Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 83? ja pirtole
0
W imieniu @tadzik447 , ktory zaniemogl, wstawiam na jego prosbe:
Urszula:
U2:
Usa For Africa :
0
@kuba505 @FearTheBeard
0
@FeloRPS oRPS PS PS PS PS @Misiekbd3 bd3 ekbd3 kbd3 bd3 kbd3 @El dominatore dominatore l dominatore El dominatore dominatore El dominatore @th@les les les es les @PatrychoO choO oO choO oO oO @sebo939 39 39 939 39 39 @Fetta a a ta @nieprzysiadalnosc rzysiadalnosc @Persyfl rsyfl yfl yfl yfl @culedawid awid wid awid awid
0
@contowsky owsky wsky towsky wsky y @tristan87 tan87 an87 87 tan87 87 @Janiama ama ama niama niama ma @RichardWinters ardWinters rdWinters Winters hardWinters s @IAmBackCules Cules ackCules ckCules kCules BackCules @TheMugShot gShot gShot hot ugShot ot @Zoltan Czibor tan Czibor an Czibor tan Czibor tan Czibor n Czibor @Draqulius ius qulius Draqulius ulius s @astralny ralny alny tralny ny @Stoiczkow kow kow kow kow
0
@CatalanVeBFCB alanVeBFCB anVeBFCB CB anVeBFCB B @Hawajczyk jczyk czyk wajczyk ajczyk zyk @tomek11tomek11 k11tomek11 k11tomek11 11 k11tomek11 1 @Stopa pa a pa a a @jacobFCB bFCB bFCB acobFCB CB B @fcbarcafan19 rcafan19 fan19 cbarcafan19 rcafan19 19 @boixos1944 xos1944 os1944 s1944 os1944 44 @AV0CAD0 AD0 D0 AD0 CAD0 CAD0 @HighestInTheRoom hestInTheRoom heRoom #oom hestInTheRoom oom @kakusus
0
@bady48 y48 y48 48 8 y48 @Kapitan hawk tan hawk tan hawk an hawk itan hawk n hawk @joloskyy skyy skyy oskyy oskyy loskyy @SeeleyBooth eyBooth leyBooth th leyBooth yBooth @Jaca27 27 27 27 27 a27 @NeroTFP oTFP oTFP oTFP oTFP roTFP @krissu8 ssu8 ssu8 u8 ssu8 ssu8 @tadzik447 zik447 ik447 447 zik447 dzik447 @kazbychu ychu chu ychu ychu chu @Slazmi mi zmi zmi azmi
0
@MichalZZZ alZZZ alZZZ ZZ alZZZ chalZZZ @BlaseR9 eR9 seR9 eR9 eR9 Bl+aseR9 @Kapitan_SW SW SW SW SW itan_SW @Arkon n rkon rkon on kon @mahavishnu vishnu shnu avishnu vishnu avishnu @domin682 n682 n682 682 682 in682 @krzychu1526 ychu1526 chu1526 26 chu1526 ychu1526 @wlodek54 dek54 ek54 k54 dek54 odek54 @budas123023 as123023 s123023 23 123023 as123023 @Nigaki
6
Wdzieczna litera #U# - ulubieni wykonawcy.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #T# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8440712#comment-8440712
@Kidd d dd @JimMorrisonFCB orrisonFCB orrisonFCB @Misanthrope anthrope anthrope @Lord_Vader rd_Vader rd_Vader @sebasek99 sek99 asek99 @Wichurek hurek churek @dontripe tripe ntripe @Chakalaka alaka akalaka @Walker lker lker @Ermitano Ermitano mitano
0
@FearTheBeard Rapoon widzialem kiedys nawet na zywo, o Roachu marze, ale to pewnie trzeba do Tuscon leciec.
Raison D'Etre sobie zapisalem, Rocket Empire tez,
0
@boixos1944 nie wiem niestety.
@FearTheBeard ja tez mam czesto problem z wokalem.
2
@FafitFCB pikantnego?
1
@krzychu1526 Teyana - fajna okladka ;)
@Draqulius z Waitsem czekalem na W, ale ok, The The fajnie, ze wspomniales. Tori Amos ale tam odzywa. 13th - fajne zappowsko gongowskie :)
@boixos1944 jak zwykel bardzo fajne jazzowe linki, tym razem wiekszosc znalem. Blanchard stworzyl min swietny soundtrack do "Do the Right Thing" (czy cos pomylilem?) . Dream Theater lubie, ale najlepiej bez wokalu, ktory mnie drazni bardzo czesto.
@Persyfl @boixos1944 Tony Levin - no wlasnie mial byc przy L. Legenda drugiego okresu King Crimson - jednego z moich ulubionych czyli czerownej, niebieskiej i zoltej plyty - swietny muzyk, rowniez sesyjny i solo albumy.
