0

@sebasek99 Ale skad to zalozenie, ze ta muzyczna burza mozgow, to chec mierzenia sie z kims? Mogles wpisac jednego artyste, opisac przemyslenia, innych nie czytac i juz. - nie musialbys sobie kreowac kogos z kims sie mierzysz (alfa omega). Nikt tu chyba muzykologiem nie jest, a nawet gdyby byl, to ludzie wpisywali swoje ulubione (emocjonalne) rzeczy i tyle, bez zbednego muzycznego intelekutalizowania, ale i na to miejsce by sie znalazlo. Co w tym zlego, ze bylo ich 10, 5, 14?

A co do prawdziwego pisania, to akurat o tym tez kiedys pisalismy (min przy okazji Zappy) - dostepnosc muzyki to jej blogoslawienstwo, ale i przeklenstwo ale czy ktos kilka razy slucha utwor, czy kogo chlonie, czy tez analizuje, to juz kazdy sam musi wiedziec jak lubi slucha - najwyzej straci pare fajnych smaczkow, ale swiat sie nie zawali.

0

@sebasek99 Przemyslenia i osobisto - emocjonalne wpisy tez byly, chociaz nie w wiekszosci. Bardzo dlugo by to trwalo, by napisac cos np. o 10 wykonawcach, ktorych sie lubi, a zaczynaj sie na jedna z popularniejszych liter.

1

@sebasek99 To mogles jeden wpisywac lub dwa. Fakt, ze mialem mase do czytania, nie mowiac od odsluchaniu, ale akurat to lubie.

2

@CatalanVeBFCB chinsko - niemiecka, bo w komorkach Szaomi wygralo.

0

@Transu96 zbyt surowy jestes.

0

@Transu96 jakie kradzione, jakie kradzone. @lucas/catalan byl w zastepstwie. @zawsze_barca

0

@sebasek99 A mnie sie marzy rozpoczecie trzech goracych dyskusji w tym samym dniu.

ps. co tak rzadko bywales w cyklu muzycznym?

0

@Batys W sumie Messi fajnie by w Maluszku wygladal i stylowo, tak na trening, mega sprawa.

@Transu96 tu jest Twoje Paseratti
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8462779#comment-8462779

0

@Avada Kedavra Zalezy od tego czy posiadaja komrke od Xiaomi.

4

Jeżdżę samochodem marki:
https://strawpoll.com/65db2g8f

0

@VenoM Dzieki za ten plusik, liczylem na dwa. Twopluses.

6

Xiaomi, Samsung oraz Huawei to najpopuarniejsze marki komorek na LR.
https://strawpoll.com/67kbyfxp/r

1

@MichalZZZ to przynajmiej ma ten serial walor nasenny :)

1

@MichalZZZ To jest dla mnie wniklwy portret James McGill, jego brata i kilku innych wybitnych aktorow, ktorych tak zagralo. Duzo jest o sadownictwie, o malych przekretach, a potem pojawia sie... Nie bede wiecej zdradzial.
Ale nie mecz sie, bo szkoda czasu - jest masa innych prodkukcji, to ze na mnie zrobil wrazenie, to nie znaczy, ze na Tobie musi. Zalezy czego oczekujesz i co chcesz ogladac - jesli w tej chwili oczekujesz zageszczonej akcji, czy czego w rodzaju esencji bulionowej, ktora rozpuszczasz w 250 ml wody, to BCS nie jest taka eksplozja - to raczej bardzo powoli, pyrkajacy sobie rosol - na koncu bardzo smaczny.
Reklamacji oczywiscie nie przyjmuje :)

ps. tak, rzadko spie. :)
Dawno nie widzialem tak dobrze pokazanej relacji rodzienstwa - tzw dwoch braci.

@kolo123 ulubiony sezon?

1

@MichalZZZ to nie jest serial akcji. Jest bardzo duzo psychologii w nim. Potem oczywiscie akcja dochodzi, ale jest bardzo duzo tzw gadania, jednak na bardzo wysokim poziomie. @mateuszdabski juz wczoraj pisal, o tzw dbaniu o szczegoly.

Dla mnie dwa odcinki byla na zapoznanie, takze nawet nie uyzwam okreslenia, ze sie rozkreca, bo juz na poczatku bardzo mi podszedl (ogladalem juz dwa razy) Nie nudziilem sie ani chwili, tak samo jak na BB - chociaz serialu zupenie nie porowniuje (co moze brzmi dziwnie).

Przy The Wire tez chyba jednak bedziesz sie meczyl.

1

@SeeleyBooth tez sie domyslam.

0

@SeeleyBooth no wlasnie nie . 2 dni bez jerby, tylko kawa i kawa zbozowa i tu takei cos. Omamy.

0

@Colon Taki slaby wzrok mam, ze cos takiego tu przeczytalem, a moze bardziej sila sugestii lambrowych dyskusji.

36

PiS nie sprzeda Neymara.

4

@LaSTeR Cienka Czerwona Linia.

0

Silowanie na reke: Devon Larratt VS Shaq, Thor and Wiley.


2

@Arkon @Hiacynk Bayern i Marsylia najbardzie sie z nim kojarza.
Do Monaco nic nie mam, wielu fajnych zawodnikow tam gralo.

1

@don'T.R.I.P.e Kilka lat temu ogladalem "Maradona Zloty Chlopak" na YT - swietna sprawa, ale ten tez obejrze.

0

@Arkon Papin tez tam gral?

2

Ankieta - telefony komorkowe.
https://strawpoll.com/67kbyfxp

0

Ramos R9 czy Ramos MOS1 Max?

1

@Homeopata8989 @fcbarcafan19 mozna sie pokusic o ulozenie inneg skladu, ale mnie sie nie chcialo i gotowca wzialem. :)

0

@VenoM tylko Fargo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?