Chivo312
Dołączył/a: styczeń 2011
Malinówek
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Wow. Zniszczyłby mu talent bo nie pozwoliłby mu na kaprysy i nie ustawiał drużyny pod niego? A co on myśli że w Barcelonie Messiego ze składu wygryzie? A, no tak, zapomniałem, przecież Messi nie może się z nim równać. O Ronaldo nie wspominając.
0
bez sensu [zapomniałem spacji] - chodzi mi o to czy to nie jest błąd.
0
Mam pytanie nie związane z tematem. Czy pisanie Visca El Guardiola nie jest bezsensu? To jest co prawda kataloński, nie znam go ale anii we włoskim, w hiszpańskim ani w angielskim nie ma raczej rodzajników przed imieniem i nazwiskiem. Nurtuje mnie to trochę i to z ciekawości a nie ze złośliwości.
0
@Lexicat
Poczytaj sobie np wypowiedzi prezesa Bayernu o Borussi.
0
@Barbaryan
Kompleks? Czy to że kogoś nie lubisz oznacza kompleks? Fajnie wiedzieć. Ale fajnie kibicować ludziom, którzy wami pogardzają, uważają się za lepszych. Spoko, jeszcze tylko powiedz że teraz Niemcy są naszymi przyjaciółmi.
0
Ja rozumiem że Real największym wrogiem Barcelony, ale jak można kibicować tym nadętym Niemcom?
0
@luco77
Pozwolę sobie wtrącić, co często czynię przy takich wpisach, że transfer środkowego napastnika niewiele da, jako że znowu będzie ustawiany na skrzydle żeby Messi mógł sobie grać na środku. Znowu będzie tak że Van Persie strzeli 15% tego co w Arsenalu. A spójrzcie jak teraz gra nienawidzony przez wielu Ibrahimović.
Jeśli Villa odejdzie np. do Juventusu, to jestem niemal pewien że pokaże jeszcze na co go stać i za wcześnie go skreślono. Villa w Realu strzelałby jak Benzema albo i lepiej. Możecie hejtować ale taka jest prawda.
0
Wracaj do zdrowia, powróć do formy w Juventusie strzelając tyle goli co teraz Ibra!
0
"Barca jest zawsze lepsza"
"Będziemy w finale na 100%"
Guardiola się ośmieszył niejako przed meczem, Sandro po.
0
Pokora. Sandro Rosell niesamowicie mi zaimponował, daje wspaniały przykład.
0
dlugi20
A myślisz że trenerów rozliczają za styl czy za trofea? Styl jest kwestią drugorzędną, nie każdy ma taką drużynę jak Guardiola, więc nie może sobie pozwolić na granie "pięknej piłki".
0
@Radny
Co napiszesz po ewentualnej porażce z Chelsea? Że oszczędzaja siły na Puchar Króla czy na Euro. Takie same komentarze tu były po meczu w Londynie. Ludzie, myślcie trochę.
0
robson666
Foch, i tyle. Jak dziecko w piaskownicy. Ten jakiś tam tłumacz jest jednym z najlepszych trenerów na świecie. Dlaczego Real ma grać tak jak by chciała tego Barcelona? Bo tak by jej było wygodniej wygrywać?
0
"Królewscy zagrali defensywnie, czekając na akcje z kontry. Czasami futbol jest właśnie taki. Zrobili naprawdę niewiele, aby wygrać mecz. To trochę niesprawiedliwe. Liczę, że we wtorek tak nie będzie".
"Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy. Byliśmy wierni naszemu stylowi gry. Uważam, że zaprezentowaliśmy się lepiej niż nasz rywal".
Roziu, czy to jest przejaw pokory? Bo to jest słynne: "a oni nie chcieli grać w piłkę".
0
Cool story bro...
0
@Marko121
To są to tu jeszcze obiektywni kibice O_O. Jestem pozytywnie zaskoczony :). Gra Van Persiego po ewentualnym jego transferze będzie wyglądała tak samo, tj. strzeli 1/4 tego co strzelał w Arsenalu. Ale Messi musi śrubować rekordy i dlatego inni napastnicy nie będą grali na środku. I nie zrozumcie mnie źle - bardzo lubię Messiego, ale wkurza mnie takie postępowanie wobec innych graczy, za które zresztą odpowiada Guardiola, a nie Leo.
0
A ja jeszcze dodam że śmieszy mnie gadanie typu: "Villa wróć", albo "brakuje Villi".
Nie trzeba mieć jakiejś niebywałej pamięci żeby przypomnieć sobie ilu tutaj po nim jeździło, jak coś mu nie wyszło. Już nieraz był przecież sprzedawany, ja osobiście mam nadzieję że odejdzie do Juventusu, ale nie dlatego że jest słaby, a dlatego że jest właśnie bardzo dobry i odżyje w innym klubie w którym będzie dostawał piłki od pomocników czy od innych napastników - jeśli nie wiecie o co mi chodzi - obejrzyjcie mecze z tego sezonu z Villą albo nawet z tamtego - ile razy genialnie się ustawiał a piłek nie otrzymywał bo lepiej było żeby je Messi zmarnował w egoistycznym dryblingu. O tym że pomysł robienia ze środkowych napastników skrzydłowych to już nie się wypowiadał - zanim zhejtujecie - zobaczcie jak gra teraz Ibra w Milanie. Villa w Barcelonie stał się cieniem samego siebie i to właśnie dzięki Guardioli.
0
Barcelonista31 ochłoń, melisy się napij może, to tylko sport. Messi też nie jest święty.
0
No cóż, co poniektórzy to typowali 5,6 do zera. La Liga skończona ale Chelsea spokojnie pojedziecie.
0
@mauerinho
Ośmieszasz się takimi tekstami.
@jeonek
Tak właśnie było przecież z Villą, ale co do Sancheza to czy on nie jest nominalnym skrzydłowym?
0
@Roger
Od kiedy coś może być mniej lub bardziej optymalne?
0
@Barca_fun#1
Jak można kibicować Niemcom? I to Bayernowi jeszcze...
0
@mistrzyk
Moim czasem się nie przejmuj, jest dobrze zagospodarowany. I nie, nie jestem kibicem Realu.
@KichuBlaugrana - raz jeszcze powtórzę że to, ile kto strzałów oddał i ile wymienił podań w piłce nożnej nie ma najmniejszego znaczenia. Liczą się zdobyte bramki.
0
Ale po co mieli by się wysilać? Przy 2-2 sędzia podyktowałby kolejnego karnego i być może wyrzuciłby kogoś z Milanu.
0
@Sławek1999
Z językiem polskim to jesteśmy trochę na bakier, co nie?
0
@bartek73
Od kiedy to awans zależy od statystyk? Co za idiotyczna argumentacja...
0
@Peciak
Dla niektórych futbol zaczął się od 2006 roku(to i tak dobrze że nie od 2009 czy 2011)
0
Hejtujecie Beniteza, tak samo zresztą jak każdego kto "ma czelność" nie wielbić i nie składać pokłonów Barcelonie i na każdym kroku podkreślać że nie było lepszego zespołu.
Przecież facet powiedział że "Duma Katalonii to wspaniały zespół". Czy to że wg niego Milan był lepszy to powód żeby tak na niego najeżdżać? I nie jest aż tak beznadziejnym trenerem jak to się wielu dzieciom wydaje bo wyleciał z Interu. Poczytajcie sobie co mu się udało osiągnąć. Możecie minusować, pozdrawiam.
0
Pablo86, za chwilę zostaniesz zhejtowany(minusy już lecą, jak widzę).