0

rybaqu
Już był taki piłkarz - Bogdan Wenta :) (tylko się nie spinać, wiem że chodziło o piłkę nożną)

0

Idioci. Jak ten zespół ma mieć jakiś styl, charakter jeżeli co chwila zmieniają trenera. Mają mocny skład a grają taką kaszanę... Ciekawe ile tam nowy trener posiedzi - i nie sądzę żeby to był Guardiola.

0

Ok dzięki, teraz wszystko jasne :)

0

Może mi ktoś wyjaśnić, bo nie ogarniam, dlaczego Szachtar zapewnił już sobie awans? Jak wyglądałaby sytuacja w grupie gdyby Juve teraz wygrało z Szachtarem a Chelsea z Nordsjelland?
Juve - 12pkt
Szachtar/Chelsea - 10 pkt

0

Jeszcze dwa lata panie Cruyff.

0

Jestem za Realem, ale nie wiem po co robicie takie sztuczne napięcie i zastanawiacie się czy na pewno wygra Messi.
Wygra Messi bo jest najlepszy. I nie dopatrujcie się tu żadnej ironii czy sarkazmu, piszę serio. Ronaldo jest świetny, ale nie ma się co oszukiwać Argentyńczyk go przewyższa umiejętnościami.

0

Możecie hejtować, ale ja od dawna piszę że Villa jest mocno niedoceniany w Barcie i niesłusznie ma tak niską pozycję w zespole...

0

Współczuję temu dziecku.

0

Jak dla mnie nagroda należy się Drogbie. Potem Toure. Co by nie powiedział to Didier dał Chelsea LM.

0

Siła Barcelony i zdolności/umiejętności Tito zostaną zweryfikowane w późniejszej części sezonu. Nadejdą mecze z Realem w CdR, Barca nie grała jeszcze np. z Atletico, poza tym czeka jeszcze faza pucharowa ligi mistrzów i tam się wszystko okaże - w meczach z silnymi rywalami.

0

Mocny żart mu wyszedł.

0

Ktoś w ogóle wątpił w klasę Villi? Jak można go w ogóle porównywać do Alexisa "Nurka" Sancheza?

0

@Dinio
Najpierw Juve musi awansować.

0

ciapciak
A ty pomyśl czasem trochę dłużej, zanim zabierzesz się za pisanie....

0

Dawno nie miałem z was takiej polewy jak teraz. Nie więcej jak dwa tygodnie temu Ibra powiedział że Ronaldo jest przeciętny( czy coś w ten deseń), to był przez wszystkich chwalony, "bo mądrze gada", "powiedział prawdę" i w ogóle świetny piłkarz
Teraz już jest niedobry i słaby zawodnik...
Szybko formę stracił :)

0

Toure albo Drogba. Song się do nich nawet nie umywa.

0

Ostatni sezon Villi w Barcie, mam nadzieję, bo lubię tego zawodnika...

0

Kosa_10
Ty byś się cieszył z przegranego finału? To chyba jesteś debilem....

0

barca_power
A co, chcesz żeby Tito osłabiał swój zespół?

0

@Piotruś Barca
Widać Pinto wie co dobre :)

0

@żbik
To naprawdę nie ma najmniejszego sensu . Masz oczywiście rację że Ronaldo nie powiedział niczego chamskiego itd. - mnie chodzi o to że nie przekonasz hordy idiotów na tej stronie, która hejtuje i minusuje wszystko co związane z Realem. Trafiają się normalni jak Markus32, którzy używają szarych komórek, ale to wyjątki.
Pozdro dla normalnych!

0

Ogarnijcie się, co za dzieciarnia. A co ma powiedzieć? Jedziemy dostać wpie*dol? Ludzie używajcie mózgów, tak na przyszłość.

0

@Ledsbourne
Tylko jedno pytanie: Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz?

0

Święte słowa Tito. Przecież gruba kasa musiała pójść na sędziego. Sewilla nie płaciła więc niby czemu miałaby wygrać?

0

Nie banujcie maradony, pisze bardzo śmieszne komentarze :)

0

@SinMistico
Di Maria aktorzy, to prawda, jednakże nie umywa się on do Alexisa, który chyba tylko dla zasad nurkuje nawet w meczach towarzyskich.
I weź się nie kompromituj gadaniem że Di Maria nic nie daje Realowi. Lepiej zamilknąć. Naprawdę.

0

0

Nie od dzisiaj uważam że Villa jest wielce niedoceniany i olewany w Barcelonie. Zrobił błąd z tym transferem. A że Messi gwiazdorzy widać nie od dzisiaj. Tylko żaden z fanatycznych nastolatków tego nie przyzna.

0

TheBlues and Barca
Czy ja wiem. Czerwona kartka dla Di Marii mogła wręcz osłabić Sevillę, co byłoby wobec nich niesprawiedliwe.

0

Wstępnie gratuluję Barcelonie mistrzostwa. Nawet nie chodzi o osiem punktów, a o styl w jakim gra Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?