Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Celem Franka Zappy było posiadanie własnej orkiestry.
Tutaj hołd oddany jemu w Czechach, z którymi był bardzo związany. .
Orkiestrowa wersja "Peaches en Regalia" z fantastycznego albumu Hot Rats.
3
@kerouac
Jesteś na pustyni, idziesz i nagle…
– To już test? – pyta nerwowo Leon – mężczyzna z wąsami i w służbowym uniformie.
– Tak…, idziesz po piasku i nagle widzisz…
– Gdzie? – znowu przerywa wąsacz. – Co to za pustynia?
– Co?!
– Co to za pustynia?
– Wszystko jedno, mówię przykładowo – wyjaśnia odpytywacz.
– A co ja tam robię?
– Może masz wszystkiego dosyć i chcesz być sam? – mówi z lekkim podirytowaniem. – Nagle widzisz żółwia lądowego, który idzie do ciebie…
– A co to jest żółw lądowy? – Wtrąca indagowany.
– Czy wiesz co to jest żółw? – Ironicznie dopytuje przesłuchujący, wypuszczając z ust chmurę cygarowego dymu.
– Pewnie… – przekonuje coraz bardziej zmieszany maglowaniem mężczyzna.
– To jedno i to samo – wyjaśnia palacz.
– Nigdy nie widziałem żółwia – przekonuje Leon. Pytający drgnął, bo ustawiony na biurku wariometr rejestrujący reakcje twarzy pytanego właśnie wychwycił coś podejrzanego. – Ale rozumiem – precyzuje.
– Schylasz się i przewracasz żółwia na grzbiet… – kontynuuje przesłuchanie człowiek z cygarem.
– Pan sam wymyśla te pytania, czy ktoś je dla pana pisze? – przerywa mężczyzna, zdradzając narastające zdenerwowanie.
– Żółw leży na grzbiecie… – ciągnie dalej przesłuchujący. – Słońce go piecze, przebiera łapami, ale nie może się odwrócić, a ty mu nie pomagasz…
– Jak to nie pomagam!? – Prawie krzyczy.
– Po prostu nie pomagasz – odpowiada spokojnie. – …Dlaczego?
Kowalsky drży, podejrzliwie spogląda na palącego cygaro, który ponownie tonie w błękitnej chmurze dymu.
– To tylko pytania… Wyjaśniam, że ktoś mi je przygotował. To próba wywołania reakcji emocjonalnej… Idziemy dalej? – Pyta z uśmiechem. Przesłuchiwany potakuje.
– Opowiedz w prostych słowach, co miłego kojarzy ci się z matką?
– Z moją matką? Już mówię…- odpowiada ironicznie, pochyla się lekko do przodu w stronę biurka przed którym siedzi i nagle pistoletowa kula wybija dziurę w blacie, dewastuje termos z kawą, by na końcu ranić przesłuchującego. Mężczyzna wstaje, dobija strzałem rannego, po czym korzystając z zamieszania ucieka…
1
@JimMorrisonFCB Swietna wersja.
@Persyfl nie ma sprawy
6
Mial zaledwie 35 lat.
Był jednym z najznamienitszych gitarzystów bluesowych w historii. Razem z zespołem Double Trouble przyczynił się do odrodzenia tego gatunku w latach 80., zdominowanych przez zupełnie inną stylistykę. Stevie Ray Vaughan do dziś wymieniany jest jako inspiracja, zarówno w twórczości muzycznych weteranów, jak i nowego pokolenia. Trudno się temu dziwić. Dla niektórych jego gra była doświadczeniem wręcz mistycznym.
(...) Po koncercie, który zakończył się spektakularnym jam session Erica Claptona, Roberta Craya, Buddy'ego Guya, Steviego Raya Vaughana i jego brata Jimmiego, na wszystkich muzyków czekało kilka helikopterów, które miały przetransportować ich do Chicago. W jednym z nich mieli polecieć między innymi Jimmie z żoną oraz Stevie Ray. Jednak na miejscu okazało się, że część miejsc została już zajęta przez ekipę Claptona, a w śmigłowcu zmieści się tylko jedna osoba. Na pokład wsiadł Stevie Ray Vaughan.
