Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca niestety nie kojarze. Klasyk?
0
@Draqulius Mnie sie klimat tego teledysku podobal, Takie dzieci kwiaty i mila meodia. A moze po prostu infantylny jestem?
1
@sebo939 "odpowiedzialem Tobie" chyba powinno byc :
@fcbarcafan19 Meet Me Half Way mialem na mysli :)
0
@Walker Wymienil go @Varg - chyba w tym samym czasie pisalem, dlatego nie widzialem.
0
@Draqulius @wlodek54 no i Vangelis :), ale przebic sie nie moglem - moze za malo slyszalem
0
@semafor
@semafor Brutal Truth chyba kojarze mocno metalowo.
1
@fcbarcafan19 Meet me Half mi sie zawsze podobalo.
@sebo939 odpowiadalem tez do Ciebie odnosnie Blue Oyster, ale juz sie nie pomiescilo
@Chakalaka . @Ermitano @Draqulius @Slazmi @Walker @boixos1944 @CatalanVeBFCB @BlaseR9
Do ktorego albumu Black Sabbath najczesciej wracacie?
7
@TheGoldenEleven Czym zasluzylem na "Colonku"? :) Ciesze sie z the Beatles, bo wiele, bardzo wiele im zawdzieczamy. @Draqulius Blind Melon mieli ten teledysk z pszczolka? Za Blue Oyster Cult nigdy sie niestety nie zabralem
@BlaseR9 the Black Crowes - zapomnialem o nich
@Kapitan hawk dobrze, ze Björk wstawiles i jeszcze jaki utwor
@wlodek54 Budgie kilka kapitalnych utworow, nawet Metallica byla pod wrazeniem (Bredfan) @Slazmi
@Chakalaka Planet Caravan ma u mnie szczegolnie miejsce, Stonhenge tez. Booker T. ale nutka.
@kazbychu Belphegor - to taka mocniejsza wersja okladki The Residents - God in Three Persons. W Bieliznie to ten od Haiku i jeden glupi dowcip?
Bad Manners :D
@FearTheBeard Biosphere to jest zupelnie kompletny odlot, album Substrata np, z ktorego zapodales utwor.
Babilon Zoo, one hit wonder?
@boixos1944 ja tez mam ulubionych perkusistow (trzech) na B. - na dole linki i nawet jednaz zbieznosc nazwisk :)
Benson tez jest niesamowity, a o Arcie wczoraj pisalem. Mlodzi bracia Becker mieli taki zespol..... i my wylecialo z glowy, pewnie pamietasz.
Do tych wspanialych linkow dodam:
① Michael Brook http://tiny.cc/ls9vnz
② Harold Budd http://tiny.cc/6v9vnz
③ Bohren and der Club of Gore http://tiny.cc/wx9vnz
④ Boards of Canada
⑤ Baumann Peter
⑥ Belew Adrian
➤
➤
⑦ Buckethead
➤
➤
⑧ Terry Bozzio
⑨ Bruford Bill
➤
➤
⑩ Bonham John
⑪ Babe Ruth
⑫ Bill Laswell
⑬ Byron Metcalf
⑭ Beck
⑮Basia
⑯Tomas Bodin, czyli jak moglo Flower Kings brzmiec bez wokalu.
⑰ Bloom Daniel
⑱ Buckshot LeFonque
Honorowe wspomnienie:
Bowie David,
Jeff Beck,
Band of Gypsys,
The Birthday Party,
Bathory,
Bal -Sagoth,
Bijelo Dugme (Bregovic), ,
Barcley , - James - Harvest
Black Tape for a Blue Girl,
Thom Brennan, ale byl juz pod #T# dzieki @ Fear The Beard
0
@Walker Pieprzyk wiekszy niz Cindy Crawford.
0
@BarcaInfo Co za ebnięcie.
0
@wlodek54 @Draqulius @boixos1944 @Chakalaka @Walker @Ermitano @Slazmi
Aphrodite's Child ktos sluchal? Ja nie moglem sie jakos przekonac.
0
@krzychu1526 Ciary przy Zimmerze.
0
@ściah to chociaz nr telefonu zostaw.
Wszystkiego dobrego.
Jorge Campos i ja.
1
@boixos1944 Cannoball to byl potwor.
@sebo939 Them Bones mogloby spokojnie jako czolowka The Walking Dead sluzyc.
