Chakuo96
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie to on pasuje stylem do adidasa ale to nie ważne. Oby tylko grał jak najlepiej
0
Moim zdaniem autor trochę przesadza odnośnie Guardioli. Oto moje powody czemu Pep zagrał tym ustawieniem nawet w tak ważnym meczu:
- Guardiola mimo młodego wieku i krótkiego stażu rozumie o co chodzi w jego zawodzie. Wie że liga jest długa a to dopiero jej początek i może on sobie na to pozwolić
- Real zremisował co odebrało mu szansę prześcignięcia Barcy już na początku sezonu. Dzięki temu Pep mógł sobie pozwolić na folgowanie w doborze formacji
- Sezon jest długi a na naszej ławce pod kątem obrony znowu nieciekawie. Defensorów trzeba oszczędzać na ważniejsze mecze a przy okazji jak najszybciej przyzwyczaić zespół do nowej formacji. Żeby tego dokonać trzeba się mocno śpieszyć bo potem może być taka sytuacja jak w poprzednim sezonie kiedy nie ma kogo ustawiać w obronie i taka formacja może się przydać. Wyobraźcie sobie że mamy znowu grać o LM z Realem z tylko 2 obrońcami!!!
0
to na pewno nie prawda
0
Pozostaje nadzieja że zarząd Barcy da sobie z nim spokój. On tu nie pasuje
0
Amarylis
To że ktoś jest dobry nie znaczy że może wejść do Barcy. My to nie Real. U nas przede wszystkim podania i szacunek do rywala. Weź sobie przykład np. z Torresa. To że był jednym z najlepszych na świecie to nie znaczy że będzie dobry wszędzie. Jakby Cris doszedł do Barcy byłby to jeden z najgorszych dni dla Barcy w historii
0
Amarylis
Weź się człowieku zastanów. Messi i Ronaldo rywalizujący ze sobą w tej samej drużynie?? My nie Real i przede wszystkim chcemy zgrania a Ronaldo żadko podaje gdziekolwiek jest a co dopiero by było gdyby miał Messiemu podać. Specjalnie by na pałe leciał byle mieć najwięcej bramek
0
Jak mogliśmy stracić bramkę w 24 sekundzie???????? Mamy przecież jedną z najlepszych linii obronnych świata
0
E tam i tak bym go w Barcy nie chciał
0
Jak ja nie znoszę Rosella. Mam takiego samego ojca - na wszystkim oszczędza a potem gada że nie ma kasy. Wolałem Laportę, choć sporo nas kosztował i nie umiał się targować ale przynajmniej czuł ducha barcelonismo. Moim zdaniem to Cruyff powinien zostać prezesem Barcy. To by był duet marzeń pomyślcie: Guardioa i Cruyff...
0
W 2 minuty stracić 2 bramki z takim przeciwnikiem. Załamka
0
A mam 15 lat :((((
0
I tak tu nie przejdzie a jeśli nawet to szybko odejdzie. Narobiłby tylko strat. Chłopak jest rozpieszczonym gwiazdorem. Ma talent i to wielki ale sam go marnuje swoim zachowaniem. Moim zdaniem Pep by go nie chciał ale chce go Rosell. Poza tym cena jest za duża
0
Dobrze będzie Abi już kilka razy mówił że chce tu zakończyć karierę a takie głupoty jak długość kontraktu to tylko kwestia czasu
0
Muniesa to przecież także środkowy obrońca
0
Moim zdaniem nikt w historii futbolu nie wkomponuje się w styl Barcy tak szybko jak Cesc. Ani wcześniej, ani teraz, ani nigdy
0
albo w jednym pliku?
0
wysyp1
Tylko pamiętaj że im większy klub tym większe przychody ale i wydatki. Poza tym będzie trzeba spłacić długi
0
Wszyscy
To na razie prawda ale wszystko się zmieni gdy będzie to finansowe fair play
0
Z tym porównaniem do Maradony to jednak lekka przesada ale i tak zasłużył na to świetną grą na samym początku sezonu
0
Musi być naprawdę dobry skoro ma takie osiągnięcia w takim wieku
0
Real w pełni formy wygrał z kiepską Saragossą 6:0 a my bez formy wygraliśmy ze świetnym Villarealem 5:0
0
Zwykła bramka Eto i ładna bramka Jeffrena
0
Pomijając fakt, że to jest o jego życiu prywatnym a nie o karierze to jednak bardzo mi go szkoda. Robił wszystko co mógł ale niestety się nie udało
0
Pep chce nauczyć grać zawodników grać na innych pozycjach niż zawsze na wypadek czegoś takiego, co widzieliśmy w zeszłym sezonie
0
Jasne że Iker może dzwonić do kogo chce. Ale to nie znaczy że nie dostanie za to kary
0
Valdes
Montoya - Mascherano - Fontas - Abidal
Busquets
Xavi
Fabregas
Sanchez Villa
Messi
0
Świetny kapitan. Przerasta odpowiedzialnością własny klub
0
Poleciał na kasę, tak jak wtedy gdy odchodził z Barcy też chodziło tylko o kase
0
Bardzo przyjacielski gest. Widać że jest prawdziwym kapitanem odpowiedzialnym za zachowanie zespołu bo trener sobie z tą rolą nie radzi...
0
wysyp1
Thx za dojrzałość pozdro
realny10
Niby po czym możesz to stwierdzić? Bo zamiast 5 bramek traci 1 albo 2 grając 7 obrońcami? Niby czemu uważasz że Real jest taki dobry?