0

@Danny Gaucho kolekcjonerzy kosci.

6

@itmustbejoke R9 powiedzial fajna rzecz, ze ciezko w sumie porownywac pilkarzy z rozych epok, bo kazda miala swoje legendy i nalezy im sie podziw oraz szacunek.
Reszta to gdybanie.

2

4

@PatrykBarcelona Zlatan ma ogromne ego (czy tylko marketingowo to inna sprawa), ale nie jest glupi. Osmieszylby sie mowiac, ze jest lepszy od Messiego, a swoja droga chyba rzeczywiscie jest pod nieudawanym wrazeniem wyczynow Leo.

0

Rozwazania na temat bogactwa i brawurowa rola Davida Thewlisa.
Spojler.


0

@DaPi U mnie to samo.

0

@ściah Dla mnie taki zawodowiec, ale z ulicy (w pozytywnym znaczeniu). Nie wiem, czy wiesz, o co mi chodzi.

4

Romek Riquelme.



a tu kilka parad Schmeichela.

0

@kenneth99 Alez ja sie nie oburzam, tylko juz kolejny raz o to samo sie pytasz.
No to bardzo milo, ze mnie lubisz, jesli masz jakies pytanie kto, z kim, kiedy i po co, to zajmuje sie tym nasz detektyw @Kapitan hawk Ostrowski.

0

@Odesseiron Czyli musi zaplacic kare za zlamanie regulaminu.

0

@kenneth99 Nie, chociaz teraz widze, ze chyba jednak tak. To nie pierwszy raz, gdy mnie podszczypujesz w koncoweczke, wiec Twoja misja jest super.

0

@IronSanHybrid A jest zupelnie inny temat. Jesli cos komus wychodzi, to moze robic kilka rzeczy jednoczesnie ale czy mu wychodzi? Niech lepiej trenuje, a nie zostaje po meczu.
Jesli przyjmiemy zalozenie, ze ten slaby trener, ktory nie pasuje do Barcy (jak sie potocznie mowi) jest akceptowany przez pilkarzy - to wniosek jest jeden - musimy sie zastanowic nad profesjonalizmem naszych zawodniko - sa tam tylko dla kasy, nie znaja sie na pilce?
Valverde powinien odejsc po drugim sezonie.
@Odesseiron a to jest obowiazek?
Latwo jest po prostu zrzucic wszstko na Valdka. To nie jest , az takie proste.
Ta formula sie wyczrpala, ale i tak bez motywacji, bez polotu, bez checi wygralismy co nieco. Przypadek, czy slabosc innych? A te dobre mecze, to co, to nagle sie chcialo?

edit - formalnie to Valdek za wszystko odpowiada

1

@kenneth99 I co jeszcze masz ciekawego do powiedziena?

0

@kenneth99 To na Pan czy na Ty?

0

@IronSanHybrid Masz racje, po porazce trzeba sie konsolidowac i zrobic burze mozgow.

2

@kenneth99 A skad ja mam wiedziec, czy jestem botem? Czy androidy snia o elektycznych owcach?

1

@IronSanHybrid Co to jest za argument, ze jedzie na swoj turniej tenisa? To dokad ma jechac, do Messiego na obiad?

0

@kenneth99 wystarczajaco

0

"Prosze sie nie smiac panie posle Smiszek" ;C

0

@SeeleyBooth No np. avatar :)

0

Nikki Swango, co za babka.
Fatalne spojlery Fargo!





6

Zwierz.


1

@Hubert98 The Wire, Przystnek Alaska, Fargo, Breaking Bad, Better, Call Saul, Twin Peaks, Ridget (Krolestwo), Prawie wybitne - Battlestar Galactica, Pitbull, Latajacy Cyrk Monthy Pythony, Cudowne Lata. Columbo, Narcos, Deep Space Nine (od konflikut z Dominium).

0

@Kamiloza91 np Terre Roche tu


I tu


0

@RichardWinters zaczne wlasnie niedługo (Steve Buscemi!)

0

@PieN Dla mnie hitem byl pojedynek (rozciagniety na kilka odcikow) Chester Campbell vs Thommy Shelby.

0

@Cvzx Czulem klimat tamtych czasow bardzo dobrze i uwielbiam tzw kino gangsterskie.
Glowna rola tez idealnie zagrana, tak samo jak np. Adrian Brody czy nawet bardziej Sam Neil- wybitny.

@Cvzx ja slyszalem, ze Dom z Papieru to Inside Man dla ubogich.

7

Za moment skocze 4 sezon Peaky (f....) Blinders.
Serial dopieszczony w wielu aspektach (detale, praca kamery, scenografia i kostiumy, muzyka w sumie rowniez - ciekawie to rozwiazali).
Serial dobry, momentami bardzo dobry, przyjemnie sie oglada. ALE. Nie wybitny. Dlaczego? Nie mam ochoty za moment ogladac go od nowa.
Bardzo subietktywnie, a mozna inaczej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?