Chivo312
Dołączył/a: styczeń 2011
Malinówek
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hej, ja rozumiem że taka wypowiedź może wkurzyć, ale po co od razu taka nienawiść?
0
Dr_Lubitch, co tutaj jest do interpretowania w tej sytuacji?
0
Gorzki, szkoda że tu nie banują za ortografię...
0
Ronne r10 - chylę czoła, klasa sama w sobie
0
Santana10, po co ta spina?Trochę pokory. Nic temu meczowi(GD) i emocjom w okół niego nie dorówna.
0
@oOrzecho
Pisząc "były" chodziło mi oczywiście o mecze z obecnego sezonu, takie małe niesprecyzowanie, bo jakby nie patrzeć to one już zostały rozegrane a więc "były" :) Zeszły sezon to oczywiście inna historia, dominacja na wyjazdach i u siebie.
Ja doskonale wiem że tu z niektórymi normalnie się rozmawiać nie da - piszesz coś co nie zgadza się z jedyną słuszną linią poglądów, to zaraz cię zminusują zhejtują, ale trochę ludzi na poziomie tutaj jednak jest :)
Pozdrawiam (normalnych kibiców)
0
Za przeproszeniem - czy ten facet to totalny idiota, czy po prostu zakłamany hipokryta? Najpierw mówi że Real jest faworyzowany(nie wprost, ale daje jasno do zrozumienia), potem stwierdza że nie narzeka na sędziów - to jaki jest sens jego wypowiedzi?
Problemem Barcelony nie byli(nie są) sędziowie tylko brak mobilizacji na wyjazdach - o co nie można mieć też wielkich pretensji, bo przecież wygrali w ostatnich latach praktycznie wszystko co się dało. Trzeba mieć jednak klasę i przyznać że po prostu było się gorszym o te 3-4 mecze.
0
@Przemko78 oczywiście to było
0
"chivo312 idź r10 już daje w szatni"
"chivo ozil pasuje do ciebie"
Poziomu wypowiedzi chyba komentować nie trzeba, mówi sam za siebie ;)
0
0
Kim jest Cuenca żeby dyskutować z Maradoną?
0
Xaoo - jak widać :). Już nawet sukcesy zmieniono na "multum sukcesów" :)
0
kubafcb102 - od czego Xavi ma odpoczywać?
0
@creatura
Jeśli chodzi o Ronaldo zapewne dobrze znasz tego człowieka; jak widać łatwo jest oceniać ludzi na podstawie różnych plotek, kłamstw którymi żywią się wszelkiego rodzaju szmatławce.
Napisałeś że jest dobrym piłkarzem, ok - moja pomyłka tutaj, zwracam honor.
Generalnie jednak, potwierdzasz to co napisałem wcześniej. Ciężko jest dyskutować z ludźmi którzy mają pewne dogmaty, a to co się z nimi nie zgadza pomijają. Nie jestem też wcale kibicem Realu i nie uważam ich za nieskazitelnych.
Pozdrawiam
0
@creatura
Przepraszam bardzo, ale któż to jak nie kibice Barcy szczycą się szacunkiem do rywala, pokorą, skromnością etc.? Gdzie co chwilę przy jakiejkolwiek akcji charytatywnej pojawia się lawina idiotycznych komentarzy typu "Mes Que un Club"?
Na temat Pepe nie ma co rozmawiać, bo to jest psychopata i z tym się zgadzam.
Patałachy portugalskie - no tak Ronaldo to wielki patałach, nie mówiąc już o Mourinho( i już nie chcę wchodzić w temat kto jest lepszym trenerem, ja mam na ten temat swoje zdanie ale powiedzmy że to absolutna światowa czołówka), który jest obwiniany za całe zło świata przez kibiców Blaugrany. Piszecie że Real nie zasługuje na szacunek bo grają ostro? To sorry ale czy w takim razie na szacunek zasługują tacy gracze jak Busquets, Pedro czy Mascherano? Przecież to co wyczyniają to zwykłe oszustwa.
Kibice Barcy(oczywiście nie wszyscy) zakładają że ich drużyna jest święta, nieskazitelna i najwspanialsza, a za wszelkie zło odpowiada Real - to jest naprawdę niesamowicie obłudne i zakłamane podejście. Oba kluby są wielkie - i Barcelona i Real; oba zasługują na szacunek. A wielu kibiców powinno najzwyczajniej w świecie wyluzować.
Pozdrawiam
P.S. A jeszcze takie pytanie @creatura: Dlaczego/Na jakiej podstawie twierdzisz że Ronaldo jest męską dziwką?
0
@creatura
Cyt. "I uwielbiam z moim kolegą oglądać gran derbi(on kibic Realu) i śmiać mu się prosto w ryj, jak Real dostaje zawsze wpie*dol :)"
Pogratulować, naprawdę. I to jest między innymi właśnie ta wielka pokora którą się szczycą kibice Barcelony(nie wszyscy). Prezentują tu niektórzy poziom co najmniej niski (delikatnie mówiąc), nie odbiegający zresztą od artykułu, z którego wręcz bije pokorą, skromnością i szacunkiem do rywala.
