Chakuo96
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tam bym wolał Evrę na lewo i Mexesa na środek
0
Eryk Aby Dał
Mam 35 lat zwale. Tylko to jest konto mojego syna a ja czasem z niego korzystam jak potrzebuję
0
Ej ej ej ej ej co go ciśniecie! To przecież Pele, najlepszy piłkarz wszech czasów! Jego Santos to był najlepszym klubem świata i to głównie dzięki niemu! Skoro go pytają to znaczy że ktoś jednak chce go słuchać. Takich ludzi trzeba szanować. Gdyby coś powiedział np. Cruyff czy Di Stefano to byście czytali z chęcią a jak to pisze ktoś lepszy od nich to już nie chcecie bo nie chciał się przenieść do Europy tylko chciał zostać w ojczyźnie?? To nieprawda że grał z ogórkami a jego opinia jest bardzo trafna i wynika z jego dojrzałej obserwacji i wielkiego doświadczenia więc zamknąć japy i szanować człowieka który na to zasłużył swoją grą i oddaniem
sqr3byq
Chyba do KAŻDEGO klubu zapisują się młodzi zawodnicy ale klub (w tym wypadku Santos) musi ich wychować i rozwinąć ich talent. Myślisz, że gdyby taki Pele, Neymar, Ganso czy Robinho zapisali by się do np. wymienionego przez cb Flamengo to graliby tak jak teraz? Wątpię bo każdy klub inaczej wychowuje
malt23
Nwymar już jest o wiele lepszy niż Keirisson a będzie jeszcze lepszy. Może nawet będzie grał na poziomie Messiego. A co do Pele to odwal się od niego bo jego drużyna była najlepszą drużyną świata więc grała z najlepszymi.
Eryk Aby Dał
Neymar narazie rozwija się tak szybko że może grać jak Messi i to już za kilka lat więc japa i szacunku trochę do człowieka
katalonia1987
Nikogo nie obchodzi czy dla cb Neymar jest dobry czy nie. Ale skoro chcą go czołowe kluby europejskie i to już jakiś czas a klub nie chce go sprzedać za 45mln a ma dopiero 19 lat to chyba MUSI być młodym geniuszem futblou
Reszta która ma coś do Pele
Odpier****** się od Króla
0
Szczerze mówiąc to bym go w Barcy nie chciał mimo jego umiejętności
0
Żeby tylko nie chciał odejść. Każda drużyna powinna mieć takiego dżokera jak Villa
0
Keita nie chce odejść, Pep tego nie chce tylko Rosell mógłby chcieć go sprzedać bo to dużo kasy jak na zawodnika w tym wieku i miałby argument że zawodnik i tak mało gra.
A tak na marginesie to wątpię by Anży uda się stworzyć potężną drużynę z grającym trenerem ale to już sprawa ich zarządu
0
Mi tam się podoba tak jak jest teraz a nie jakieś mecze o 12 i zmniejszanie lidi
0
0
Ej ej ej co wy gadacie? Ibra nam to wszystko tylko ujawnił a Pep to wszystko słyszał na bieżąco. Dla niego to tylko wspomnienia mimo że dla nas to nowość. Po prawie dwuch latach nikt by się czymś takim już nie zastanawiał
0
Chyba bym go zabił jakby mi taki cham z czymś takim wyjechał
0
Chociaż wolałbym brazylijskiego Neguebę. Wart 5 mln euro ma z 18 - 19 lat i już widać w nim nowego Robinho
0
Jestem za
0
a tak liczyłem że zetnie te kudły
0
W Realu też najpopularniejsze Q7
0
Gdybym go nie widział w grze przez te sezony to bym nie uwierzył
0
Bingoo
Zgadzam się w 100%. Niech sobie robią co chcą byle tylko Neymar tutaj nie trafił
0
Na miejscu Guardioli zakazałbym mu przychodzi nawet na trening i sprzedał przy pierwszej lepszej okazji
0
Ja tam go nie mogę go sobie wyobrazić jako wielką gwiazdę
0
gordo
Pewien nie jestem ale moim zdaniem to skutek solidarności Barcelony z własnymi kibicami. Mi też często przez przypadek wyrywa się taka spoufałość
0
co tu robią Abidal i Cesc???
0
Nareszcie
0
Spójrzmy prawdzie w oczy. Messi rzadko gra główką i nie jest nią najlepszy. Neymar też nie jest doskonały ale Pele go woli bo jest brazylijczykiem, zachowuje się jak pospolity brazylijski gówniarz tylko dlatego, że jest bogaty i bardzo go przypomina. Messi poszedł bardziej w Maradonę na boisku( oprócz ćpania oczywiście)
0
Za drogi. Chcą za niego 20-30mln euro
0
Stawiam na: Iniesta-Villa-Messi
0
Aż chce się czytać...
0
Wolałbym Evrę
0
Jak zawsze chłodna i dokładna analiza. Za to go lubię
0
Nie no ile można....
0
Jest dobry ale tu nie pasuje
0
OFICJALNA INFORMACJA:
FIFA powołała także Alexisa mimo jego wcześniejszego odrzucenia. Czyli powołano 10 piłkarzy Barcy
Inni znani mi powołani to: Casillas, Khedira, Ozil, Ronaldo, Xabi, Ribery, Muller, Lahm, Schweinsteiger, Mario Gomez, Sneijder, Forlan, Suarez,Van Persie, Robben, Eto, Aguero, Rooney, Chicharito, Neymar, di Natale