Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho kung fu zabrakło w tej pigułce ;)
8
Komuna przeminela i o socjalizmie prawie zapomniano. Dopiero rzady Prawa i Sprawiedliwosci przypominaja niektorym ludziom, jak komicznym, a w zasadzie tragikomicznym ustrojem jest socjalizm.
Nagle mowi sie w sposob krytyczny o rozdawnictwie, o durnych rozporzadzeniach, o kolesiostwie i jawnym podsmiechiwaniu sie z wyborcy.
Pytanie - czy dzieje sie tak tylko dlatego, ze u wladzy jest znienawidzony Kaczynski i PiS - do ktorego nienawisc siega poludniowej sciany Lothse, a moze edukacja Konfederacji (ktora jest w koncu w mediach) skutkuje , czy po prostu nagle ludzie widza, ze idea oszczednego i gospodarnego panstwa, prostego, ale twardego prawa oraz to by nie kazdy askpekt naszego zycia byl przeregulowany aparatem biurokratycznym, sa po prostu czyms naturalnym i dobrym?
Czasem budzimy sie juz po fakcie - czyli z reka w nocniku.
1
@zadafcb ale jest zapierdziel?
Congratulations
0
@zadafcb i Jak?
0
@zadafcb Grasz w america football?
0
@NeroTFP A no nie skojarzylem. Przestalem ogladac, bo mnie nie wciagnal.
Uwazaj, bo mozesz bana wylapac za wspominanie o kims z banem.
0
@NeroTFP dlaczego?
0
@NeroTFP Mnie sie wydaje, ze gdyby oni wzeili sie za trening - to...
by sie szybciej wypaliliy, ale to tylko gdybanie.
Napastnik genialny, mistrz strzalu z pika.
A ta brameczka
0
Dawno tego faceta tu nie widzialem.
@Theodore_Bagwell
a przypomnial mi sie chyba ze wzgledu na post nizej.
1
@DaPi Pamietam go z jednego odcinka Star Trek Voyager.
https://i.pinimg.com/originals/a4/0d/ee/a40dee7ced3c0229fb46e2ad8242c446.jpg
https://i.pinimg.com/736x/36/7b/a0/367ba0ae03790157b68b63746cfd7dbd.jpg
https://peopledotcom.files.wordpress.com/2016/08/the-rock-1024-1.jpg?w=1024
0
@Spotles Jestem pod wrazeniem Misesa, ale nie mam sily sie rozpisywac ;)
0
@RichardWinters Swietna komedia, ostatnio tez ktos przypominal te genialna scene negocjacji z NAgiej Broni.
11
Jeden z najbardziej butnych pilkarzy, ego nie mniejsze niz u Zlatana czy boskigo Diego, do tego len - nie lubil trenigow. Imprezy, dziewczynki i bramki to uwielbial.
Genialny napascior, no i gral u nas.
1
@bixmix To przyjemnosci.
14
Dobra, jeszcze jeden mem, tym razem Korwin fanboy.
https://pbs.twimg.com/media/EKP9nmtX0AAht-5?format=jpg&name=small
0
@MesQueUnClub_87 Zaciekawiles.
2
Jesli ktos nie widzial, to za pare minut - must watch!.
Obsypany deszczem nagród debiut Alejandro Gonzáleza Iñárritu. Zbiorowy portret mieszkańców peryferii miasta Meksyk nakreślony na kanwie trzech opowieści o miłości. Brutalnie szczerze, ale i mądrze: Amores Perros / Amores perros (2000) - PN 22:40 Paramount Channel
1
@Hushovt Facet, nie przy stole ;)
1
@Esio Gram w teniola i leza mi sporty "paletkowe", zbieralem sie od lat na tego sklosza, ale sie nie wybralem. Podobono jest niezly odlot.
Moze @JimMorrisonFCB
8
Konfederacja - mem.
https://pbs.twimg.com/media/EKPbIQjX0AIW1vO?format=jpg&name=medium
0
@Kamiloza91 Podobno "Firefly" sie Tobie spodoba.
0
@Hushovt Kabaret .
1
Ale klimacik, cos miedzy stadionem a Wladca Pierscieni.
Schmood? A really big mood.
https://x.com/i/status/1198857368920055808
ps. moze ma ktos lepsza jakosc, bez tego wiatru?
2
Fox zawiesze wspolprace z Marco Van Bastenem, po tym jak ten uzyl slow "Sieg Heil" w stosunku do trenera Heraclesa.
1
Ekologiczna folia.
https://pbs.twimg.com/media/EKPJmopWwAA3hsa?format=jpg&name=small
4
Szeryf to jest szeryf.
1
Gianfranco Zola, Ulica Polska, Soho, Londyn.
https://pbs.twimg.com/media/EKPMolfWoAEE4ye?format=jpg&name=medium
2
Bitwa muzyczna!
http://demos.grenadeco.com/mrv/wp-content/uploads/2018/05/HO5A9141.jpg
"The Grand Wazoo" jest płytą w zasadzie instrumentalną, a tych, co chcą zgłębić przesłanie tej płyty odsyłam do libretta autorstwa Franka Zappy wydrukowanego na kopercie płyty. Tam znajdą fantastyczną opowieść o bitwie muzycznej pomiędzy cesarzem funku, Cletusem Awreetus-Awrightusem a Mediocriatesem z Pedestrium.
Big band jazzowy prowadzony przez Franka Zappę, to brzmi intrygująco i niewiarygodnie dla osób, które niezbyt wnikliwie znają twórczość tego artysty.
Cala album jest wybitny, ale jak wiekszosc takich perelek nie wchodzi tak od razu za pierwszym razem. Do swietej jazzujacej trojcy Zappy naleza rowniez plyty "Waka/Jawaka" i "Hot Rats".
"The Grand Wazoo"
"Eat that Question"
"Blessed Relief"
1
@Kapitan hawk no to chlup w ten "gupi" dziob. :)
1
@Rysiu masz linksa?