Chivo312
Dołączył/a: styczeń 2011
Malinówek
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Challenger - powinieneś być wzorem kibica Barcelony! Mówię poważnie. Świetny artykuł, bez hipokryzji i zakłamania, należy ci się za niego piwo, a może i cała skrzynka nawet:)
0
Nie rzucajcie się tak na mnie od razu jak to napiszę, ale dlaczego Fabregas wchodzi za Torresa? Nie chodzi mi o to że mam coś do niego ale chamskie jest to że VdB nie dał szans Llorente nawet przy takim wyniku i zmienia go na pomocnika. Nie sądzę żeby gorzej się od Torresa zaprezentował.
0
Dlaczego tak wielu osobom wydaje się że Holandia gładko ogra Portugalię dwiema bramkami?
0
Holandia nie zasługuje na wyjście z grupy....
0
BB4everbarca
Widziałeś grę Ronaldo z Niemcami? Nie kreował sytuacji?
0
@oper21
Ja mam nadzieję że będą grali coraz lepiej, nie widziałem tych meczów towarzyskich Argenyny, ani z Brazylią bo oglądałem Portugalia-Niemcy. Tylko że weryfikacja zgrania przychodzi na wielkich turniejach i zobacz też że Messi ma lepszych piłkarzy ofensywnych w Argentynie niż Ronaldo w Portugalii. I ja tu wcale nie bronię Ronaldo po tym meczu, chyba co poniektórzy nie zrozumieli, wg mnie zagrał słabo i to nie pierwszy raz. Ale na dzień dzisiejszy to ani Messi nic więcej nie ugrał z reprezentacją, także w tym pojedynku jest 0:0 dla obu piłkarzy.
@Thalantyr
Czy napisałem cokolwiek takiego? Czy w ogóle napisałem gdziekolwiek że uważam Ronaldo za najlepszego na świecie? Bo że jest dobrym piłkarzem chyba nikt nie zaprzeczy. Portugalia nie ma środka pola moim zdaniem który by dobrze funkcjonował, Argentyna zresztą chyba też(chociaż tu się nie będę wymądrzał bo nie oglądam meczów tej reprezentacji - czasu brak).
Niektórzy za bardzo się spinają w tym temacie Messi vs Ronaldo.
0
I0Messini
Trzeba być idiotą żeby na podstawie gry w reprezentacji ich oceniać, bo obaj nie grają w swoich kadrach rewelacyjnie(żeby nie powiedzieć beznadziejnie). I żeby nie było - nie chcę rozpoczynać kolejnej jałowej dyskusji(chociaż pewnie i tak się ona zacznie), który z nich jest lepszy. W reprezentacjach grają podobnie. I proszę nie podawać tu jako argumentów towarzyskiego meczu z Brazylią. Oba zespoły w meczu o pietruszkę goli nastrzelały - a jak się spisały w Copa America i na MŚ - wszyscy chyba widzieli.
A tak na marginesie, ciekawy meczyk, chociaż Ronaldo faktycznie tragedia dzisiaj. Szkoda że Ronaldo i Messi nie mają z kim grać. Chociaż jak się spojrzy na zawodników to Leo powinien mieć łatwiej - ale nie ma tam drużyny.
Pozdrawiam
0
@Gitkolo
Panie Tomaszewski, proszę się nie chować za pseudonimami.
0
@denyig
Najwyraźniej oceniając patrzyli bardziej na nazwisko a nie na grę:)
P.S. Nie sądziłem że nasi środkowi obrońcy są zdolni rozegrać tak dobry mecz :)
0
Błaszczykowskiemu dać tę Złotą Piłkę!:) A tak na serio to właśnie takie chwile jak jego strzał kocham w futbolu. Cały dom się darł ze szczęścia :) Teraz nie można zlekceważyć Czechów - bo pokonać ich z pewnością możemy. I tak jak lubię Rosickiego to niech on wyzdrowieje dzień po meczu z nami:)
POLSKA!!!
0
Iniesta świetny, do czego zdążył przyzwyczaić. Ja rozczarowany jestem Silvą, poza asystą nie był olsniewający. Tak swoją drogą to nie podoba mi się gra faworytów na Euro. Najładniej i najwaleczniej grali Ukraińcy i Chorwaci. W grupie C chciałbym żeby z grupy wyszły Chorwacja i Hiszpania, w D Francja i Ukraina, w B Portugalia i Holandia - chociaż wiem że w tym przypadku to raczej niemożliwe. Mam nadzieję że parę z tych wielkich zespołów zostanie skarconych za swoją zachowawczą grę i nie wyjdą z grupy.
