Chakuo96
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
W kilku kwestiach się z nim nie zgadzam:
-nie uważam by Milan miał skuteczniejszy atak skoro teraz nie mają Cassano
-wątpię, by Milan był groźniejszy niż w pierwszym meczu
-co do Messiego to kilku zawodników kryło go w pojedynkę i dawało radę. Jest to ciężkie ale możliwe
-Real dalej nie jest lepszy od Barcy. Real ma tylko fuksa którego brakuje Barcy, na dodatek Barca nie ma ostatnio stabilnej formy
-Thiago Silva jest jednym z najlepszych stoperów na świecie. Jednak nie jest najlepszy. Moim zdaniem najlepszym defensorem świata jest Puyol. A co do pary Pique-Silva to jest to bardzo interesująca możliwość duetu ale brakowałoby spokoju i serca Puyola
-oprócz drużyny Sacchiego i Pepa wstawiłbym także Santos Pelego, Dream Team Cruyffa, Holandię Cruyffa, Ajax Cruyffa, Barcę Rijkarda, Real Di Stefano, Galacticos i dzisiejszą Hiszpanię
-drużyna Sacchiego była bardzo dobrze zorganizowana taktycznie, jednak Pep udoskonalił tą taktykę w defensywie
-co do stylu to nie da się jednocześnie kontrolować meczu i grać w nim z kontry broniąc się
-wyrzucanie z meczu za kartki jest bardzo słuszne ponieważ daje szanse słabszym drużynom jeśli grają czysto
0
Zróbmy tak jak Real
0
Co to za dziennikarz, który był tenisistą a pisze o piłce nożnej i jeszcze rzuca takie bezpodstawne oskarżenia??
0
Ej wie ktoś może kiedy wyjdzie jego książka w Polsce? Z góry dzięki
0
Zamiast niego wolałbym widzieć w Barcy np. Djourou albo Mexesa
0
Nawet dobry ale niezbyt światowy strzelec więc co tak się przejmować jego słowami pt: "By wygrać należy zabrać Barcy piłkę i strzelić gola". Tyle to wie każdy jednak nikt nie wie jak tego dokonać. Co do jednego to ma chyba racje: Real wydaje się bardziej głodny niż Barca i Pep coś powinien z tym zrobić
0
Glory
Jesteś fanem Realu nie? Bo walisz bez sensu jak 99% fanów Realu. Cały świat, wszystkie gazety, dziennikarze, trenerzy, piłkarze i blogerzy widzą rękę a Madryt i jego kibice jak zawsze widzą to, co chcą
0
Glory
Ja akurat dostaję bana ze względu na obelgi po zniecierpliwieniu po walce na komentarze na tej twojej "obiektywnej" stronie. O sytuacji szkodzącej realowi piszą tylko wtedy, kiedy są one tak oczywiste, że nie ma jak ich usprawiedliwić. Przekład dzisiejszy: jest news o tym, że RM znowu wygrali przez pomoc sędziego, wszyscy widzą karnego za rękę Higuaina i błędy sędziego oprócz oczywiście autorów, którzy oceniają sędziego jako "sprawiedliwego" i nazywają zagranie ręką przez Higuaina "przyjęciem na klatę"
0
Moim zdaniem to Pep powinien stawiać na Villę w pierwszym składzie zamiast Cuencii a młodziak niech wchodzi w końcówkach
0
KojotFCB
Wiem co czujesz. Osobiście często zaglądam na realmadrid.pl i także spotykam się z grubiaństwem i niesłusznymi oskarżeniami. I to nie tylko komentarze ale także autorzy newsów obrażają Barcę i inne kluby. Na tej stronie istnieją ciągłe porównania Realu z Barcą (jeśli wychodzą na korzyść RM). Dlatego często dostaję tam bana. Zero szacunku do innych klubów i zawodników
0
Ja na miejscu Guardioli postawiłbym na taką 11:
Valdes
Alves Puyol Pique Abidal
Busquets
Xavi
Fabregas
Messi Iniesta
Villa
0
Zdrajca
0
Najlepsze bramki strzelali: Neymar, Messi, Stanković i Dos Santos
0
Kupmy Evrę zamiast niego
0
Chciałbym żeby trafił do Barcy
0
