0

@PatrykBarca niestety nie kojarze. Klasyk?

0

@Draqulius Mnie sie klimat tego teledysku podobal, Takie dzieci kwiaty i mila meodia. A moze po prostu infantylny jestem?

1

@sebo939 "odpowiedzialem Tobie" chyba powinno byc :
@fcbarcafan19 Meet Me Half Way mialem na mysli :)

0

@Walker Wymienil go @Varg - chyba w tym samym czasie pisalem, dlatego nie widzialem.

0

@Draqulius @wlodek54 no i Vangelis :), ale przebic sie nie moglem - moze za malo slyszalem

0

@semafor
@semafor Brutal Truth chyba kojarze mocno metalowo.

1

@fcbarcafan19 Meet me Half mi sie zawsze podobalo.
@sebo939 odpowiadalem tez do Ciebie odnosnie Blue Oyster, ale juz sie nie pomiescilo

@Chakalaka . @Ermitano @Draqulius @Slazmi @Walker @boixos1944 @CatalanVeBFCB @BlaseR9

Do ktorego albumu Black Sabbath najczesciej wracacie?

7

@TheGoldenEleven Czym zasluzylem na "Colonku"? :) Ciesze sie z the Beatles, bo wiele, bardzo wiele im zawdzieczamy. @Draqulius Blind Melon mieli ten teledysk z pszczolka? Za Blue Oyster Cult nigdy sie niestety nie zabralem
@BlaseR9 the Black Crowes - zapomnialem o nich
@Kapitan hawk dobrze, ze Björk wstawiles i jeszcze jaki utwor
@wlodek54 Budgie kilka kapitalnych utworow, nawet Metallica byla pod wrazeniem (Bredfan) @Slazmi
@Chakalaka Planet Caravan ma u mnie szczegolnie miejsce, Stonhenge tez. Booker T. ale nutka.
@kazbychu Belphegor - to taka mocniejsza wersja okladki The Residents - God in Three Persons. W Bieliznie to ten od Haiku i jeden glupi dowcip?
Bad Manners :D
@FearTheBeard Biosphere to jest zupelnie kompletny odlot, album Substrata np, z ktorego zapodales utwor.
Babilon Zoo, one hit wonder?
@boixos1944 ja tez mam ulubionych perkusistow (trzech) na B. - na dole linki i nawet jednaz zbieznosc nazwisk :)
Benson tez jest niesamowity, a o Arcie wczoraj pisalem. Mlodzi bracia Becker mieli taki zespol..... i my wylecialo z glowy, pewnie pamietasz.

Do tych wspanialych linkow dodam:


① Michael Brook http://tiny.cc/ls9vnz
② Harold Budd http://tiny.cc/6v9vnz
③ Bohren and der Club of Gore http://tiny.cc/wx9vnz
④ Boards of Canada


⑤ Baumann Peter

⑥ Belew Adrian


⑦ Buckethead


⑧ Terry Bozzio

⑨ Bruford Bill


⑩ Bonham John

⑪ Babe Ruth

⑫ Bill Laswell

⑬ Byron Metcalf

⑭ Beck

⑮Basia

⑯Tomas Bodin, czyli jak moglo Flower Kings brzmiec bez wokalu.

⑰ Bloom Daniel

⑱ Buckshot LeFonque


Honorowe wspomnienie:

Bowie David,
Jeff Beck,
Band of Gypsys,
The Birthday Party,
Bathory,
Bal -Sagoth,
Bijelo Dugme (Bregovic), ,
Barcley , - James - Harvest
Black Tape for a Blue Girl,
Thom Brennan, ale byl juz pod #T# dzieki @ Fear The Beard

0

@Walker Pieprzyk wiekszy niz Cindy Crawford.

0

@BarcaInfo Co za ebnięcie.

0

@wlodek54 @Draqulius @boixos1944 @Chakalaka @Walker @Ermitano @Slazmi
Aphrodite's Child ktos sluchal? Ja nie moglem sie jakos przekonac.

0

@krzychu1526 Ciary przy Zimmerze.

0

@ściah to chociaz nr telefonu zostaw.
Wszystkiego dobrego.
Jorge Campos i ja.

1

@boixos1944 Cannoball to byl potwor.
@sebo939 Them Bones mogloby spokojnie jako czolowka The Walking Dead sluzyc.
@kazbychu Amputacja jaka okladka :), a atancja podobna do okladni AiC. Aurora ciekawie. Widze, ze tez 1125 wymieniles. A Assassin of God kojarze. Teks grzybiarzy mnie rozwalil.
@Ermitano Aphex Twina wstawilem dwa razy , bo pod R tez :) czy pod J nie pamietam Richard D. James.

@El dominatore A Tribe Called Quest nawet dobrze znam bo kuzyn duzo sluchal.
DJ Aphrodite daje rade.
@wlodek54 to raczej na pobudzenie :)

7

♪ Muzyczny alfabet ♪ - litera #B# - ulubieni wykonawcy.

Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #A# oraz #Cyfry# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8452588#comment-8452588

@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano

0

@Arkon akurat nie znam tego zespolu, troche ze slyszenia.

0

0

@Slazmi a wlasnie. On ostatni zyjacy z ELP?

3

@Chakalaka Arta Blakey mialem kiedys na takiej pierwszej jazzowej kompilacji, fajne przypomnienie, Al Green oczywiscie Pulp Fiction. Alicja oczywiscie tez w topie.
@Kapitan hawk no jest klimacik
@Slazmi Atomic Rooster, skad oni byli?
@Nigaki pomimo pieknego wokalu Wettona z wczesniego King Crimson, to Asia (Joasia) jakos mnie omija, a raczej te grupe...
@Ermitano ale Anatheme przypomnialas. A podczas sluchania Dance of the Dream Man chyba wszyscy widzimy karzelka...
@FearTheBeard 4 Non Blondes - ale oni jeden hit mieli - niepokonany. A jak nowe Anathemy, bo juz nie slucham? Dobrze, ze juz nie musze AIR wymieniac :) oraz Arcane. Altusa i Asure oraz Alpha Wave Movement sobie zaznaczylem
@Persyfl - zapisalem

Dodam jesczcze kurcze potezna ta litera, a nawet @boixos1944 jeszcze nie bylo:

① Aphex Twin


② Alio Die

③ Aquavoice

④ Autechre

⑤ Art Zoyd

⑥ Air Sculpture

⑦ Ash Ra Tempel

⑧ Amon Düül II

⑨ the Art of Noise

⑩ Acid Drinkers

⑪ Acoustic Alchemy

⑫ Archive

-----------------------------------------
⑬ 1125

⑭ 4hero

⑮ 801

0

@th@les i jak, ciagle taki szybki?

1

@PatrychoO cykl jest kontynuacja cyklu prowadzonego przez jednego z uzytkownikow, ktory jest nieobecny. Wtedy skonczylismy mniej wiecej na E - jest wiele interakcji wiec zrobimy jednak caly, a nie skrocony alfabet.

TAk grupy i wykonawcy, a nie utwory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?