Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten pan, ktory przekazuje w jezyku migowym podobno nadaje rowniez przekaz podprogowy.
2
Tanajno moj kandydat za stylowke.
5
Ponizej ilu procent prawidlowych odp. usuwane jest konto?
1
Ciekawi mnie ile mozna ugrac, a moze przegrac podczas takiej debaty. Raczej i tak podczas takich dyskusji (nawet na LR) przekonujemy przekonanych, a fronty sie i tak sie krystalizuja. Debata jeden na jednego to inny temat.
Ilu jest ludzi, ktorzy naprawde nie wiedza na kogo glosowac lub sie wahaja? Nie mowie o tych, ktorzy glosuja na zlo (mniejsze zlo).
4
@zawsze_barca 180cm? To dobrze.
dziekujemy @lucas/catalan za zastepstwo.
5
@Arkon Deco, Couto, Jardel, Barros, Bai.
0
@Arkon Mowisz, ze lepsi? Robinho jednak troche lepszy od Messiego ;)
5
@Arkon swietana kopalnia telentow. Wielu Brazylijczykow z podwojnym obywatelstwem tam gralo oraz wiadomo Mou i jego ekipa w LM.
0
Niektorzy z Brazylijczykow tu i tam.
FCB: Dani Alves, Ronaldinho, R9, Romario, Neymar, Rivaldo, Belletti, Sylvinho, Edmilson, Arthur.
RM C.F.: Roberto Carlos, Marcelo, R9, Casemiro, Savio, Robinho, Kaka, Baptista, Canario, Evaristo.
0
@dawo17 raz lecialem liniami, gdzie wifi bylo za darmo, ale lot byl krotki.
0
@MichalZZZ Goscia w ogole dobrze dobrali, tego nerda.
3
Studyjnie 4:45, na koncercie 13:33. Dire Straits z NY, Calling Elvis. Knopfler jak Iniesta.
0
@Szicek10 klasyk by zapytal: "O czym?"
1
@Kapitan hawk Moby tez jest super, A Burn the Witch dosc mnie przeraza.
2
@Kapitan hawk
swietny wybrales, u mnie:
Burn the Witch, Radiohead
Calling Elvis, Dire Straits
Stinkfist, Tool
Do the Evolution, Pearl Jam.
1
@Kapitan hawk ostro
2
@Kapitan hawk dobre, ja uwielbiam Marchewkowe i ten rodzaj rysunku.
1
@kerouac Mads to w ogole jest swietny aktor. Widzialem wiele filmow z nim i nigdy nie wypadl ponizej oceny dobrej.
0
@FranzMaurer Maradona i jego spodenki. Dobrze znac tez kontekst tej bijatyki, ale chyba wiekszosc zna.
1
@MichalZZZ Ciekawi mnie czy sie wkrecisz czy odkrecisz. Informuj.
0
@MichalZZZ Tak zagadza sie, ale cos jeszcze Ci sie podobalo?
0
@Ratamahatta Cytat z Korwina w Twoich ustach? No, no.
"Już widzę jak niektórzy garną się do roboty skoro mogą przytulić więcej za nieróbstwo."
3
@Bobo25 haha, ale cos w tym jest.
3
@Kajtek77 Quentin, czytasz to? (Quentin, are you reading this?)
1
@Hiacynk Z sympatycznym panem Kaliszem mam dwa skojarzenia - Paczez z adwokatem (featuring mecenas Giertych) oraz
2
@Kajtek77 Brzmi jak ciekawy material na film, a moze juz nakrecony?
3
Kto z Was lubi ogladac mecze towarzyskie bylych gwiazd, czyli tzw panow z brzuszkami?
0
Nadal robi wrażenie
2
Nadal robi wrazenie - zwiastun do Blekitnej Planety 2.
0
@mateuszdabski Czy przydatna czy nie, to kwestia sporna (nie twierdze, ze calc nie jest wygodyn), ale raz, ze bardzo ulatwia gdy mamy do czynienia z ogromnymi liczabami, dwa - stanowi bardzo fajna matematyczna wizualizacje, dlatego warto sie z nim zaznajomic od najmlodszych lat - a Azjaci ogolnie w matmie zli nie sa.