Chivo312
Dołączył/a: styczeń 2011
Malinówek
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rybaqu
Już był taki piłkarz - Bogdan Wenta :) (tylko się nie spinać, wiem że chodziło o piłkę nożną)
0
Idioci. Jak ten zespół ma mieć jakiś styl, charakter jeżeli co chwila zmieniają trenera. Mają mocny skład a grają taką kaszanę... Ciekawe ile tam nowy trener posiedzi - i nie sądzę żeby to był Guardiola.
0
Ok dzięki, teraz wszystko jasne :)
0
Może mi ktoś wyjaśnić, bo nie ogarniam, dlaczego Szachtar zapewnił już sobie awans? Jak wyglądałaby sytuacja w grupie gdyby Juve teraz wygrało z Szachtarem a Chelsea z Nordsjelland?
Juve - 12pkt
Szachtar/Chelsea - 10 pkt
0
Jeszcze dwa lata panie Cruyff.
0
Jestem za Realem, ale nie wiem po co robicie takie sztuczne napięcie i zastanawiacie się czy na pewno wygra Messi.
Wygra Messi bo jest najlepszy. I nie dopatrujcie się tu żadnej ironii czy sarkazmu, piszę serio. Ronaldo jest świetny, ale nie ma się co oszukiwać Argentyńczyk go przewyższa umiejętnościami.
0
Możecie hejtować, ale ja od dawna piszę że Villa jest mocno niedoceniany w Barcie i niesłusznie ma tak niską pozycję w zespole...
0
Współczuję temu dziecku.
0
Jak dla mnie nagroda należy się Drogbie. Potem Toure. Co by nie powiedział to Didier dał Chelsea LM.
0
Siła Barcelony i zdolności/umiejętności Tito zostaną zweryfikowane w późniejszej części sezonu. Nadejdą mecze z Realem w CdR, Barca nie grała jeszcze np. z Atletico, poza tym czeka jeszcze faza pucharowa ligi mistrzów i tam się wszystko okaże - w meczach z silnymi rywalami.
0
Mocny żart mu wyszedł.
0
Ktoś w ogóle wątpił w klasę Villi? Jak można go w ogóle porównywać do Alexisa "Nurka" Sancheza?
0
@Dinio
Najpierw Juve musi awansować.
0
ciapciak
A ty pomyśl czasem trochę dłużej, zanim zabierzesz się za pisanie....
0
Dawno nie miałem z was takiej polewy jak teraz. Nie więcej jak dwa tygodnie temu Ibra powiedział że Ronaldo jest przeciętny( czy coś w ten deseń), to był przez wszystkich chwalony, "bo mądrze gada", "powiedział prawdę" i w ogóle świetny piłkarz
Teraz już jest niedobry i słaby zawodnik...
Szybko formę stracił :)
0
Toure albo Drogba. Song się do nich nawet nie umywa.
0
Ostatni sezon Villi w Barcie, mam nadzieję, bo lubię tego zawodnika...
0
Kosa_10
Ty byś się cieszył z przegranego finału? To chyba jesteś debilem....
0
barca_power
A co, chcesz żeby Tito osłabiał swój zespół?
0
@Piotruś Barca
Widać Pinto wie co dobre :)
0
@żbik
To naprawdę nie ma najmniejszego sensu . Masz oczywiście rację że Ronaldo nie powiedział niczego chamskiego itd. - mnie chodzi o to że nie przekonasz hordy idiotów na tej stronie, która hejtuje i minusuje wszystko co związane z Realem. Trafiają się normalni jak Markus32, którzy używają szarych komórek, ale to wyjątki.
Pozdro dla normalnych!
0
Ogarnijcie się, co za dzieciarnia. A co ma powiedzieć? Jedziemy dostać wpie*dol? Ludzie używajcie mózgów, tak na przyszłość.
0
@Ledsbourne
Tylko jedno pytanie: Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz?
0
Święte słowa Tito. Przecież gruba kasa musiała pójść na sędziego. Sewilla nie płaciła więc niby czemu miałaby wygrać?
0
Nie banujcie maradony, pisze bardzo śmieszne komentarze :)
0
@SinMistico
Di Maria aktorzy, to prawda, jednakże nie umywa się on do Alexisa, który chyba tylko dla zasad nurkuje nawet w meczach towarzyskich.
I weź się nie kompromituj gadaniem że Di Maria nic nie daje Realowi. Lepiej zamilknąć. Naprawdę.
0
0
Nie od dzisiaj uważam że Villa jest wielce niedoceniany i olewany w Barcelonie. Zrobił błąd z tym transferem. A że Messi gwiazdorzy widać nie od dzisiaj. Tylko żaden z fanatycznych nastolatków tego nie przyzna.
0
TheBlues and Barca
Czy ja wiem. Czerwona kartka dla Di Marii mogła wręcz osłabić Sevillę, co byłoby wobec nich niesprawiedliwe.
0
Wstępnie gratuluję Barcelonie mistrzostwa. Nawet nie chodzi o osiem punktów, a o styl w jakim gra Real.