Chivo312
Dołączył/a: styczeń 2011
Malinówek
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nlx
Weź się rozbiegnij i w drzewo ......
Niepodległy Śląsk, hahaha człowieku, zastanów się jakie głupoty pieprzysz.
0
Dałyby mu pismaki spokój. Współczuję, gdzie się nie ruszysz zaraz muszą o tym napisać.
@DinaczClue
"Szczerze to wielki szacunek, że Pep obchodzi Narodowe Święto Katalonii mimo iż wypoczywa w Stanach Zjednoczonych"
Piszesz tak jakby zdobył się na gest jakiegoś wielkiego bohaterstwa. Jego obecność tam to chyba dość normalna sprawa - jest Katalończykiem.
Czy Ty jako Polak, będąc w Stanach, nie świętowałbyś 11 listopada? Postawa Guardioli jak najbardziej prawidłowa jako patrioty, tyle że nie ma co się aż tak bardzo tym jarać.
0
@New_man
Cóż mogę powiedzieć - chyba tylko tyle że tak żałosnej odpowiedzi się nie spodziewałem. Przypomnij mi tylko gdzie to napisałem, albo może lepiej nie pisz nic więcej i się nie kompromituj ripostami o wartości merytorycznej na poziomie podstawówki.
0
*kto jakim jest człowiekiem
0
New_man
Szybko i łatwo przychodzi Ci ocenianie kto jakim i człowiekiem. Na podstawie tak niewielu informacji. Podziwiam ten talent...
0
@alianta2
Niestety jesteś w mniejszości, którą są normalni kibice. Tematy takie jak ten powstają po to żeby grono forumowych ekspertów mogło orzec że Ronaldo jest dzieciakiem/ciotą/musi dorosnąć/że żel mu się skończył itp. Po prostu część musi wylać swoją frustrację na kogoś i jest to dla nich idealna okazja. Zwłaszcza że g**** za przeproszeniem wiedzą a mądrzą się jakby się im codziennie Ronaldo spowiadał ze wszystkiego co robi i myśli.
0
Arek90108fcbarcelona
Wysil szare komórki - może się domyślisz o co mi chodziło :)
Jeszcze jedno pytanie do pozostałych hejterów - skąd możecie wiedzieć co jest powodem jego smutku? Dzwonił do was i wam mówił? Prawda jest taka że nawet jakby wywiesił transparent że nie chodzi mu o Iniestę to i tak powiedzielibyście że to kwestia nagrody, że zżera go zazdrość i jest żałosną ciotą/żelusiem etc.
I zwrócę jeszcze uwagę na jedną rzecz - to nie on poszedł do gazet "żalić się o swój smutek" - po prostu odpowiedział na pytanie zadane przez dziennikarza. A potem żałosne szmatławce i hieny dziennikarskie rozdmuchały to do tego stopnia że znowu mózgowcy pokroju arka90108fcbarcelona prześcigają się w rzucaniu obelg na człowieka, którego nawet nie znają. Ale - pewnie im coś zrobił. Ciekawe tylko co...
Pozdrawiam
P.S. Zastanawia mnie też dlaczego ludzie tyle razy dają się wkręcać mediom. Żadnego wyciągania wniosków. No, ale to już zupełnie inny (i dużo obszerniejszy) temat.
0
@Arek09108fcbarcelona
Ja jestem za tym żebyś wracał do podręczników. Rok szkolny się zaczął, weź się za robotę bo znowu będziesz powtarzał klasę. Radzę zacząć od języka polskiego bo nawet poprawkę oblejesz w sierpniu.
Do reszty: Wielu z was może sobie teraz ulżyć i powrzucać na Ronaldo - tak chętnie robicie wszystko to do czego was media podpuszczają.
Carlos ma swoje zdanie, szanuję je jednakże uważam że się myli. Przeczytajcie sobie tę rozmowę z Ronaldo. Nie chodzi o Iniestę.
Pozdrawiam nielicznych normalnych, którzy nie dają się temu medialnemu rabanowi nakręcić.
0
Hej stachurski, wyjaśnij mi co to jest "pustol"?
0
A zagra Alves?
0
Van Persie w United. Świat stanął na głowie....
0
@ D.Villa7Dax
Jeżeli zagra na szpicy. U Guardioli to było niemożliwe, może Tito będzie mądrzejszy.
0
Mes que un club. Barca zachowała się jak jakaś rozkapryszona księżniczka.
0
Sandro - You don't say?
Ten człowiek jest rewelacyjny, czy on coś pije, czy może uderzył się w głowę - tekst z polemiką jest świetny - powiało grozą. Nie tylko u nas wysokie funkcje zajmują idioci jak widać.
