Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho Ludzie po prostu szukaja czegos na sile, by uzasadnic swoj wybor. lub nie-wybor ,to jakos tam w psychologii sie nazywalo.
Nagle beda w nim widzieli faszyste, geja, ksenofoga, homofoba, socjaliste -a u swoich utartych od lat kandydatow wybacza wiekszosc rzeczy, przymkna oka. Ludzie boja sie podsiadomie nowego, boja sie zmian oraz bardzo mocno tkwia w soich pogladach co widac w wielu goracych dyskujach.
Zgadzaja sie na kontynuacje rzadow, ktore mamy tutaj od wielu, wielu lat.
Zobacz np. ilu ludzi zaczyna (oczywiscie nie glosno - bo wstyd) dzielic antysocjalistyczne poglady z Korwinem, ale dlaczego? - dlatego, ze u wladzy jest PiS.
1
@Danny Gaucho Kiedys czytalem artykul, w ktorym rzeczywiscie znalezione powiazanie miedzy postawnym wygladem a popularnoscia. Jednak glownie chodzilo o wyborcow, ktorzy wybory traktuja jako zabawe lub pewna forme przegladania katalogu z ofertami diskontow, bardzo niezdecydowanych - czesto bylo to tzw. starsze panie.
Jesli facet ma tzw. jaja, to nie jest wazne czy jest wysoki, niski, ma poprostu wewnetrzna sile, wiedze oraz argumenty i to w zupelnosci wystarczy.
A to czy bedziemy mieli niskiego czy wysokiego prezydenta, nie zrobi z nas potegi miedzynarodowej - on, jaki by nie byl, musi sobie w swiecie na powazanie zapracowac.
Specjalisci jednak wiedza, ze ludzie mimo, iz przekonuja, ze glosuja rozumem, to jednak glosuja czesto emocjami.
ps. ktos wczoraj chyba zmazal wpis o Zoltku, ktory pewna forma i wygladem na pewno traci, a przeciez w wielu kwestiach mial z Bosakiem zbiezne poglady.
0
@IronSanHybrid tak, wybralem sobie takiego Brazola i jak gra reprezentacja, to pilka inaczej chodzi, rzadko im odskakuje itp.
0
@IronSanHybrid niezle. Czy to tylko uczcuie, czy Brazylia latwiej sie gra?
0
Cruyff zastawka, Van Basten probuje odebrac pilke.
https://www.imago-images.de/bild/sp/45187809/s
0
@IronSanHybrid no wlasnie wczoraj wgralem. Niektore levele latwe, ale czasem ciezko, gdy trzeba 3 bramki strzelic lub nawet 4. Na ktorym poziomie jestes? Ja dopiero 6.
0
@tristan87 A z tygryskiem to chyba Tanajno wyjechal do Dudy?
0
@tristan87 Kamaszy chyba troche podrasowali, bo dzisiaj troche gryzl.
0
Score Hero na telefon - ktos tu polecal i nawet fajnie sie gra.
0
@michal26 na pewno sa amrykanskie badania na ten temat. Moim zdaniem w debatach jeden na jednego w ostatecznej rundzie, slowa maja inna wage.
0
@michal26 zawsze mnie to pytanie interesowalo. Chodzi o budowanie swoich pogladow, przekonywanie innych itd.
1
@LuisSalvano jestes promykiem muzyki w tym mroku polityki.
2
A moze jednak @Bobo25 masz te numery totka?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8474109#comment-8474112
0
@BaroPodertos ee bardziej po naszemu wyglada pan Zoltek. ;)
0
@Veb1233 jestes promykiem futbolu w tym mroku polityki.
2
Ciekawe ile jest osob deklarujacych gloswanie na danego kandydata (nazwijmy go X), ale jednak de facto wybierajacych kogos zupelnie innego.
1
@Bartek22 Forma debaty naklaniala do populizmu, ale moim zdaniem Biedron wypadl najgorzej - hasla, ogolkniki, ogolniki, hasla.
1
Powazna debata to nie byla, ale na szczescie troche sie posmialismy, takze jakis plus jest.
Wiem, ze to trudne, ale nie kierujac sie sympatiami politycznymi, zapraszam na dwie ankiety.
1) https://strawpoll.com/9d8zdye4
2) https://strawpoll.com/wazkx52b
9
Pani Kidawa jaka jest, nie trzeba powtarzac, ale w jednym ma racje - co mozna powiedziec w minute, by debata miala wage?
Mozna albo rzucac populistycznymi haslami albo atakowac albo sie osmieszyc,
2
Panie Zoltek w kamere, w kamere! jak Andrzej.
0
Pan prowadziacy dobrze wie, co bezdie lepiej wygladalo w TV ;), lata praktyki.
12
Homoseksualne koscioly.. .
Zoltek :D
0
"A w Charkowie, dwóm mężczyznom dali ślub. Wszyscy krzyczeli pomyłka, pomyłka no i po roku urodziły im się bliźniaki."
0
@Chakalaka podobnie miechem rzucaja oraz wsadzania za kratki ;)
0
Tanajno nowy Korwin?
0
@NGTRX Prezydent ma swojego charakteryzatora, moze pozyczyl innym
0
Banki Moon .
0
Zoltek juz wygral te runde, drugi Kamysz.
0
Piotrowski dobry napascior.
0
@jacobFCB hehe .