Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho kolekcjonerzy kosci.
6
@itmustbejoke R9 powiedzial fajna rzecz, ze ciezko w sumie porownywac pilkarzy z rozych epok, bo kazda miala swoje legendy i nalezy im sie podziw oraz szacunek.
Reszta to gdybanie.
2
Nowe ostrzezenie na tytoniu?
https://pbs.twimg.com/media/EJ99RA8X0AEJhWZ?format=jpg&name=900x900
4
@PatrykBarcelona Zlatan ma ogromne ego (czy tylko marketingowo to inna sprawa), ale nie jest glupi. Osmieszylby sie mowiac, ze jest lepszy od Messiego, a swoja droga chyba rzeczywiscie jest pod nieudawanym wrazeniem wyczynow Leo.
0
Rozwazania na temat bogactwa i brawurowa rola Davida Thewlisa.
Spojler.
0
@DaPi U mnie to samo.
0
@ściah Dla mnie taki zawodowiec, ale z ulicy (w pozytywnym znaczeniu). Nie wiem, czy wiesz, o co mi chodzi.
4
Romek Riquelme.
a tu kilka parad Schmeichela.
0
@kenneth99 Alez ja sie nie oburzam, tylko juz kolejny raz o to samo sie pytasz.
No to bardzo milo, ze mnie lubisz, jesli masz jakies pytanie kto, z kim, kiedy i po co, to zajmuje sie tym nasz detektyw @Kapitan hawk Ostrowski.
0
@Odesseiron Czyli musi zaplacic kare za zlamanie regulaminu.
0
@kenneth99 Nie, chociaz teraz widze, ze chyba jednak tak. To nie pierwszy raz, gdy mnie podszczypujesz w koncoweczke, wiec Twoja misja jest super.
0
@IronSanHybrid A jest zupelnie inny temat. Jesli cos komus wychodzi, to moze robic kilka rzeczy jednoczesnie ale czy mu wychodzi? Niech lepiej trenuje, a nie zostaje po meczu.
Jesli przyjmiemy zalozenie, ze ten slaby trener, ktory nie pasuje do Barcy (jak sie potocznie mowi) jest akceptowany przez pilkarzy - to wniosek jest jeden - musimy sie zastanowic nad profesjonalizmem naszych zawodniko - sa tam tylko dla kasy, nie znaja sie na pilce?
Valverde powinien odejsc po drugim sezonie.
@Odesseiron a to jest obowiazek?
Latwo jest po prostu zrzucic wszstko na Valdka. To nie jest , az takie proste.
Ta formula sie wyczrpala, ale i tak bez motywacji, bez polotu, bez checi wygralismy co nieco. Przypadek, czy slabosc innych? A te dobre mecze, to co, to nagle sie chcialo?
edit - formalnie to Valdek za wszystko odpowiada
1
@kenneth99 I co jeszcze masz ciekawego do powiedziena?
0
@kenneth99 To na Pan czy na Ty?
0
@IronSanHybrid Masz racje, po porazce trzeba sie konsolidowac i zrobic burze mozgow.
2
@kenneth99 A skad ja mam wiedziec, czy jestem botem? Czy androidy snia o elektycznych owcach?
1
@IronSanHybrid Co to jest za argument, ze jedzie na swoj turniej tenisa? To dokad ma jechac, do Messiego na obiad?
0
@kenneth99 wystarczajaco
0
"Prosze sie nie smiac panie posle Smiszek" ;C
0
@SeeleyBooth No np. avatar :)
0
Nikki Swango, co za babka.
Fatalne spojlery Fargo!
0
Pileczka Marvel Mitre.
https://www.mitre.com/images/mitre-marvel-black-panther-football-p1312-12631_medium.jpg
6
Zwierz.
0
Pierwszy final MS.
Team Uruguayo https://rfbl.pl/wp-content/uploads/2018/06/uru_arg_urugwaj.jpg
Team Argentino https://rfbl.pl/wp-content/uploads/2018/06/uru_arg_argentyna.jpg
Przywitanie druzyn: https://rfbl.pl/wp-content/uploads/2018/06/uru_arg_przywitanie_ok.jpg
Pierwszy triumfator https://rfbl.pl/wp-content/uploads/2018/06/uru_arg_mistrzowie.jpg
1
@Hubert98 The Wire, Przystnek Alaska, Fargo, Breaking Bad, Better, Call Saul, Twin Peaks, Ridget (Krolestwo), Prawie wybitne - Battlestar Galactica, Pitbull, Latajacy Cyrk Monthy Pythony, Cudowne Lata. Columbo, Narcos, Deep Space Nine (od konflikut z Dominium).
0
@Kamiloza91 np Terre Roche tu
I tu
0
@RichardWinters zaczne wlasnie niedługo (Steve Buscemi!)
0
@PieN Dla mnie hitem byl pojedynek (rozciagniety na kilka odcikow) Chester Campbell vs Thommy Shelby.
0
@Cvzx Czulem klimat tamtych czasow bardzo dobrze i uwielbiam tzw kino gangsterskie.
Glowna rola tez idealnie zagrana, tak samo jak np. Adrian Brody czy nawet bardziej Sam Neil- wybitny.
@Cvzx ja slyszalem, ze Dom z Papieru to Inside Man dla ubogich.
7
Za moment skocze 4 sezon Peaky (f....) Blinders.
Serial dopieszczony w wielu aspektach (detale, praca kamery, scenografia i kostiumy, muzyka w sumie rowniez - ciekawie to rozwiazali).
Serial dobry, momentami bardzo dobry, przyjemnie sie oglada. ALE. Nie wybitny. Dlaczego? Nie mam ochoty za moment ogladac go od nowa.
Bardzo subietktywnie, a mozna inaczej?