0

Wcześniej chciałem żeby odszedł ale lepiej będzie jak zostanie. Drużynie B się nie powodzi i nie warto ich jeszcze osłabiać odejściem zeszłorocznego króla strzelców dla jakichś 3-4 milionów

0

Zrobić coś takiego.. Jak można zrobić coś takiego....

0

Szczeże wątpię ale to możliwe

0

Ładne słowa ale co on wie o La Masii

0

Mam nadzieję, że zostanie. Jeśli nie to najlepiej by było sprzedać Maxwella i kupić Evrę

0

Ja mam tak samo. Oglądałem ostatnio mecz ManUtd - Norwich i wszyscy się zachwycali tym meczem. Ja niby go oglądałem ale jakoś nie mogłem. No nie mogłem i chociaż dooglądałem do końca to czułem się jak na lekcji niemieckiego. Niby coś wiesz, coś poznajesz i rozumiesz ale jednak ni cholery nie rozumiesz i nie możesz się doczekać końca

0

Jak coś to Subotić lub Hummels ale na lewą obronę za Abiego to bym chciał Evrę a na środek nie mam pomysłu. Nikt mi się jakoś nie podoba

0

Chciałbym żeby został ale jakby miał odejść to na zastępcę wolałbym Evrę z ManUtd niż Cole'a

0

Maradona ja cie błagam. Ogól się człowieku bo wyglądasz jak menel

0

o kur...

0

barcelonismo16xd:)
Oczwyiście była zbyt niska i dlatego był to skandal

0

6Xavi
To, że to strona o Barcy to nie znaczy że jest TYLKO dla fanów Barcy

0

lukkaszek6
Chciałbym ci zakomunikować że Barca nie symulowała a okrzyki z ławki były natychmiast uciszane przez Guardiolę. Poza tym zawodnicy Realu nie wylatywali tak często jak powinni i to jest zdanie nie tylko kibiców, ale także dziennikarzy, piłkarzy, trenerów i krytyków. Co do miejsca Realu to się z tobą zgadzam ale tylko jeśli chodzi ci o klub w sensie całej jego historii a nie wobec obecnej postawy ponieważ w tej nie ma nic z historycznych wycznów

0

Już w 09/10 byśmy obronili trofeum LM ale ten zryty wulkan........

0

Nie tylko Pep i Mou są najlepsi na świecie. Pamiętajmy np. o Fergusonie,
Capello, Del Bosque...

0

Wątpię by Pep chciał kogoś takiego jak Neymar. Ruiza bym nie chciał, Cole'a nie potrzebujemy chyba że odejdą i Maxwell i Abi w co wątpię. Szczęsny raczej nie odejdzie a poza tym taki drogi zmiennik to raczej nieciekawa opcja

0

Od pierwszego sezonu Pepa były takie plotki więc się nie przejmuje

0

Bardzo go lubię ale jakoś nie mogę go sobie wyobrazić w pierwszej drużynie

0

Dobrze by mu zrobił powrót do Włoch gdzie pewnie występowałby regularniej. Niesprawdził się. A zastrzyk gotówki nawet tak niewielkiej to zawsze coś

0

Santana10
Ty jak widać nie możesz dostrzec tego o czym mówisz. Klub był o niewiele mniej zadłużony przed Laportą a po jego odejściu byliśmy jedną z najbardziej gospodarnych drużyn piłki nożnej a teraz straty i ciągłe minusy

0

Borek
To niby czemu nikt o nich nie słyszał, nic godnego uwagi nie wygrywają i nie grają na KMS???

0

Skąd tu się wzięły takie cienkie zespoły jak Universidad i Velez? I od kiedy Real jest lepszy niż ManUtd?? Dla mnie to powinno wyglądać tak:
1.FC Barcelona
2.Manchester United
3.Real Madryt
4.Manchester City
5.Bayern Monachium
6.FC Porto
7.FC Schalke
8.FC Chelsea
9.Napoli
10.AC Milan

0

To przecież nie wina klubu. Wszędzie trafiają się tacy kibice

0

Matusiak95
Był mniejszy niż teraz

fllaczek
Z Ronaldinho to niby nie trafił?? Albo z Larssonem, Eto, powrotem Pique albo Keitą? A co napastników których wymieniłeś to pomysł z Ibrą poparł Pep, Eto był wart tylko tyle ponieważ kończył mu się kontrakt a za Ville każdy dawał minimum 40mln i każdy krytyk go tak oceniał więc jak masz coś pisać to może lepiej poznaj sytuacje

0

Rosell nie umie kontrolować budżetu i dlatego jest tak cienko. Jakoś za Laporty nie mieliśmy reklam a w 7 lat ze 165mln rozmnożyliśmy się na 470mln a na transfery zawsze coś było o sukcesach sportowych nie wspomne

0

Za co Tito dostał karę???? Za oberwanie palcem w oko??? I czemu kara dla Mourinho jest taka niska za światowy skandal?????

0

Ach Ronaldinho, te wspomnienia...

Oby tylko nie odchodził do jakiegoś cienkiego Galatasarayu

0

czemu oni są pierwsi w grupie H skoro Barca w tej samej grupie zremisowała z nimi 2:2 i wygrała 5:0

0

Rekord Realu to 112 bramek w lidze

0

Ładny gest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?