Chakuo96
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem to przez ślepotę i stereotypy. Jak tylko patrzą na wiek to od razu nikt go nie chce. Jakbym ja miał decydować, to zaoferowałbym mu kontrakt nie patrząc na wiek. Może już nie w czołowych klubach Europy ale w takich na poziomie Villareal albo Atletico. Nie można zapominać np. o niewiele młodszym Raulu który po odejściu z Realu został liderem Shalke. Nie można zapominać, że to żywa legenda, ze Złotą Piłką na koncie, mistrz świata. Jego CV jest pasmem zwycięstw. Jego nazwisko ciągle jest powszechnie znane i chyba każdy je słyszał i zna.
0
Moim zdaniem lepiej byłoby wystawić taki skład:
Pinto-Pique,Mascherano,Abidal-Busquets,Xavi,Cesc,Thiago-Pedro,Alexis,Alves
0
Jestem na nie. Barca ma i tak za dużo pomocników w pierwszej drużynie a jest jeszcze kilku zdolnych do gry w pierwszej drużynie w Barcy B. Nie mówiąc o tych, którzy niedługo także będą gotowi dojść do pierwszej drużyny...
0
Nie opuszcza go nadzieja...
0
I mówi to facet, który przepierdział całą karierę w Boca Juniors bo nie chciano go w żadnym mocniejszym zespole...
0
Trzecie miejsce??? Za te wszystkie parady i obrony tylko 3. miejsce????
0
"La Masía jest czymś więcej niż miejscem zamieszkania, nauki i treningów młodych sportowców. To szkoła, która uczy wartości" - Sandro Rosell po otwarciu nowego centrum treningowego.
Pytałem o to w październiku i pytam nadal: Skąd on to wie, skoro nie uczył się w niej nawet przez godzinę???
0
Dobrze, że klub organizuje takie wypady. To piękne
0
Bardzo zła wiadomość. Ale mam nadzieję, że Abidal zostanie. Jako ewentualnego następcę widziałbym Patrice'a Evrę z Manchesteru United
0
Lewe skrzydło: Pedro
Prawe skrzydło: Sanchez
Napastnik: Messi
0
Dobra decyzja
0
Ładny gest
0
Jak dla mnie to TOP10 powinna wyglądać tak:
1.Xavi
2.Iniesta
3.Messi
4.Fabregas
5.Xabi
6.Sneijder
7.Ozil
8.Pirlo
9.Silva
10.Schweinsteiger
0
Chciałbym, żeby Guardiola został na zawsze ale na wszelki wypadek prezes powinien mieć plan B. Co do Bielsy to dobry pomysł. Dobry, podobny do Pepa trener
0
Wtedy Mourinho oskarżał sedziów, UEFA, FIFA, UNICEF, FC Barcelonę, Busquetsa, Messiego i Alvesa.
W tamtym meczu Barca dominowała od samego początku, lecz dopiero po zejściu Pepe drużyna zaczęła strzelać. Pepe prawidłowo dostał czerwoną kartkę nie tylko za wejście lecz także za jego zamiar i wielokrotne faule
0
Dobry pomysł. Trzeba podsycać głód zwycięstw zawodniów, jeśli mają dalej wygrywać tytuły
0
Ładny gest
0
Plotka. Nawet nie było słychać zbyt dużo o zainteresowaniu Milanu więc to mało prawdopodobne
0
Sprzedać go!
0
Jest ich tak mało??? Dobrze, że są tacy wspaniali ludzie jak właśnie El Capitano, którzy pomagają nie dla pieniędzy lub wizerunku, tylko dla zwyczajnej pomocy
0
Żal mi go. Był moim idolem gdy grał w Barcy. Potem po jednym słabszym sezonie musiał odejść. Szkoda że Pep nie dał mu szansy
0
I znowu będzię
1.Messi
2.Xavi
3.Ronaldo (tym razem zamias Iniesty)
0
Ja obstawiam takie ustawienia
Real Madryt
Casillas
Arbeloa Ramos Lass Coentrao
Alonso Pepe
Kaka
Ronaldo Di Maria
Benzema
FC Barcelona
Valdes
Puyol Pique Abidal
Mascherano
Xavi Iniesta
Fabregas
Sanchez Alves
Messi
0
Ja obstawiam tak:
1.Messi
2.Neymar
3.Rooney
0
FCB-kat
Napewno jest to wielkie ryzyko ale drużyna coraz lepiej radzi sobie z tą formacją a poza tym nie mamy wielkiego wyboru. Trzeba postawić wszystko na jedną kartę. Poza tym pamiętaj że czy to u siebie czy na wyjeździe to boisko ma te same wymiary i nie robi to tak wielkiej różnicy
0
Tutaj nie powinno być wątpliwości kto wygra...
0
Ewidentna czerwona kartka
0
Raczej wejdzie z ławy na uspokojenie gry w końcówce
0
FCB-kat
Może trójka w obronie to nie taki zły pomysł jak zakładasz. Pep musi postawić przede wszystkim na atak bo jeśli zremisujemy to ten koszmar będzie trwać nadal i on o tym wie. Poza tym znając Mourinho to już od dawna planuje ten mecz i nasze 4-3-3. A tu nagle wychodzimy 3-4-3 i zaskoczenie. Mourinho zna przecież nasze 4-3-3 bardzo dobrze i najlepszą taktyką na niego jest zaskoczenie. Oczywiście masz rację, że jest to ryzyko ale co innego nam pozostaje?? Moim zdaniem to Guardiola postawi na początek na 3-4-3 dla zaskoczenia ale po pierwszej połowie, jeśli będzie nam źle szło, zmieni na 4-3-3
Ja typuję na 3-4-3:
Valdes-Puyol,Pique,Abidal-Mascherano,Xavi,Iniesta,Cesc-Sanchez,Messi,Villa
A na 4-3-3:
Valdea-Alves,Puyol,Pique,Abidal,Mascherano,Xavi,Iniesta,Sanchez,Messi,Cesc
0
Jeśli się nie ogarniemy na wyjazdach to nie ma co myśleć o lidze w tym roku. O Gran Derby byłbym spokojny gdybyśmy tylko grali u siebie ale na wyjeździe... Aż się boję pomyśleć. Z drugiej jednak strony jak szybko Real nie straci punktów to także dobrze nie będzie. Trzeba ich przykrócić