Moim zdaniem bardzo by pasował na kapitana. Lloris ma na to za mało doświadczenia. Ma niecałe 25 lat i nie ma czym się pochwalić w swojej karierze. Ani nie grał dla klubu z najwyższej półki, ani nic ciekawego nie wygrał, ani nie dostał w swojej karierze żadnego znaczącego wyróżnienia
0
W Barcy jest geniuszem w Arsenalu trochę mniejszym ale także. Jednak cały poprzedni sezon leczył kontuzje więc nie wiem za co ta nominacja do Złotej Piłki FIFA dla Najlepszego Piłkarza Globu?? Bardziej pasowałaby nominacja do kategorii: "Najlepszy Transfer"
0
Uwielbiam Abiego ale jeśli się nie ogarnie z tym kontraktem to chyba będzie trzeba się z nim rozstać
0
Całkiem dobre ale można by je poprawić. W pierwszym filmie niezbyt mi się spodobała zbytnia manipulacja ekranem na początku ale potem było już bardzo udanie. Dobrze dopasowana do akcji muzyka i genialne akcje tworzyły dobry efekt. Brawo. W drugim filmie też była dobra muzyka do filmiku i dobra jakość obrazu jednak trochę za długo pokazane były ujęcia samego Fabregasa (i to na dodatek w żadnej ważnej scenie) zamiast jego gry. Ale dalej bardzo mi się podobało. Trzeci film był świetny ale aż prosiło się o więcej akcji drużyny i większej ilości zawodników czego niestety nie dane nam było zobaczyć. Na filmikach o grze drużyny należy pokazać jak najwięcej jej fantastycznych akcji, charakter i styl zespołu. Czwarty filmik miał nie tak dobrą jak poprzednie ale w miarę zadowalającą muzykę, akcje całkiem dobre i jest całkiem dobry. To tyle
0
Moim zdaniem to Barca powinna zrobić tournee po Europie
0
Czy nie lepiej zainteresować się tą piątką???
Felipe Mexes
Genialny, pewny stoper. Bardzo doświadczony, wysoki i silny
Patrice Evra
Kolejny doświadczony obrońca, Może grać na całym lewym skrzydle (także w pomocy i ataku). Pewny w obronie i Mocny w ataku. Taki lewostronny Alves
Esteban Andrada
Naprawde świetny talent i warto o niego walczyć
Moussa Sissokho
Fenomenalnie się zapowiadający talent z Francji. Gra na pozycji defensywnego pomocnika, ale może grać także jako rozgrywający oraz na pozycji stopera
Hazard
Może jest bardzo drogi ale może grać na każdej pozycji w ataku i pomocy (oprócz pozycji defensywnych). Belgijskie objawienie. Jeśli my go nie kupimy napewno zrobi to Mourinho, ewentualnie Malaga, City, PSG, Chelsea lub PSG. Zawodnik chce odejść po sezonie do zespołu, z którym może coś wygrać co znacznie obniży cenę a gdzie jest największa szansa na tytuły jeśli nie w Barcy??
0
Moim zdanie powinien wrócić na wyporzyczenie do PSV. Wyleczyłby się, pograł, odbudował formę i powrócił tam, gdzie mu będzie na razie najlepiej. Potem wróci do Barcy i zacznie błyszczeć
0
Zabawowi zawodnicy. I dobrze. Trzeba się cieszyć jak ma się z czego
0
Genialna wiadomość
0
D.Villa
Alexis jest ogólnie zdrowy jednak dalej trochę bolą go mięśnie. Może już normalnie chodzić i biegać ale nie jest w pełni formy fizycznej i psychicznej. Jeśli będzie grał na wysokich obrotach to kontuzja mu się odnowi
0
Real ma ostatnio bardzo dobrą formę a Barca kryzys ale ogólnie Barca dalej jest o 2 kroki przed Realem. Zidane jest żywą legendą i zna się na piłce ale on zawsze ocenia po pozorach i patrzy tylko na to, co obecne a nie na całość
0
EVRA!!
0
Wątpię w to. Ma dość kasy by zignorować wysokie zarobki i moim zdaniem albo zostanie w Brazylii - ojczyźnie, którą kocha, albo wróci do Barcy - gdyby tylko mógł
0
Nie przepadam za nim ale on umie bardzo dobrze dobierać słowa i wyrażać się elokwentnie. Jest bardzo ułożony, dystyngowany i elegancki.