Pozdrawiam
0
Boże ludzie ale macie problem. Zagramy na narodowym i nie będzie problemu. A w ogóle to kto wybrał drużyny do tego finału?
0
PoGGi - i może jeszcze tak z 10 mistrzostw kraju, co? Albo 12 od razu? Poza tym nie wiem czemu tak skromnie z tą ligą mistrzów - ja bym od razu powiedział z 7-8. Powiem więcej - to nie jest nie osiągalne - wystarczy odpalić fifę albo FMa.
Poziom frustracji naprawdę niebywały. Jeśli chodzi o dokonania na arenie europejskiej nieprędko który klub przegoni Real - najbliżej byłoby Milanowi.
0
Najśmieszniejsze( a raczej najsmutniejsze) jest to Panowie, że owszem nawet jeśli ściągniemy jakiegoś środkowego już nawet nieważne czy to będzie Van Persie czy Drogba czy jakakolwiek inna "9" to i tak ten zawodnik będzie się dusił na skrzydle a na środku będzie grał Messi. Że tak będzie chyba nie trzeba nikogo przekonywać - było już parę takich przykładów.
0
Mnie też się wydaje że limit pomyłek się wyczerpał. U siebie czy na wyjeździe takie spotkanie powinni wygrać, mają przecież umiejętności żeby każdego pokonać.
Poza tym jak Real bardziej odjedzie to trochę nudno się zrobi. Zawsze to lepiej jak rywalizacja jest wyrównana :)
Tak swoją drogą to coś czuję że będzie dzisiaj jakiś pogrom i ładny meczyk - zawsze jak nie mogę obejrzeć to wtedy ładne wyniki padają :). No ale cóż, egzamin z chemii ważniejszy(chyba ;]).
0
ShawnC - Anonymous robi swoje, ale dlaczego by im nie pomóc? W każdym razie w poniedziałek sporo polskich stron organizuje blackout(to co zrobiła wikipedia w środę) - więc czemu by się nie przyłączyć - im więcej tym lepiej.
P.S. Czyżby część osób które minusują te posty poczuła się urażona że to niby ważniejsze od meczów Barcy? To nie chodzi o to że najeżdżam na Barcę, tu chodzi o ocenzurowanie jedynego wolnego środka przekazu jaki pozostał na świecie. Minusujcie ile chcecie ale obejrzyjcie te filmiki,demoty i udostępnijcie jak nie chcecie żeby korporacje mogły sobie decydować o tym co będziecie mogli obejrzeć/posłuchać/napisać w internecie.
0
Przepraszam że nie na temat. Ale jakim trzeba być kretynem żeby zmniusować post Rosberga?
Proponuję obejrzeć, zapoznać się i udostępnić.
Nie rozumiecie że jak ACTA przejdzie to będzie koniec internetu?
0
Coś o A.C.T.A.
http://demotywatory.pl/3657064/UDOSTEPNIJ
Oglądać, przesyłać dalej, udostępniać! To ważniejsze niż mecze Barcy!
0
Czy fcbarca.com przyłącza się do akcji jutrzejszego blackoutu na znak protestu przeciw ACTA? Może warto by to rozważyć?
0
@NikO
Spokojnie acid_drinkerowi chodziło o to że przedstawia się to tak jakby tylko Barcelona pomagała dzieciom. A tak nie jest. I zawsze po takim artykule pojawia się fala komentów "Mes Que un Club".
0
@khorne - i oczywiście ich receptą na kryzys i spowolnienie gospodarcze jest podnoszenie podatków - czyli - jak u nas w kraju, ale tak mniej więcej wyglądają wszystkie rozwiązania proponowane przez socjalistów - tj. gasimy ogień benzyną.
Sama sprawa z Abidalem zaczyna być już moim zdaniem męcząca. Też nie mogę zrozumieć tego pędu na kasę, tak jakby faktczynie mu miało na chleb zabraknąć jak to Geble pięknie ujął. Poza tym nie jest już młody, owszem wkomponował się w zespół ale na pewno nie jest on niezastąpiony, ani tym bardziej na tej pozycji najlepszy.
Pozdrawiam
0
Campos FCB, nie będę się tutaj wstawiał zbytnio za Realem, ale chyba nikt nie ma wątpliwości że Mourinho tak ich zmobilizuje na następny mecz że Malaga nic nie ugra. Ile razy tak jest że wydaje się że Królewscy będą mieli jakieś problemy na wyjeździe a kończy się pogromem -patrz mecze z Sevillą, Valencią w poprzednim sezonie. Poza tym to chyba lepiej że już tak niedługo GD, kolejna okazja dla Barcelony dla pokazania swojej wyższości.
0
Zbanować tego idiotę estoesbarca i będzie spokój.
A Villa wróci i pokaże dlaczego jest najlepszym napastnikiem :)
Artykuł świetny.
0
Jak Oskar to dla Alvesa ;). A tak na serio, to nie żebym bagatelizował to co się stało Abidalowi, ale on z tego wyszedł w miarę bez szwanku, a to golfista przeżył prawdziwą tragedię.
0
Ludzie wyluzujcie, po co taka spinka...