0
To jest wieśniak, do tego hipokryta. Jego wypowiedzi to obciach za obciachem, pompuje ten balonik i pompuje. Szkoda słów.
0
Widzę że opcja gradientu opanowana do perfekcji :)
0
@MessiRG
Czytanie ze zrozumieniem kuleje jak widzę...
0
Przecież wiem o co chodzi. Faktem jest niezaprzeczalnym że Messi wygrywając Złotą Piłkę ostatnimi czasy, też prowadził Argentynę do półfinałów co najmniej prawda? Tak jak na Mundialu ostatnim. Odpadnięcie z Copa America, też nie zaszkodziło Messiemu dostać Złotą Piłkę? Jak można być aż takim hipokrytą?
0
@MessiRG
Rozbawiłeś mnie teraz. Dlaczego zwycięstwo Hiszpanii miało by dać ZP Messiemu? Bo im kibicował?
0
Ha, widzę że tu nikomu nie przejdzie przez gardło pochwalić Xabiego Alonso... Standard...
Jeżeli sądzicie że HIszpania pojedzie Portugalię na luzie, to zobaczcie co z La Roją robiła Chorwacja, która miała za słabe "plecy" żeby awansować. Pozdrawiam trzeźwo myślących.
0
Hiszpania przeciętnie, za to Francja tragicznie... Co Blanc chciał osiągnąć?
0
Dlaczego inne reprezentacje nie mogą grać tak jak Niemcy? Ofensywnie a nie kalkulując?
0
Co za idioci w ogóle wpadają na takie pomysły jak transfer Messiego do Realu? Toż to wiadomości na poziomie faktu...
0
To jest jednak niezły burak. A hipokryzja to się leje z tej wypowiedzi wręcz hektolitrami.
0
Zresztą jeszcze jedno, tak generalnie do hejterów: Co wam przeszkadza że np. Ronaldo strzeli dwie bramki czy hat-tricka? Moim zdaniem to lepiej dla widowiska. Tak samo jak oglądam mecze Argentyny lubię jak Messi strzela bramki. Dane jest nam podziwiać dwóch wielkich wirtuozów, odmiennych od siebie ale wielkich - cieszmy się z tego a nie skręcajmy z frustracji że tamten strzelił więcej a tamten mniej.
0
@blaukluiv
Obejrzyj jeszcze raz drugą połowę meczu z Niemcami, jak Ronaldo wykładał piłki niepełnosprawnym napastnikom portugalskim, także tutaj twój argument jest trochę nietrafiony.
Z Danią marnował setki, zagrał fatalnie. Więc idąc twoim tokiem rozumowania dalej należy go opieprzać za Danię i Niemcy?
Zazwyczaj mecze komentują osoby, które ich nie oglądały, takie moje odczucie. W meczu z Holandią mógł mieć jeszcze piękną asystę i jednego gola więcej.
Wyobrażam sobie twój zachwyt, gdyby te dwa gole strzelił Messi.
0
@blaukluiv
Ależ boli że Ronaldo dobrze zagrał, co nie? Jesteś niesamowicie zaślepiony, tak jak idioci którzy krzyczą że Messi zawdzięcza wszystko hormonom i Xaviemu.
0
Właśnie do tej pory nie mogę zrozumieć dlaczego Silva gra w City. Dlaczego nie gra w Barcelonie albo Realu? Myśle że zgrałby się z Barcą i Xavim po parunastu meczach. Natomiast gdyby Real miał tego piłkarza mógłby moim zdaniem świętować La Decime w tym roku. No albo gdyby Ramos nie chciał strącić stacji kosmicznej :)
0
Jak widać uderzyłeś w dobre tony, bo masa gimbusów i zaślepionych dzieciaków już minusuje na potęgę wszystkich którzy ten artykuł pochwalili. Dla nich Barca=świętość, nieskazitelność. Nikt taki nie jest. Ogromny szacun raz jeszcze za artykuł.
Pisz więcej, ludzie tacy jak Ty i KingLeonidas pokazują że Barcie nie kibicują tylko ludzie których argumentami są teksty typu "Xavi jest za*ebisty, ma racje!" albo " a real i ich trener zabija futbol" "Ronaldo to c*pa!" . Ci ludzie minusują, bo są większośćią. Dobrze jednak wiemy że większości nie stanowią ludzie trzeźwo myślący, większość stanowią... sami wiecie kto.
Pozdrawiam raz jeszcze. Dzieciaki możecie hejtować i minusować [jak wrócicie ze szkół:) ]
0
@oper21
To już właśnie nieważne za kogo, po prostu tego nie rozumiem, miał trzy zmiany a Llorente nie wpuścił. Czyżby to niechęć wynikająca z tego że tamten jest Baskiem?