0

Moim zdaniem to przez ślepotę i stereotypy. Jak tylko patrzą na wiek to od razu nikt go nie chce. Jakbym ja miał decydować, to zaoferowałbym mu kontrakt nie patrząc na wiek. Może już nie w czołowych klubach Europy ale w takich na poziomie Villareal albo Atletico. Nie można zapominać np. o niewiele młodszym Raulu który po odejściu z Realu został liderem Shalke. Nie można zapominać, że to żywa legenda, ze Złotą Piłką na koncie, mistrz świata. Jego CV jest pasmem zwycięstw. Jego nazwisko ciągle jest powszechnie znane i chyba każdy je słyszał i zna.

0

Moim zdaniem lepiej byłoby wystawić taki skład:
Pinto-Pique,Mascherano,Abidal-Busquets,Xavi,Cesc,Thiago-Pedro,Alexis,Alves

0

Jestem na nie. Barca ma i tak za dużo pomocników w pierwszej drużynie a jest jeszcze kilku zdolnych do gry w pierwszej drużynie w Barcy B. Nie mówiąc o tych, którzy niedługo także będą gotowi dojść do pierwszej drużyny...

0

Nie opuszcza go nadzieja...

0

I mówi to facet, który przepierdział całą karierę w Boca Juniors bo nie chciano go w żadnym mocniejszym zespole...

0

Trzecie miejsce??? Za te wszystkie parady i obrony tylko 3. miejsce????

0

"La Masía jest czymś więcej niż miejscem zamieszkania, nauki i treningów młodych sportowców. To szkoła, która uczy wartości" - Sandro Rosell po otwarciu nowego centrum treningowego.

Pytałem o to w październiku i pytam nadal: Skąd on to wie, skoro nie uczył się w niej nawet przez godzinę???

0

Dobrze, że klub organizuje takie wypady. To piękne

0

Bardzo zła wiadomość. Ale mam nadzieję, że Abidal zostanie. Jako ewentualnego następcę widziałbym Patrice'a Evrę z Manchesteru United

0

Lewe skrzydło: Pedro
Prawe skrzydło: Sanchez
Napastnik: Messi

0

Dobra decyzja

0

Ładny gest

0

Jak dla mnie to TOP10 powinna wyglądać tak:
1.Xavi
2.Iniesta
3.Messi
4.Fabregas
5.Xabi
6.Sneijder
7.Ozil
8.Pirlo
9.Silva
10.Schweinsteiger

0

Chciałbym, żeby Guardiola został na zawsze ale na wszelki wypadek prezes powinien mieć plan B. Co do Bielsy to dobry pomysł. Dobry, podobny do Pepa trener

0

Wtedy Mourinho oskarżał sedziów, UEFA, FIFA, UNICEF, FC Barcelonę, Busquetsa, Messiego i Alvesa.

W tamtym meczu Barca dominowała od samego początku, lecz dopiero po zejściu Pepe drużyna zaczęła strzelać. Pepe prawidłowo dostał czerwoną kartkę nie tylko za wejście lecz także za jego zamiar i wielokrotne faule

0

Dobry pomysł. Trzeba podsycać głód zwycięstw zawodniów, jeśli mają dalej wygrywać tytuły

0

Ładny gest

0

Plotka. Nawet nie było słychać zbyt dużo o zainteresowaniu Milanu więc to mało prawdopodobne

0

Sprzedać go!

0

Jest ich tak mało??? Dobrze, że są tacy wspaniali ludzie jak właśnie El Capitano, którzy pomagają nie dla pieniędzy lub wizerunku, tylko dla zwyczajnej pomocy

0

Żal mi go. Był moim idolem gdy grał w Barcy. Potem po jednym słabszym sezonie musiał odejść. Szkoda że Pep nie dał mu szansy

0

I znowu będzię
1.Messi
2.Xavi
3.Ronaldo (tym razem zamias Iniesty)

0

Ja obstawiam takie ustawienia

Real Madryt

Casillas
Arbeloa Ramos Lass Coentrao

Alonso Pepe

Kaka
Ronaldo Di Maria
Benzema

FC Barcelona

Valdes
Puyol Pique Abidal

Mascherano
Xavi Iniesta
Fabregas
Sanchez Alves
Messi

0

Ja obstawiam tak:
1.Messi
2.Neymar
3.Rooney

0

FCB-kat
Napewno jest to wielkie ryzyko ale drużyna coraz lepiej radzi sobie z tą formacją a poza tym nie mamy wielkiego wyboru. Trzeba postawić wszystko na jedną kartę. Poza tym pamiętaj że czy to u siebie czy na wyjeździe to boisko ma te same wymiary i nie robi to tak wielkiej różnicy

0

Tutaj nie powinno być wątpliwości kto wygra...

0

Ewidentna czerwona kartka

0

Raczej wejdzie z ławy na uspokojenie gry w końcówce

0

FCB-kat
Może trójka w obronie to nie taki zły pomysł jak zakładasz. Pep musi postawić przede wszystkim na atak bo jeśli zremisujemy to ten koszmar będzie trwać nadal i on o tym wie. Poza tym znając Mourinho to już od dawna planuje ten mecz i nasze 4-3-3. A tu nagle wychodzimy 3-4-3 i zaskoczenie. Mourinho zna przecież nasze 4-3-3 bardzo dobrze i najlepszą taktyką na niego jest zaskoczenie. Oczywiście masz rację, że jest to ryzyko ale co innego nam pozostaje?? Moim zdaniem to Guardiola postawi na początek na 3-4-3 dla zaskoczenia ale po pierwszej połowie, jeśli będzie nam źle szło, zmieni na 4-3-3
Ja typuję na 3-4-3:
Valdes-Puyol,Pique,Abidal-Mascherano,Xavi,Iniesta,Cesc-Sanchez,Messi,Villa
A na 4-3-3:
Valdea-Alves,Puyol,Pique,Abidal,Mascherano,Xavi,Iniesta,Sanchez,Messi,Cesc

0

Jeśli się nie ogarniemy na wyjazdach to nie ma co myśleć o lidze w tym roku. O Gran Derby byłbym spokojny gdybyśmy tylko grali u siebie ale na wyjeździe... Aż się boję pomyśleć. Z drugiej jednak strony jak szybko Real nie straci punktów to także dobrze nie będzie. Trzeba ich przykrócić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?