0
Nie jestem kibicem Barcelony, ale to co dzisiaj wyprawiał Iniesta - poezja, aż miło było patrzeć, zresztą - za to go lubię. Silva trochę zawiódł ale, koniec końców asysta. Nie rozumiem też tak jak chyba większość dlaczego nie wystawił Llorente - niechęć do tego że jest Baskiem?
0
Szkoda mi Szczęsnego, nie mam pretensji o kartkę, ale przy golu mógł się lepiej zachowac... Wychodzi brak Boruca. Trzeba się spiąć i awansować; potem to już z górki :)
0
Zgłoś się na OCHOTNIKA po słownik ortograficzny.
0
@New-man
Człowieku, nie idealizuj aż tak. Co ma odwaga i hart ducha do takiej decyzji? Myślisz że jakby Guardiola miał np. na koncie 50 000 a nie miliony to by odmówił? On po prostu może sobie na to pozwolić.
0
Piękne zakończenie tej edycji LM. A w następnej chcę Gran Derbi w finale.
0
Euforia, ekstaza, piękniejszego zakończenia nie można było sobie wyobrazić! :) Miny szwabów a zwłaszcza Schweinstegiera po strzale Drogby - bezcenne :) . Jak będę miał gorszy dzień to włączę sobie powtórkę po ostatnim karnym żeby się napawać tą wspaniałą chwilą. No, dobra, czas start - minusujcie. :)!
0
Euforia, ekstaza, piękniejszego zakończenia nie można było sobie wyobrazić! :) Miny szwabów a zwłaszcza Schweinstegiera po strzale Drogby - bezcenne :) . Jak będę miał gorszy dzień to włączę sobie powtórkę po ostatnim karnym żeby się napawać tą wspaniałą chwilą. No, dobra, możecie już minusować. :)!
0
Bić szwabów! Tak jak nasze trio ostatnio w finale Pucharu Niemiec!
0
Pyrzo_Barca
Należne miejsce - czyli co najmniej w ścisłej czołówce. Jeżeli uważasz że taki klub jak Liverpool zasługuje na ósme miejsce w lidze to gratuluję...
0
*w 4. zamiast Tottenhamu Arsenal
0
Kiedy wreszcie Liverpool wróci na należne mu miejsce... Chciałbym widzieć w Premier League taką czwórkę: 1.Liverpool 2. Tottenham 3. Manchester United 4. Tottenham
To są wielkie kluby z historią, bez morza ruskich albo arabskich petrodolarów. Przynajmniej Juventus wrócił do gry w Serie A i miejmy nadzieje w Europie. Fajnie byłoby oglądać takie ćwerćfinały LM w przyszłym roku: Barca, Real, Milan, Juve, Liverpool, Bayern, Borussia,Valencia
Bez żadnych Manchesterów City, Chelsea czy PSG.
0
Ale po co ta napinka że tam żałosnie tu lepiej i vice versa? Niech co poniektórzy zluzują, tam hejtują Valdano tu hejtują Mourinho za powycinany wywiad. Spuśćcie z tonu.
0
TheNekro94
Nie zapominaj o Polsce :)
Ja osobiście liczę na Holandię.
0
A tak BTW, to panowie, trzymać kciuki przede wszystkim za Polskę :) Marzy mi się aby nasze trio z Borussi zabłysnęło, Piszczka już ponoć przymierzają do Realu. Polak grający w czołowym klubie ligi hiszpańskiej, byłoby pięknie...
0
No niestety, ale zgadzam sie bez-L. NIestety Puyol jest juz na równi pochyłej. Szkoda. Bo to nie jest strata tylko dla Barcelony, ale dla całego futbolu. Powoli odchodzi jedna z ikon waleczności, odwagi i poświęcenia. Wielka szkoda, bo drugiego takiego jak Puyol nie ma.
0
Taths1
Żałosne żeby kibicować szwabom by wygrali w mistrzostwach w Polsce byle tylko Ronaldo się nie wykazał. Ot taki jest właśnie poziom fanatyków-hejterów.
0
MaciekBarca10
Tak jak Porto prawda?
Trzy słowa was charakteryzują: obłuda, obłuda i jeszcze raz obłuda.
0
Niesamowite ile w was jest nienawiści....
0
Kolejny artykuł, w którym hejterzy będą sobie mogli ulżyć. Proponuję przeczytać cały wywiad.