0

@Janiama Nigdy nie bylem jego fanem, ale oczywiscie wielka szkoda dla tego sportu, ze jedne z najlepszych w historii powoli odchodzi. Mam sentyment do "dziadkow".

0

@Chakalaka A no wlasnie - -ten break - co to jest. Bo to okreslenie znam tylko z tenisa
@damianex10 aaa ok, dzieki
Czyli wbilby max breaka w tym framie?

0

spiewac hymn .

0

@Chakalaka Ktos ostatno tez cos pisal, czego nie zrozumialem -ze X sie zastanawial nad uderzeniem 6 minut, a w tym czasie Y (Sullivan) ... (i tu kropki bo wlasnie najwazniejszej czesci nie pamietam) . WIesz o co chodzi?

0

@Chakalaka Co to znaczy drugi frame? Drugie rozbicie?

1

3-6. 4-6 i Federer odpada.

2

16 listopada 2006r. zmarł prof. Milton Friedman – wybitny ekonomista, twórca monetaryzmu, laureat nagrody Nobla, obrońca wolnego rynku."Polska nie musi i nie powinna stosować żadnych zachęt i przywilejów dla zagranicznych inwestorów. Stwórzcie dobre warunki dla własnych przedsiębiorstw, to ci pierwsi sami przybiegną."
@jacobFCB

0

@kerouac A nie byl to post o filmie dla "staruszkow" jakim jest Dzoker?

0

1

7

0

@Danny Gaucho to Ty straszysz ludzi?


1

@tadzik447 Mialem napisac, ze nie chodzi mi tez o wezly chlonne, ale mowie, a niech sie ciesza :)

2

Blues - rockowo - "Advance Romance". Utwor z albumu Zappy i Beefhearta - Bongo Fury.
Wersja koncertowa: Frank Zappa, Terry Bozzio, Roy Estrada, Andre Lewis, Napoleon M. Brock.


0

@tadzik447 Tadzik jak zwykle blyskotliwy ;)

0

Najbardziej przydatne węzły? (nie, nie chce sie powiesic).
Jakis kanal YT lub aplikacja, ktora polecacie?

1

Po angielsku brzmi jakos tak swiatowo ;)
Winter is coming! Cosy up to a cup of Poland's famous broth, rosół. Without this rich and nutritious soup and ultimate one-pot meal, Polish cuisine could not exist.

0

@msmsms No wlasnie chyba ktos sie bawi w wymyslanie takich historii, bo jesli on naprawde w to wierzy, to jest groznie.
Brzmi dosc zabawnie.

1

@kamilo0066 Prawo Ulicy (The Wire) - co za serial, co za serial.

9

Czy himaliści doswiadczyli tego, ze Ziemia jest plaska? Najwidoczniej, ale tylko wybrani.
https://pbs.twimg.com/media/EJfjIADXkAACbPR?format=jpg&name=small

0

@Nano22 super wybór ;)

0

Mała poprawka : „ryba psuje się od góry" Ryszsrd P. ;)

0

Co tam jeszcze z absolutnych klasykow?
Colosseum - Lost Angeles


2

@Ermitano Zapomnialem o nich. Mega.

1

@dontripe A wtracaj ile wlezie, najlepsze sa takie burze mozgow.
Od razu Twoj tytul (ale tylko tytul) przypomina. in a gadda da vida (Simpsonow ;))

7

Klasyka tzw. space rocka. UFO "Star Storm".


11

@snoopdegie Co ma byc smieszne?

11

Czy Berkowicz to nowy Korwin? Chyba najbardziej przypomina Krula. Powiedzonka, fraszki, przyslowia i wierszyki - coraz czesciej ich uzywa.


1

0

Jaka to melodia, tzn jaka to yerba (marka)?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?