6

@BarcaInfo nie pojawia się często , właściwie prawie nigdy, w zestawieniach najlepszyvz składów wszechczasów (oprócz MŚ 94), ale ten zawodnik to skarb.

15

Jedna szklanka, jedno koryto.

@tmrz_: Bosak i Biedroń piją z tej samej szklanki?????? https://x.com/tmrz_/status/1256568172360196097/photo/1

0

@RichardWinters Arizonke kojarze ;), a tego pierwszego nie.

0

@mateuszdabski zdecydowanie.

1

@kazbychu Top Trojki leci? To pewnie Bohemian albo Brothers in Arms :D

0

@MesQueUnClub_87 Baraka z muzyka Dead Can Dance?

0

@mateuszdabski Powiem Tobie, ze jest mnie akcji, ale mnie sie bardo podobalo juz po drugim czy trzecim odcinku - cenimlem sobie, ze nie chca nasladowac BB. A pozniej, tak jak piszesz. Swietnie dobrane role i charaktery.

0

@YoNoEntiendoNada Bowling for Columbine ogladalem - dobry. Free Solo - inne sobie zanotuje.
Louis Theroux robi tez dobre dokumenty.

1

@MichalZZZ Juz kiedys pytales ;) BCS to jest rewelacja po prostu. Saula poznajemy z innej - glebszej perspektywy, oglada sie swietnie, jest wszystko, co trzeba - ogladalem juz dwa razy.
SoA nie znam, ale przypuszczam , ze to inne typy serialu. Niektorzy polecaja.

1

Najlepsze filmy dokumentalne, ktore widzieliscie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kerouac Pierszy to byla rewelacja, drugi dopiero zaczalem, ale juz tak nie wciaga.. lepszy bedzie?

0

@tadzik447 zapomnialem, ze ta jego bramka to byla kopia akcji ze spalonym.

0

wchodzi on, moim zdaniem talent.

2

@PatrychoO Pewnie kiedys skorzystam, ale na pewno bedzie to cykl wychodzy raz w tygodniu, moze nawet raz w miesiacu. Teraz przerwa i sluchanie nowo poznanej muzy.

0

@Lord_Vader ja go nie chce kupic, tak z ciekawosci pytam.

0

Bylibyscie w stanie przerzucic sie na mniejszy telefon, a moze wlasnie mniejszy jest optymalny? Pytanie w kontekscie nowego Iphona SE 2giej generacji, ktory ma byc tanszy niz flagowe propozycje, ma miec szybki procesor, ale przecietna baterie.

wysokość: 138,4 mm
szerokość: 67,3 mm
grubość: 7,3 mm
waga: 148 g
ekran Retina HD o przekątnej 4,7 cala
https://thinkapple.pl/wp-content/uploads/2020/04/iphone-SE-screen.jpg

0

@FranzMaurer Co Twoje to i moje, a co moje, to nie rusz.

0

@Wichurek tez byl jednym z prekursorow.

2

@VamosRakieta Senk Ju.

0

0

@TheNekro94 tak, bo zaczelismy od F i jakos tak wiesz :)

2

@Colon Mniej wiecje pod koniec kazdej dyskusji jest link to nastepnej litery, a na gorze do poprzedniej.

Linki do liter:
#A# oraz CYFRY https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8452588#comment-8452588
#B# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8454790#comment-8454790
#C# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8457782#comment-8457782
#D# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8460295#comment-8460295

Koniec alfabetu (30.04.20)
#E# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8462854#comment-8462854

Poczatek alfabetu (08. 04.20)
#F# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8407044#comment-8407044

#G# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8408900#comment-8408900
#H# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8411098#comment-8411098
#I# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8413363#comment-8413363
#J# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8416147#comment-8416147
#K# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8418360#comment-8418360
#L# #Ł# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8421340#comment-8421340

#M# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8424478#comment-8424478
#N# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8427248#comment-8427248
#O# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8430469#comment-8430469
#P# i #Q# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8433209#comment-8433209
#R# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8436007#comment-8436007
#S# i #Ś# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8438258#comment-8438258

#T# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8440712#comment-8440712
#U# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8442864#comment-8442864
#V#, #X# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8445237#comment-8445237
#W#, #Y# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8447785#comment-8447785
#Z# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8450364#comment-8450364

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?