezon albo 2 wcześniej. Mieli równe szanse. Ten sezon był jego szansą na pokazanie że jednak się rozwija ale tego nie wykorzystał a Pedro choć w sezonie 09/10 miał mniej minut niż Bojan w tym to jednak pokazał, że może grać dla Barcy a Bojan nie.
rdam
Bardzo podoba mi się twoja wypowiedź i zgadzam się w 100%. Ja również będę śledził jego losy
0
tech
Chyba za bardzo na serio bierzesz wybrane przez ciebie zdanie. Barca będzie musiała zapłacić podane 13mln jeśli będą chcieli sprowadzić Bojana spowrotem a nie jak twierdzisz MUSI go odkupić.
Poza tym to nie jest tak że jak Roma będzie go chciała zatrzymać to zapłaci te 40mln i Barca go nie odkupi tylko jeśli minie ten okres odkupu za 13mln to wtedy klauzula odstępnego będzie taka jak dla innych klubów czyli 40mln
0
Ale wy sracie za tym Bojanem.
Ja też odczuwałem do niego wielki sentyment, był fenomenalnym młodym talentem ale przeszedł do pierwszej drużyny za wcześnie. 17-latek nie poradzi sobie z grą na najwyższym światowym poziomie. To zatrzymało jego rozwój tak jak Giovanniego dos Santosa. To teraz podejdźmy do tego patrząc na statystyki
2007/08
36 występów - 8 goli
2008/9
35 występów - 8 goli
2009/10
32 występów - 5 goli
2010/11
39 występów - 4 gole
Widać że jego progres stoi w miejscu dlatego trzeba go sprzedać puki możemy za niego dostać pieniądze godne uwagi. Klub mądrze postąpił umieszczając w umowie opcję pierwokupu, bo nigdy nie wiadomo czy po zmianie otoczenia (co mu dobrze zrobi) jego rozwój nareszcie nie ruszy do przodu.
Popatrzcie prawdzie w oczy, za długo czekaliśmy aż zacznie grać tak jak w Barcy B
0
Nareszcie. Ile ja na to czekałem. Ale i tak to jeszcze za mało. Z Fabregasem też mało. Potrzeba będzie jeszcze kogoś, kto mógłby umocnić kilka pozycji.Potrzeba kogoś kto mógłby być zmiennikiem Alvesa i kilku innych graczy na skrzydłach.
A wracając do Alexisa to tym, którzy go jeszcze dobrze nie znają polecam ten filmik:
Teraz już tylko czekam na Cesca i nowego skrzydłowego obrońcę i będę spokojny
0
To bardzo ciężki wybór. Ale na miejscu Pepa postawiłbym na Puyola albo w pierwszej połowie na Abidala a w drugiej na Puyola
0
I tak się kończą złe decyzje transferowe. Nie należy za młodego zawodnika z innego kontynentu, któremu udał się 1 sezon dawać 14mln
0
To bardzo dobra decyzja UEFA. Nie ma dowodu na to że Busquets powiedział cokolwiek rasistowskiego. Jednak Pep i tak powinien z nim dyscyplinarnie porozmawiać