0

@Kajtek77 ja chyba nie wytrzymam, by go sluchac. Powodzenia.

0

@Kajtek77 To jest chyba aktor, corka tez aktorka. Gosc chyba tak sie wkrecil w te role, ze sam w to uwierzyl.
Ale pewnosci nie mam kto to, gdzies sie obilo o uszy.

14

@AmigoBlancos No i elegancko, bedzie dobrze. Dzieki za info.
Ale wiesz, po zdrowym Realowcu chetniej bedzie sie jechalo. :)

49

@Chwytliwy Jesli jak piszesz na tej stronie jest wielu zwolennikow tej partii, to pamietasz rowniez, ze bylo setki postow, dyskuji, na temat - dlaczego akurat oni (szczegolnie chodzi mi o wolnosciowcow gospodarczych). Czytales te dyskujse, brales w nich udzial, wiec wnioski juz dawno (powinienies) wyciagnales.
A jesli nie to Twoj post mozna traktowac jako prowokacje, bo i tak Cie tu nikt nie przekona - chyba nawet napisales wczoraj , ze sie upierasz przy swoim.

W nocy patetycznie sie oburzasz na challange Korwina, ale rano wstawiasz post L. Millerem i tzw. zerem - po co? To tez jest mowa nienawisci albo szukanie g.burzy?

1

@sebasek99 mnie zastanawia, czemu z taka zaciekloscia atakujesz wlasnie czesto Bosakow, Mentzenow i innych. Chcesz im udowodnic hipokryzje, udowodnisz, na pewno, ale czy tylko im?
Ten post ma nacechowanie patrzenia na nich z gory z lekka arogancja, arbitrazu ale przeciez mogles dodas zrzuty ekranu rowniez innych opcji politycznych i juz nie byloby tej osobistej nuty.
To jest cos osobistego czy nie, ta szczegolna niechec do wolnosciowcow, a moze jednak bardziej narodowcow?
Kraj mamy jaki mamy i jest to wynik zmieniajacych sie rzadow, ktore jednak stanowia pewna specyficzna ciaglosc.
Naprawde nie kumam tej zacieklosci w walce z Konfa. Pewnie napiszesz, ze z Bosaka zaden antysystemowiec, a moze chodzi o odmienny swiatopoglad - ktory jak wiemy jest nawiekszaym polem do emocji?

3

@Chakalaka Swietny jako Arthur Spooner.

10

@Don-Corleone moge tylko podpisac sie pod przedmowcami.
Szczere kondolencje. Duzo sily zycze.

0

@Bykunn pogarda plus nienawisc oraz czeste ataki, ale czy tutaj Tobie to przeszkada, czy tutaj akceptuejsz wyniki badan? Oczywicie to wszystko schowane za woalka tolerancji, rownosci oraz tzw. kosmopolitzymu. Ale tak jak wspomialem - nie chcialem wlasnie w takie wyscigi wchodzic - kto komu wiecjej czy mniej, bo to jest tylko przesciganie sie w skali lajdactwa. Pisalem wylacznie o JKM i o tym, ze niepotrzebna jest spina wokol niego.
Zadne ze stron nie pozostaje sobie dluzna, ot tak przypomnialem badania, ktore gdzies tam w pamieci mi sie zachowaly.
Hipokryzja jest naduzywanym slowem, ale wystepuje rzeczywiscie w kazdym srodowisku.

Powtarzam - nie musisz lubic Korwina i masz prawo go krytykowac.

11

@Bykunn Niestety nie mozna kontrolowac wszystkiego, chociaz wielu juz probowalo (odnosnie tego, ze znajdzie sie ktos kto wezmie te slowa doslownie)
I tez nie ma sensu przerzucac sie kto wiecej nienawisci i pogardy sieje - chociaz jak wspomial kiedys @NGTRX badania wskazuja, ze wiecej pogardy ma tak zwana lewa strona w stosunku do tak zwanej prawej strony.

