0

ale to teraz polecialo... rogalik

0

@player+ Final CL, Flamego vs River tez u Was?

1

@VamosRakieta chyba te babki tanczace ;)

0

#TeamRiver czy #TeamFlamengo dzis wieczorem?

0

@Gaucho Na poczaku marca? ufff, troche dlugo

17

Dzisiejszy poranek na Połoninie Caryńskiej, fot. Fb-Bieszczady360.
https://pbs.twimg.com/media/EKAnbnIX0AYYXgA?format=jpg&name=medium

0

@IronSanHybrid moim zdaniem szczegolow nie wylapales i nie odniosles sie do mojego pytania. Zostawmy temat.

0

@IronSanHybrid hmmm, chyba nie ogladales w calosci albo przewijales.

0

@IronSanHybrid A gdzie sad podaje te wersje zdarzen?
A jesli mowisz o kulturze i dobrym wychowaniu, to co powiesz o oszczerstwch tej pani na jego temat (dom)?

ps. co do samego tematu i empatii - to tutaj ja tez uwazam, ze nieptorzebnie w ogole to komentowal, ale kazdy ma inny stopien empatii i ironii, rowniez w interpretacji. Ja tego , az tak zle nie oceniam jak Ty - ale wiecjej go slucham, wiem lepiej potrafie wyczuc kiedy nas prowokuje, a kiedy nie. Tzw niewyparzony jezyk mial zawsze - ale wielu ludzi go ma i nie sa karani.

0

@IronSanHybrid Obejrzales filmik?

1

@Persyfl @IronSanHybrid rozmawialisym tutaj o domniemanym ujawnieniu przez Michalkiewicza danych osobowych dziewczyny molestowanej kiedys przez ksiedza.
@Persyfl wiem, ze ten redaktor nie jest z Twojej bajki wiec latwiej rzuca sie pewne hasla i oskazenia nie majac pewnego obrazu (fakt, ze pelnego nigdy nie bedziemy posiadali).
W sumie nawet nie dziwie sie, ze tak na niego najechales - bo zyjemy w swiecie krotkich i czasem nie potwierdzonych informacji.
Zgodzilismy sie w sumie w jednym punkcie, ze pan Stanislaw nie byl moze bardzo empatyczny w swojej wypowiedzi, w szczegolach i interpretacji juz sie roznilismy.
Jesli chcecie, to tutaj jest material (ok 40 min, ale nie warto przewijac), w ktorym sam Michalkiewicz opisuje cala sytuacje, jak przypadkowo sie dowiedzial, ze toczylo sie postepowanie zaoczna, a komornik wszedl mu na konta. Ok 15 minuty mowi tez o tym, jak widzi sprawe molestowania.
Jak to czsto bywa nie wszystko jest takie czarno - biale (na pewno o tym wiecie). Warto posluchac.


0

@lucas/catalan Lepiej znac ;)

0

@lucas/catalan niestety

0

@lucas/catalan witam, kto tym razem w avatarze?

0

@aspider no, podobna stylistyka

0

Ciekawe czy jakis maniak kojarzy te piosenki?



1

@kerouac Tu masz jeszcz z filmu "Jak w Niebie".


1

@kerouac A kiedys pytales o wokalistki i co?
Zobacz sobie np. Przlamujac fale


0

@RichardWinters uf, jednego to na pewno nie wybiore, bo pewnie z 20 by sie zebralo. Swietnie co kilka miesiecy slucha mi sie koncertu Jean Luc Ponty z Warszawy


Weather Report z Offenbach
o Zappie nie wspominajac.

na Metallice bylem kiedys w Niemczech - tylko 30.000. Koncert mnie zawiodl, nie bylo atmosfery.

0

@MesQueUnClub_87 mialo byc bez gogli.
Polecam!

0

Szybko na kojarzenie, bez wyszukiwarek.
Kim byl Jeremy Hoffstead w jednym z seriali?

0

@Kengo Super pilkarz.

1

@Persyfl Mialem dokladnie takie podejscie (film uwielbiam) i ten serial mnie z tego wyleczyl. Naprawde warto. @ViscaBarca123 cos Ci na ten temat powie ;)

2

@Janiama O kurde, ale tam wrosl. Zawsze on i GKS. Zydor.

0

A tych jedenastu poslow Konfy to w jakim ustawieniu gra? Dziambor na kascie?

0

@anonimek zalezy co lubisz. O Fargo zdecydowanie sie tu za malo mowi. 3 wybitne sezony, 4 w drodze.

2

Kobieta zawsze troche stawia opor.


1

@Janiama Ścisnąłbym i wyżej... może za kolano...
Jednak, na nieszczęście, nam to zakazano.
Zresztą, jam trener, a pani pobożna:
Nie można!

ps. lubie jego wywody, mimo, ze nie zawsze ma racje (a kto ja ma???), to jakos fajnie sie go slucha. A co z Zydorowiczem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?