Chakuo96
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Geniusz futbolu
0
Zawsze faceta lubiłem i dla mnie Laporta jest najlepszym prezesem FC Barcelona wszech czasów
0
Mało prawdopodobne
0
Steve Jobs - wymyślił ekran dotykowy i był szefem firmy Apple. Geniusz naszych czasów
Angela Merkel - kanclerz niemiec ale czemu się tu znalazła? Nie wiem
Barack Obama - pierwszy czarnoskóry prezydent USA. Bardzo znany i popularny człowiek. Twórca kryzysu USA i jego pierwszego w historii spadku z pierwszego miejsca najsilniejszego gospodarczo państwa świata. Sprawca spadku dolara na giełdzie
Hillary Clinton - sekretarz USA, wcześniej Pierwsza Dama. Pierwsza w historii kobieta kandydująca do Senatu i pierwsza kobieta w Senacie. Założycielka międzynarodowej organizacji pozarządową, której celem jest współpraca z liderkami politycznymi w zakresie równouprawnienia ekonomicznego i politycznego kobiet oraz praw człowieka o nazwie Vital Voices Global Partnership
Silvio Berlusconi - do niedawna Premier Włoch, obecnie prezydent AC Milan (wcześniej właściciel). 3. najbogatszy człowiek we Włoszech. Obecnie prowadzi się przeciw niemu 3 sprawy sądowe
Kate Middleton - Żona Księcia Wiliama
Nicolas Sarkozy - premier Francji
0
Jest moim idolem. Chciałbym żeby został
0
Ma aż 9 braci??? Wow
0
fanmanchesterucity
To nie był błąd bo Eto chciał zarabiać tyle co Messi, a że kontrakt kończył mu się po sezonie to odszedłby za darmo. Lepiej go było dołożyć do Ibry i mieć genialną klasyczną "9". Tylko potem Ibrze odwaliła jego fantazja i koniec zna każdy
0
Jest dobry ale wolę Keitę
0
Wolałbym Evrę z ManUtd ale Alba też jest niezły, choć drogi
fanmanchesterucity
Tak samo za dobry jak np. Messi, Xavi, Iniesta i reszta? Co za dekl
0
Z tego co go oglądałem i z tego co o nim mówią to rozwija się prawidłowo ale przeciętnie. Nie wiem co Pep w nim widzi. Poza tym mamy na jego pozycję Keitę, Busquetsa i Masche a może tam grać także Xavi i Fontas. Niepotrzebny moim zdaniem ale ufam Guardioli
0
Chciałbym żeby został. Kupilibyśmy jeszcze Evrę z ManUtd i sprzedali Maxwella i mielibyśmy godną do pozazdroszczenia lewą obronę
0
Gwiazda rezerw
0
Messi może tak ale z Ronaldo bym się nie zgodził. On jest bardziej skrzydłowym niż napastnikiem
0
Mamy Mino więc moim zdaniem to nie jest pozycja wymagająca wzmocnień. Choć jeśli miałbym wybierać kogoś do kupna to postawiłbym na Andradę. Ze Szczęsnym byłoby zbyt drogo, jak na zawodnika który mało pogra, zbyt długo i zbyt trudno
0
Dobry bilans
0
Ja tam bym chciał, żeby zrobiono tak:
Awans do pierwszej drużyny:
Montoya
Cuenca
Przedłużyć kontrakt i zostawić na razie w Barcy B:
Dos Santos
Bartra
Rafinha
Pozwolić odejść:
Kiko
0
Dobry wybór. Włochy to piękny kraj, spędzi czas z rodziną i przyjaciółmi z dawnych lat, zje w najlepszych restauracjach świata, pójdzie na zakupy do kraju najlepszych projektantów mody na świecie, może podpatrzy jakiś młody talent i rozejrzy się za młodym Salamonem
0
Pasowałby do Premier League ale nie do Liverpoolu. Może i jesp po 30tce, mało gra i 10mln(mniej więcej tyle Live chce na niego wydać) za zawodnika w takiej sytuacji to dużo pieniędzy ale Keita to wyjątek. Jest niepowtarzalny i zawsze potrzebny. Pep nie da mu odejść
0
Żal mi chłopaka. Stara się i robi co tylko może ale sam meczu im nie wygra
olik1234 i nsslook
Wyobrażacie sobie Argentynę bez Messiego??? To byłoby światowe dno. Messi w reprezentacji gra tak samo jak w Barcy tylko tam brakuje u celnych podań Xaviego, zgranego z nim Villi i pomysłu na grę zespołu a'la Guardiola. To nie Leo jest inny w reprezentacji niż w Barcy. To drużyna jest inna i mniej zgrana
0
Wolałbym Neguebę z Brazylii ale mamy Thiago więc...
0
Piękne słowa. Brawo dla tego Pana!!!
0
Wolę Evrę
0
Reprezentanci kraju. Ale wstyd xDDDD
0
Klub chce kupić defensora a nie sprzedać. A już na pewno nie odda tak utalentowanego młodego defensora
0
Na taką kwotę stać tylko Chelsea, Anżi, Malaga, PSG lub City. A co do Villi to oby nie odchodził
0
I dobrze. Życzę mu sukcesów ale on mi jakoś do pierwszego składu Barcy nie pasuje ani teraz ani w przyszłości
0
Wolałbym Evrę
0
Wolałbym Evrę. Jest tańszy i bardziej doświadczony
0
Eryk Aby Dał
Ulżyłeś sobie waląc te swoje głupoty bez sensu? Jeśli tak to panu już dziękujemy
0
Muszę to kupić. Wie ktoś kiedy wyjdzie w Polsce???