@kazbychu Amputacja jaka okladka :), a atancja podobna do okladni AiC. Aurora ciekawie. Widze, ze tez 1125 wymieniles. A Assassin of God kojarze. Teks grzybiarzy mnie rozwalil.
@Ermitano Aphex Twina wstawilem dwa razy , bo pod R tez :) czy pod J nie pamietam Richard D. James.
@El dominatore A Tribe Called Quest nawet dobrze znam bo kuzyn duzo sluchal.
DJ Aphrodite daje rade.
@wlodek54 to raczej na pobudzenie :)
1
@kuba505 @FearTheBeard @Avada Kedavra a Kedavra @Varg @VamosRakieta @barcafan9512 @Danger204 @semafor
0
@FeloRPS @Misiekbd3 @El dominatore dominatore @th@les @PatrychoO @sebo939 @Fetta @nieprzysiadalnosc @Persyfl @culedawid
0
@contowsky @tristan87 @Janiama @RichardWinters @IAmBackCules @TheMugShot @Zoltan Czibor n Czibor @Draqulius @astralny @Stoiczkow
0
@CatalanVeBFCB @Hawajczyk @tomek11tomek11 @Stopa @jacobFCB @fcbarcafan19 @boixos1944 @AV0CAD0 @HighestInTheRoom @kakusus
1
@bady48 @Kapitan hawk @joloskyy @SeeleyBooth @Jaca27 @NeroTFP @krissu8 @tadzik447 @kazbychu @Slazmi
0
@MichalZZZ @BlaseR9 @Kapitan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 @krzychu1526 @wlodek54 @budas123023 @Nigaki
7
♪ Muzyczny alfabet ♪ - litera #B# - ulubieni wykonawcy.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #A# oraz #Cyfry# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8452588#comment-8452588
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
0
@Arkon akurat nie znam tego zespolu, troche ze slyszenia.
0
@Kapitan hawk hehe
0
@Slazmi a wlasnie. On ostatni zyjacy z ELP?
3
@Chakalaka Arta Blakey mialem kiedys na takiej pierwszej jazzowej kompilacji, fajne przypomnienie, Al Green oczywiscie Pulp Fiction. Alicja oczywiscie tez w topie.
@Kapitan hawk no jest klimacik
@Slazmi Atomic Rooster, skad oni byli?
@Nigaki pomimo pieknego wokalu Wettona z wczesniego King Crimson, to Asia (Joasia) jakos mnie omija, a raczej te grupe...
@Ermitano ale Anatheme przypomnialas. A podczas sluchania Dance of the Dream Man chyba wszyscy widzimy karzelka...
@FearTheBeard 4 Non Blondes - ale oni jeden hit mieli - niepokonany. A jak nowe Anathemy, bo juz nie slucham? Dobrze, ze juz nie musze AIR wymieniac :) oraz Arcane. Altusa i Asure oraz Alpha Wave Movement sobie zaznaczylem
@Persyfl - zapisalem
Dodam jesczcze kurcze potezna ta litera, a nawet @boixos1944 jeszcze nie bylo:
① Aphex Twin
② Alio Die
③ Aquavoice
④ Autechre
⑤ Art Zoyd
⑥ Air Sculpture
⑦ Ash Ra Tempel
⑧ Amon Düül II
⑨ the Art of Noise
⑩ Acid Drinkers
⑪ Acoustic Alchemy
⑫ Archive
-----------------------------------------
⑬ 1125
⑭ 4hero
⑮ 801
0
@th@les i jak, ciagle taki szybki?
1
@PatrychoO cykl jest kontynuacja cyklu prowadzonego przez jednego z uzytkownikow, ktory jest nieobecny. Wtedy skonczylismy mniej wiecej na E - jest wiele interakcji wiec zrobimy jednak caly, a nie skrocony alfabet.
TAk grupy i wykonawcy, a nie utwory.
0
@kuba505 @FearTheBeard @Avada Kedavra @Varg @VamosRakieta @barcafan9512 @Danger204
1
@FeloRPS @Misiekbd3 @El dominatore @th@les @PatrychoO @sebo939 @Fetta @nieprzysiadalnosc @Persyfl @culedawid
0
@contowsky @tristan87 @Janiama @RichardWinters @IAmBackCules @TheMugShot @Zoltan Czibor @Draqulius @astralny @Stoiczkow