Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Varg Szkoda, ze linkow nie ma.
Deadmouse znam I remember w mega wersji 5vela
0
#D#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8460295#comment-8460295
0
#C#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8457782#comment-8457782
0
#B#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8454790#comment-8454790
0
#A# oraz Cyfry
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8452588#comment-8452588
0
#Z#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8450364#comment-8450364
0
#W# #Y#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8447785#comment-8447785
0
#V# #X#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8445237#comment-8445237
0
#U#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8442864#comment-8442864
0
#T#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8440712#comment-8440712
0
#S# i #Ś#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8438258#comment-8438258
0
#R#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8436007#comment-8436007
0
#P# i #Q#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8433209#comment-8433209
0
#O#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8430469#comment-8430469
0
#N#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8427248#comment-8427248
0
#M#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8424478#comment-8424478
0
#L # #Ł#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8421340#comment-8421340
0
#K# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8418360#comment-8418360
0
Jean Luc Ponty!
0
#J# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8416147#comment-8416147
0
#I# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8413363#comment-8413363
0
@Colon Litera #F# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8407044#comment-8407044
#H# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8411098#comment-8411098
2
@CatalanVeBFCB to cos na pewno pomieszalem.
@sebo939 Def Leppard - ulubiona kapela mojego kuzaja.
0
@boixos1944 Bylem ciekaw, co Davisa dasz.
Jak czeski Pat, to jeszcze brakuje Mat :)
Indukti to moze byc cos dla mnie.
Ruda pani bardzo ladna.
0
@Ermitano Coals mnie zaciekawilo.
0
@Draqulius za kazdego Davida bardzo szanuje, szczegolnie Byrna i Gilmoura.
The Drzwi ;). Dajango tez wymiata
@FearTheBeard DCD - jak wyzej, poklony (die Toten Ärzte - jak wyzej). Dargaard tez ciekawy. Daft Punk mial tez ten teledysk jak babcia spaghtetti robi? Die Toten Ärzte?
@Stoiczkow - grozna historia
@Cochise - to ten, ktory ma licencje pilota?
5
@Walker Latwe to nie bylo do odgadniecia. Czy w "Ugly Boy" nie samplowali z Aphexa? ➤
@Gwyn ktos ostatno wrzucal wlasnie te wersje.
@Chakalaka Sultans of Swing, ale to jest ogien, tak samo z Take Five Brubecka.
@Kapitan hawk W Niemczech popularni sa tez die Ärzte. I podobno powstal projekt die Toten Ärzte, ale nigdy tego nie sluchalem. Daft Punk tez swietna sprawa.
@TheGoldenEleven ale intro w Money for Nothing - takie krociutkie, a tak mi zassze bebenki rozwala.
@Ermitano Dead Can Dance zajmuje u mnie szczegolne miejsce, no i te utwory, ktore dobralas - miodzio. Down moge tez w nieskonczonosc sluchac. Dark Buddha ciekawi, Dopelord tez "Dry Hitler", Faith no More mieli "Crack Hitler" :)
@CatalanVeBFCB Deftones, czy oni nie byli na poczatku swietni, a potem sie rozjechali? Dozer fajny.
@wlodek54 Dudi :)
@kazbychu Death ma to brzmienie.. Kurde ten Deuter. Defekt Muzgó nawet kojarze. Butapren :)
@Nigaki ja wiem, ze to Twoj ulubiony.
Dodam, na szczescie dzis nie tak duzo:
➊ David Hudson
➤
➤
➋ David Torn
➌ Divination
➍ DJ Shadow
➎ Dolphy Eric
➏ (Eric Dolphy Memorial Barbecue) XD
➐ David Kelly
➑ Davis Miles
➒ Dvorak Thomas
☆Honorowe wspomnienia☆:
Dog Eat Dog
Doobie Brothers
De Phazz
0
@Cochise @Varg @TheHalfBard
1
@kuba505 @FearTheBeard d rd @Avada Kedavra ada @Varg @VamosRakieta @barcafan9512 @Danger204 @semafor @TheGoldenEleven @ClassicRock
2
@FeloRPS @Misiekbd3 @El dominatore do @th@les @PatrychoO @sebo939 @Fetta @nieprzysiadalnosc @Persyfl @culedawid