Mniej więcej o pierwszej w nocy (już 27 sierpnia), wszystkie helikoptery wystartowały w dwuminutowych odstępach z położonego nieopodal pola golfowego. Decyzja o locie została podjęta pomimo bardzo kiepskiej widoczności spowodowanej dużą mgłą. Niestety, warunki atmosferyczne okazały się zgubne dla pasażerów śmigłowca z Vaughanem na pokładzie. Już krótko po starcie maszyna praktycznie wbiła się w zbocze jednego ze wzgórz. Dopiero o poranku, kiedy helikopter nie dotarł na miejsce, zorientowano się, że doszło do katastrofy. Wszyscy pasażerowie zginęli na miejscu. Stevie Ray Vaughan miał wówczas 35 lat.
1
@KrystianR jeden z najlepszych duetów.
Jak oni przegrali ten final z Milanem?
0
@student97r serio , jedyny ?
0
Ikebukuro - na nocne rozkminki.
0
@Bartek22 musze sie zabrac.
3
The Orange County Lumber Truck.
0
@usztafeusze Chyba zrobie sobie premiere - tzn. po raz pierwszy przeczytam tylko co sie stalo w 3 sezonie i przejde do czwartego.
0
@Kompletny Ja tez raczej nie wierze, ze Pokemon przejdzie, ale minimalne furtka zawsze jest.
1
@elmayakos yes, Sir.
oh oh oh oh
0
Vamos a la.... ?
0
@tobiasson92 skoro Lucho gral w Realu... to wszystko mozliwe.
0
@jedrek7000 Lapa w kieszeni - jeszcz u siebie, ale juz by chcial u nas ;)
0
@Hubert98 no cos mi wlasnie ten trzeci smierdzi. A moge go ominac?
0
@matirix20 ja nie moge patrzec, jak sie niektorzy starzeja, smusi mnie to jakos.
2
Trenerzy, ktorzy obecnie sa bez klubu... uzupelnienie.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7929010#comment-7929010
Diego Maradona nie jest już trenerem Gimnasii La Plata. Jeden z najsłynniejszych piłkarzy w historii prowadził ten zespół od 5 września. Obecnie zajmuje on 22. miejsce, trzecie od końca, w argentyńskiej ekstraklasie. (Polsat S.)
... a nie czekaj.. trenerzy.
To co Boski Diego do nas?
0
@Kubix93 @Fabik87 No to mi ladnie pomogliscie ;)
0
Musze sie znowu zabrac i wrocic do Piki Foki Blajnders , ale utknalem na 3 sezonie , to najgorszy ze wszystkich?
Ktory najlepszy (lista)
0
@Danny Gaucho to gitara gra.
0
@Transu96 No w sumie jak to teraz czytam, to tez bym sie tego spodziewal.
@Encore ta, szybkosc ma, techniczka tez calkiem.
0
Podobno Harry Kane jako pierwszy Angol w historii, strzelal bramki w kazdym z meczow eliminacji.
0
@mrboom Rola w Pilkarskim Pokerze 2.
0
Rashford z trickeim ala Ronaldo.
https://gfycat.com/anotherathletichorsechestnutleafminer-football
0
"Pewnego razu poszedłem na cmentarz na Śląsku, w okolicach rodziny mojego ojca. I tak przechodzę koło grobu, szukając dziadków, i patrzę, a tam jest napisane: „Zbigniew Wodecki 1950”. To ja – Zbigniew Wodecki 1950. Jakiś gość tam leży, nazywał się tak jak ja i urodził się tak jak ja i on już nie żyje, a ja jeszcze śpiewam „Pszczółkę Maję”. Refleksja ci przychodzi. Nie wiadomo, czy za chwilę, jutro czy za pięć lat…"
75
Bylo?
0
@kamyk_23 Zawsze, Jedyny problem, ze lista do przesluchania ciagle sie powiekasza, a czasu coraz mniej
0
@kamyk_23 Nie znam, ale wlasnie to zmieniam, dzieki.
1
@Kapitan hawk musisz zastapic