Korwin to Korwin , Urban to Urban, wiele ich laczy - podkreslam, ze chodzilo mi o ten konkretny przypadek - to nie jest facet, ktory nawoluje do nienawisci, ale mozesz go tak odbierac jesli chcesz.

Wiekszosc piosenek swiata traktuje o milosci, ale jakos sie nie za bardzo przez to kochamy.
Od slow - wplywu slow - oraz przejscia do czynow daleka droga oraz bardzo specyficzne uwarunkowanie.

8

@Bykunn J.K.M i Urban to specyficzne osoby. Pisze tylko o nim, nie ogolnie. Pisze w kontekscie Korwina oraz popularnosci Korwina i Urbana. O gwalceniu matek Korwin i tak by nie zaspiewal, a jesli ktos to zrobi to sam sobie swiadectwo wystawi.
Nie przesadzajmy.

46

@DonMatteo901 ja bym tych ludzi "zglaszal" za cos innego, za brak poczucia humoru. Nie wiem, jak mozna to wieszanie brac na serio. Korwin jest specyficzy, ale to nie jest facet przesiakniety nienawiscia. To ingeligenty gosc, a humor czesto z inteligencja idzie w parze.

1

@MichalZZZ spiewajacy.

8

@Cochise Maja panowie dystans i lubia prowokowac.
@Triv44 daj spokoj, przeciez to tylko takie gadanie, o tej smierci.

1

@NeroTFP Lewy, bo zdrowiej sie odzywia.

18

@DonMatteo901 jak go nie lubic, duze poczucie humoru, a mlody juz nie jest.

0

@Janiama @Slazmi a kogo nie lubicie?

0

Wasi ulubieni sportwocy, z rozych dyscyplin. Fajnie gdyby znalezli sie nie tylko giganci jak Jordan czy Messi, ale po prostu zawodnicy, ktorych darzycie/ darzyliscie sympatia. Antypatie tez mozna dodac.
Ja na przyklad nigdy nie lubilem Jordana czy Federera.

1

@MichalZZZ dokladnie. Zdolny gosc, ale ujek.

7

Michael Jordan przypier... uderza glowa w tablice.


6

5

@MesQueUnClub_87 Serial fenomenalny, top topow, ale na poczatku duzo nazwisk, watkow.
Brutalnie pokazyjacy rzeczywistoc, chyba nawet na studiach gdzies go omawiano.
Ty jako maniak kina raczej go docenisz. Ja zamierzam niedlugo kolejny raz obejrzec.

1

@MesQueUnClub_87 Ossie Davies
Spike Lee
Giancarlo Esposito
Forest Whitaker
Denzel
oraz honorowo Michael K. Williams, Bill Nunn, Idris Elba.

@kolo123 hehe, dopiero teraz widze Twoj wpis.

oraz https://i.ytimg.com/vi/qe7hqU9BGzY/hqdefault.jpg

1

W koncu pilka nozna. Tym razem na...rowerach. Czy jest tam ich Messi?


0

@MESSIah16 Twardy facet, scisla czolowka himalaistów. Kukuczka bardzo podonby charakter, Kurtyka to Iniesta tej dyscypliny.

8

W 1994 roku projektowano juz przezornie maseczki na ewentualnego koronawirusa.

maseczki - https://i.ytimg.com/vi/yZ4w41ZYY9A/maxresdefault.jpg
caly stroj - https://media.npr.org/assets/img/2014/05/23/gimp-ee54e5b3c86ab254c06b88b8c67b46dda440b433-s800-c85.jpg

2

@macio_944 ja sie przenosze do Plusa.

0

@macio_944 Oni wszyscy ofgadaja dla tej pani od Ejpla.
https://pbs.twimg.com/media/DhAvOxmW4AEgG0h.jpg

0

@macio_944 Ciekawe, dzieki.

1

@Hiacynk kiedys to byly rekordy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?