Tomahawk no jakby inaczej M.P.
@FearTheBeard wprawdzie the Future Sound of London bylo juz przy okazji F, ale albumu Lifeform nigdy nie za wiele. Z Twoim nickeim kojarzy mi sie zespol Spock's Beard. Pewnie znasz.
A Tom Breannan to jest cos wyjatkowego.
@Ermitano , @Misanthrope
zapomielismy o Throbbing Gristle
a przy #M# o Muslimgauze, a przy L : Laswell Bill, ale pojawil sie przy P jako Praxis :)
0
@lucas/catalan Miales juz chyba kiedys te panne. (w avatarze)
0
@TheNekro94 nawet jak na robota, to Captcha latwa byla.
#Arsenal
0
Ankieta - data narodzin
https://www.strawpoll.me/19838874
@KrystianR
0
@KrystianR zrób ankietę, sam ciekaw jestem
0
@IronSanHybrid No i człowiek jest trochę uzależniony od innych , tzn czego oni używają
0
@IronSanHybrid ja slucham jednego podcastu i tam wlasnie 2 prowadzacych uzywa Discorda, mozna sie tez z nimi wlasnie tak polaczyc i zadawac pytania. No wypada to czesto bardzo dobrze. Wiadomo, ze zalezy tez od polozenia i dostawcy, ale to oczywiste.
0
@klemens100
Whatsapp stal sie pierwszym wyborem, a gdy doszly rozmowy video, to po prostu ludzie zostali przy nim.
Rzadko komu chce sie instalowac kilka lub kilkanascie komunikatorow, gdy wiekszosc znajomych uzywa jednego max dwoch.
A roznice? To bym musial sie ktos wypowiedziec, kto czesto korzysta, ale na pewno chodzi o jakosc, niezawodnosc, przejrzystow i wielosc funkcji (lub dobra prostota). Serwery, protokoly i bezpieczenstwo tez sa wazne oraz na platfomrmach jest oferowany.
Discord jest polecany przez wielu, uzytkownicy LR grajacyw Haxball moze sie wypowiedzia @KamQiX czy @IronSanHybrid
tutaj na szybko cos znalazlem
https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-38fd6c178ba55624b7647bf27ab3df24
ps. i tak jak napisal @CatalanVeBFCB - numer telefony. W wiekszosci chyba go trzeba podac, ale nie wszedzie.
0
@michal26 Tez mnie to zdziwilo.
A czy Discord posiada opcje video?
12
Najpopularniejsze komunikatory video w Europie w czasie pandemii.
https://gallery.dpcdn.pl/imgc/News/96700/g_-_-x-_2.0_-_x61f4de27-1ad0-4f1b-be92-906dc67b11ba.png
3
Tradycyjna angkielska herbatka z mlekiem ala @Danny Gaucho .
https://pbs.twimg.com/media/EWMRaFOUMAIzlh1?format=jpg&name=large
1
@PatrychoO nawet tez o tym, myslalem. Zobaczymy.
2
@Bykunn Mielismy szczesie, ze na Wolkan trafilismy, bo z Hirogenami, Borg czy Jem'Hadar raczej rozmowy by nie bylo :)
1
@Persyfl mozesz kogos przyTOOLić.
1
@fart @Bykunn Czy on bedzie jak Zefram Cochrane?
5 Kwietnia 2063 roku, Zefram Cochrane dokonał pierwszego udanego lotu z prędkością Warp i doszło do pierwszego kontaktu pomiędzy Ludźmi, a Wolkanami w Bozeman, Montana. Dzień ten był określany, jako punkt zwrotny w historii Ludzkości.
2
@Chwytliwy To wojna bedzie.
0
@Slazmi No tutaj akurat ta wolno snujaca sie melodia mi nie przszkadza i nawet wiecej niz to, ale wlasnie dlatego nie slucham kazdego albumu TD - na niektorych maja zbyt wiele banalnych melodii, ktore na dluzsza mete mecza - nie ze mialbym cos do ladnych melodii, ale wole wtedy wlaczc Tine Turner Czy Tears for Fears czy cos jeszcze innego.
2
@Ermitano materialu jest strasznie duzo i musze przyznac, ze nie jestem w stanie przesluchac wszystkiego.
Po prostu kto lubi muze i jej od dluzszego czasu uwaznie slucha, ma chyba wprawione ucho i juz dokladnie wie, co mu wejdzie i co nie, chociaz bywaja tez zaskakujace momenty... by nie bylo za nudno.
Mam juz zapisanych mase playlist i linkow, dla mnie duza kopalnia diamentow ten cykl, wiele rzeczy tez poznaje. Staram sie tez nie powtarzac linkow, jesli z kims wspoldziele sympatie do wykonawcy, ale czasem sie nie da ;)