Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama fajne ogolnie masz obuwie? Jakies buty górskie też?
3
@IronSanHybrid Tak, mogl sobie darowac pewne teksty. Ogolnie czesto mowi naprawde z sensem, ale ma przesmiewczy styl.
Zreszta to chyba domena starszych osob (moze sie myle) by molestowanie bagatelizowac.
Fakt jest taki, ze w Stanach mamy jednak rowniez druga strone megalu - nagle sobie ktos przypomina o czyms, czego nie bylo, by dostac odszkodowanie - i o tym (nietaktownie) probowal przypomniec Michalwiciz, ktory z reguly jest bardzo bystrym obserwatorem zycia politycznego.
2
Nie wiem co jest bardziej komiczne : expose czy obietnice wyborcze .
0
@Rafix98 dziadowski czy dziadkowaty ?
3
@Persyfl Nie podobala mi się ta jego wypowiedź, brak empatii dla biednej osoby .
Jednak naprawdę uslyszales to, co chciales.
Była to głowie ironia na temat tzw. przemysłu molestowania .
3
Największe transfery?
"Transfery społeczne"
Premier M.M.
0
Jak długo będziemy czekać na pobicie lub wyrównanie rekordu królewskich w tytulach LM z rzędu?
10
@Avada Kedavra W Europie nie ma juz słabych zespołów.
0
@darek60 jesem ciekaw, czy to wyjdzie.
Niby musi, prawda? Jednak każdy z nich starszy.
Powinno być dobrze.
Pewnie ostatni spotkali się raz w tej konstelacji.
0
@Rudi35 co lepsze ? Malowanie czy Bob Ross?
0
Wasz ulubiony program telewizyjny (nie chodzi mi o kanaly ani o gazetki z rozkladem jazdy, o seriale tez nie ;)). Moze byc nowszy lub retro.
1
@nieprzysiadalnosc BT "This Binary Universe"
Oregon "Always, Never, And Forever".
1
Po koncertach ich poznacie.
Nie od dzis wiadomo, ze koncerty Franka, to jedna z nejlepszych rzeczy na tej planecie.
"Czarne Serwetki" to 5 - minutowy utwor z albumu "Zoot Allures" ktory cechuje jedna z najfajniejszych melodyjnach solowek Zappy. Na tym koncercie kawalek urosl do 18 minut, glownie za sprawa wokalizy Bianca Odini, improwizacji Eddieg Jobsona na skrzypcach (nie, nie @Lamora, nie Jean Luca Ponty) oraz gitarowego popisu wasacza na koncu.
"the song for lovers only"
0
@Encore 6 .
0
@ksobi hehe .
0
@JimMorrisonFCB I elegancko.
17
ARG - URU
#Cavani https://streamja.com/G3oe
#Aguero https://streamja.com/V7bQ
#Suarez z rzutu wolnego https://streamja.com/y7bO
#Messi z karnego https://streamja.com/G3wB
Messi szybkie nozki https://www.reddit.com/r/soccer/comments/dy9803/messis_quick_footwork/
0
Ktorym Polakiem w dyskusjach jestes? :)
https://pbs.twimg.com/media/EJqAkHrWsAEBFrW?format=jpg&name=900x900
0
@ForcaMilosz Racje masz - wszedlem na linka nie czytajac nawet tak krotkiego tekstu.
0
@DonMatteo901 tak, prawie cały czas tylko do tego piją.
0
@DonMatteo901 NIezle w obroty Sosnierza wzieli, pare razy mocno wzdychal. Pani chyba z Zielonych i gosc z PiS niezle na niego naskoczyli.
1
@Danny Gaucho Pasibrzuch.
1
Zna ktos ten serial? Gra w nim mloda Julianne Moore.
0
@Michael24 Hot Plate Heaven At The Green Hotel
1
@Danny Gaucho Pele?
1
Prawdziwa historia, jak Abidal załatwił sobie wątrobę - legalnie .
Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!
2
Ok nie jest ok.
Gest dłoni „OK” dodano jako symbol nienawiści do internetowej bazy danych Ligi Przeciw Zniesławieniu ( Anti-Defamation League ).
Symbol „OK” dzięki specyficznemu ułożeniu palców ma sugerować litery „W” i „P”, co oznacza „white power”. ADL twierdzi, że ekstremiści używają go jako wyrazu białej supremacji.
0
Australijskie linie lotnicze Qantas pobiły rekord świata. Bezpośredni lot z Londynu do Sydney, który wystartował 14 listopada, trwał 19 godzin i 19 minut. Tym samym zasłużył na tytuł najdłuższego lotu na świecie. Nie był to jednak zwykły rejs. Na pokładzie Boeinga 787-9 Dreamliner znalazło się około 50 osób - głównie pracowników linii i dziennikarzy, biorących udział w teście, badającym możliwości samolotu, jak i ich organizmów.
Wydawano specjalnie posiłki oraz stosowano światło zmiejszajace jetlag
0
@Danny Gaucho świetny goalkeeper - nowa miłość @Chwytliwy ego
Ale zawsze kojarzy mi się z tym
1
Ella Fitzgerald - Manhattan.
na zdrowie @SHIBA