Chivo312
Dołączył/a: styczeń 2011
Malinówek
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj, tak tu się zgadam z tą Valencią. Ich mi jest najbardziej szkoda(bardzo lubię ten klub). Szkoda że nie utarli nosa nowobogackim. Ajaxu jak juz pisałem szkoda, z Manchesterem United chyba największy szok, bo City miało małe szanse. Swoją drogą to Villarreal się lekko skompromitował - ani jednego punktu, ale w La Liga też nie szaleją.
0
N2O - pomyśl - po co Real miałby ustawiać nic nieznaczący mecz z Ajaxem? Dla kompletu punktów? Tu przecież chodziło o wyrzucenie Holendrów z rozgrywek, nie zaliczyli im przecież 2 prawidłowo zdobytych goli. Real nie miał tu nic do rzeczy to równie dobrze mogła być Barcelona, Milan czy Bayern.
0
constantine16
No to oświeć mnie człowieku. Bo jak dla mnie to dlatego że ma(Messi) w Barcelonie status boga i musi mieć jak najlepszą pozycję żeby rywalizować z Krysią. Jeśli zaś nie widzisz różnicy między grą Villi chociażby w reprezentacji a w Barcelonie to gratuluję; David na MŚ był królem strzelców, w Valencii też strzelał aż miło - grał na szpicy. Teraz gra w Barcie na skrzydle - strzela bardzo rzadko. Guardiola ma takie dziwne zamiłowanie do robienia na siłę ze środkowych napastników skrzydłowychManita z Realem - cóż ciężko oceniać całe półtora sezonu na podstawie jednego meczu. I żeby było jasne - regres formy to jedno, ale to na jakiej pozycji występuje to co innego. Pozdrawiam i radzę wyluzować.
0
Święta prawda, wszystko co złe dzieje się przez Villę. Messi może spierdzielić trzy setki ale jak Villa nie trafi to zaraz zaczyna się lament.
0
Taths1, Villa gra ostatnio nieregularnie, słabiej czasami, ale nie o to chodzi. Chodzi o to że on generalnie grałby o niebo lepiej występując na szpicy. A ta z powodów znanych tylko Guardioli jest zarezerwowana dla Messiego.
0
Oj acid_drinker, uważaj bo Cię zminusują. Brakuje jeszcze komentarzy typu "nie to co Real Madryt".
0
*i nie ironia tylko sarkazm
0
Oj Kicia, nie zrozumiałaś mnie chyba. Ja jestem fanem Villi już jeśli a nie Messiego. Być może moja ironia w tamtej wypowiedzi była nieczytelna - w każdym razie mnie wkurza że Villa ląduje na skrzydle a Messi non stop na środku. A dlaczego tak jest? No chyba dlatego że Guardiola chce żeby sobie Messi poprawiał statystki. Zresztą nieraz w trakcie meczu Villa nie dostaje piłki nawet gdy jest na świetnej pozycji tylko dostaje ją Messi - po to by odbić się od obrony przeciwnika.
0
Kicia, on nie postawi Villi na szpicy bo Messi musi sobie statystyki jak najlepsze wyrabiać... Co z tego że Villa to zawodnik który musi grać na szpicy.
0
No bo on go przecież tym palcem to chciał go zabić co nie martusia? Jeszcze tak bezczelnie pod publiczkę się wypowiada. Sku.rwiel z tego Mourinho, nie ma co...
0
Bronx, co za ortografia :). Czyli Mourinho w duchu życzy mu choroby (lub śmierci)? Idiotyzm niektórych jest porażający...
0
To go wystaw na środku jak w niego wierzysz...
0
Villa popełnił chyba największy błąd w karierze przechodząc do Barcelony..
0
Dzięki za info.
0
Na jakiej pozycji gra dzisiaj Villa? Pytam bo nie mogę oglądać dzisiaj.
0
Na jakiej pozycji gra dzisiaj Villa?