0

@Sajonara To za latwo.

0

0

@Transu96 no ja tez nie.


2

7

Cos tu jakos za spokojnie. Ludzie zasypuja sie komplementami, powstaja mafie, loze i kolka wzajemnego dotykania koncowek.
Moze przerwiemy te sielanke i wrzucimy jakis temacik o aborcji lub LGBT?

0

@ksobi Tak, wlasnie ten.

0

Z klimatow nie netlixowych - ktos kojarzy serial "Zdarzylo sie jutro (Early Edition)"?

0

@KamQiX heheh

3

0

Parmesan i Salami jako ratownicy górscy - animacja "Hors Piste".


0

Pan Hitler, sorry Hilter w Anglii.
https://www.dailymotion.com/video/x2e9rx

0

@Danny Gaucho no wiedzialem , że o kimś zapomnieć.
Ale to oczywista oczywistość , że jesteś RH positive. Podobnie zresztą jak @SHIBA , którego chyba nie wymienił , bo to zbyt oczywiste.

1

@Piorun studio Polska - TVP info

0

@ściah no byl, był . Kojarzy mi się bardzo pozytywnie (naiwnie).

1

@DaPi @Lamora @NGTRX (za potwora)
Komentarz powinien zawierać od 15 do 20000 znaków.

0

@RichardWinters to jest mega. hahah

0

Najbardziej pozytywny gosc z filmow i seriali?
Nominuje Ivana (Mad Mikkelsen) z "Jablek Adama."

0

Tylko dla pozytywnego uzytkownika @Commando. Inni prosze laskawie NIE wchodzic na ten link. Dziekuje. (priv mi nie dziala).
https://pbs.twimg.com/media/EJh7YTHXsAIEKj-?format=png&name=900x900

1

@Hushovt "Are you insane, this is Hitler's car!" :)

1

@IronSanHybrid zglosil i jechali by Cie ratowac :)

2

@IronSanHybrid Majka niby taka pozytywna, ale:

"Tym romansem żyła niegdyś cała Polska! Pod koniec lat 70. Majka Jeżowska rozpoczęła edukację w Akademii Muzycznej w Katowicach. Jedną z jej nauczycielek była... Krystyna Prońko! Obie panie połączyła wówczas nić sympatii, która z czasem przerodziła się w serdeczną przyjaźń. Niestety, cieniem na ich relacji położył się romans późniejszej ikony piosenki dziecięcej z byłym partnerem autorki hitu Jesteś lekiem na całe zło, Januszem Komanem. W latach 80. wydały nawet piosenkę, która była odniesieniem do tej porywającej historii - On nie kochał nas."

2

0

Nie dajcie sie nabrac na te slodzenie. Jest takie powiedzenie :
Pozytywny (mily) do maly brat Gowianego.

Oko przymruzone.

0

@Vahn to akurat dla @sebasek99 obelga. Dla jego ego moze nie ;)

0

@Hushovt Ogolnie najlepszy jest @Hushovt jak moglem zapomniec ;)
Reszta jednak do piachu.

2

@Zip No Country for Pozytywnych Ludzi.

8

@DaPi ps. zawsze sie o kims zapomni. @gorgota @SeeleyBooth @sebasek99 (mimo, ze jest lewicowym cynikiem oraz ironicznym grzywiaczem, to szanuje za pozytywne uwielbienie muzyki). @elmayakos @Chakalaka @damianex10 pozytywna wiara.
@Kapitan hawk tez.
No i wielu, ktorzy mnie sie zaraz przypomna. np. @Nano22 @Bobo25

6

@DaPi Nominuje @sidzej - tyle ma pozytywnej energii.
@Odesseiron i @Chwytliwy - na pewno graja w jednej lidze.

A teraz na serio: @Ermitano i @Forza_Juve - czuc naprawde duzo empatii w wielu postach (np. w dzisiajeszym chandrowym @IronSanHybrid a) i to pisze zupelnie bez przekasu.
Warto wspominec o @JimMorrisonFCB , @kerouac (bywa nieznosny)
z @Don-Corleone nie mialem przyjemnosci, ale chyba lubimy podobna muze.

3

7-5, 6-3. Thiem wygrywa ze Zverevem.


0

Ale magluja Sosnierza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?