0

Dla mnie to on pasuje stylem do adidasa ale to nie ważne. Oby tylko grał jak najlepiej

0

Moim zdaniem autor trochę przesadza odnośnie Guardioli. Oto moje powody czemu Pep zagrał tym ustawieniem nawet w tak ważnym meczu:

- Guardiola mimo młodego wieku i krótkiego stażu rozumie o co chodzi w jego zawodzie. Wie że liga jest długa a to dopiero jej początek i może on sobie na to pozwolić

- Real zremisował co odebrało mu szansę prześcignięcia Barcy już na początku sezonu. Dzięki temu Pep mógł sobie pozwolić na folgowanie w doborze formacji

- Sezon jest długi a na naszej ławce pod kątem obrony znowu nieciekawie. Defensorów trzeba oszczędzać na ważniejsze mecze a przy okazji jak najszybciej przyzwyczaić zespół do nowej formacji. Żeby tego dokonać trzeba się mocno śpieszyć bo potem może być taka sytuacja jak w poprzednim sezonie kiedy nie ma kogo ustawiać w obronie i taka formacja może się przydać. Wyobraźcie sobie że mamy znowu grać o LM z Realem z tylko 2 obrońcami!!!

0

to na pewno nie prawda

0

Pozostaje nadzieja że zarząd Barcy da sobie z nim spokój. On tu nie pasuje

0

Amarylis

To że ktoś jest dobry nie znaczy że może wejść do Barcy. My to nie Real. U nas przede wszystkim podania i szacunek do rywala. Weź sobie przykład np. z Torresa. To że był jednym z najlepszych na świecie to nie znaczy że będzie dobry wszędzie. Jakby Cris doszedł do Barcy byłby to jeden z najgorszych dni dla Barcy w historii

0

Amarylis

Weź się człowieku zastanów. Messi i Ronaldo rywalizujący ze sobą w tej samej drużynie?? My nie Real i przede wszystkim chcemy zgrania a Ronaldo żadko podaje gdziekolwiek jest a co dopiero by było gdyby miał Messiemu podać. Specjalnie by na pałe leciał byle mieć najwięcej bramek

0

Jak mogliśmy stracić bramkę w 24 sekundzie???????? Mamy przecież jedną z najlepszych linii obronnych świata

0

E tam i tak bym go w Barcy nie chciał

0

Jak ja nie znoszę Rosella. Mam takiego samego ojca - na wszystkim oszczędza a potem gada że nie ma kasy. Wolałem Laportę, choć sporo nas kosztował i nie umiał się targować ale przynajmniej czuł ducha barcelonismo. Moim zdaniem to Cruyff powinien zostać prezesem Barcy. To by był duet marzeń pomyślcie: Guardioa i Cruyff...

0

W 2 minuty stracić 2 bramki z takim przeciwnikiem. Załamka

0

A mam 15 lat :((((

0

I tak tu nie przejdzie a jeśli nawet to szybko odejdzie. Narobiłby tylko strat. Chłopak jest rozpieszczonym gwiazdorem. Ma talent i to wielki ale sam go marnuje swoim zachowaniem. Moim zdaniem Pep by go nie chciał ale chce go Rosell. Poza tym cena jest za duża

0

Dobrze będzie Abi już kilka razy mówił że chce tu zakończyć karierę a takie głupoty jak długość kontraktu to tylko kwestia czasu

0

Muniesa to przecież także środkowy obrońca

0

Moim zdaniem nikt w historii futbolu nie wkomponuje się w styl Barcy tak szybko jak Cesc. Ani wcześniej, ani teraz, ani nigdy

0

albo w jednym pliku?

0

wysyp1

Tylko pamiętaj że im większy klub tym większe przychody ale i wydatki. Poza tym będzie trzeba spłacić długi

0

Wszyscy

To na razie prawda ale wszystko się zmieni gdy będzie to finansowe fair play

0

Z tym porównaniem do Maradony to jednak lekka przesada ale i tak zasłużył na to świetną grą na samym początku sezonu

0

Musi być naprawdę dobry skoro ma takie osiągnięcia w takim wieku

0

Real w pełni formy wygrał z kiepską Saragossą 6:0 a my bez formy wygraliśmy ze świetnym Villarealem 5:0

0

Zwykła bramka Eto i ładna bramka Jeffrena

0

Pomijając fakt, że to jest o jego życiu prywatnym a nie o karierze to jednak bardzo mi go szkoda. Robił wszystko co mógł ale niestety się nie udało

0

Pep chce nauczyć grać zawodników grać na innych pozycjach niż zawsze na wypadek czegoś takiego, co widzieliśmy w zeszłym sezonie

0

Jasne że Iker może dzwonić do kogo chce. Ale to nie znaczy że nie dostanie za to kary

0

Valdes

Montoya - Mascherano - Fontas - Abidal

Busquets

Xavi

Fabregas

Sanchez Villa

Messi

0

Świetny kapitan. Przerasta odpowiedzialnością własny klub

0

Poleciał na kasę, tak jak wtedy gdy odchodził z Barcy też chodziło tylko o kase

0

Bardzo przyjacielski gest. Widać że jest prawdziwym kapitanem odpowiedzialnym za zachowanie zespołu bo trener sobie z tą rolą nie radzi...

0

wysyp1

Thx za dojrzałość pozdro

realny10

Niby po czym możesz to stwierdzić? Bo zamiast 5 bramek traci 1 albo 2 grając 7 obrońcami? Niby czemu uważasz że Real jest taki dobry?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?