Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Slazmi bardzo lubie niepokojacy klimat Mandarynet jak w
lub filmowy, tajemniczy np. do S. Kinga.
2
@Arkon @Hiacynk Juve - to dla mnie super stroje oraz Nedved, Zidane, del Piero, Davids.
I niestety Zalayeta, a gralismy wtedy w przewadze
1
@kazbychu o widze, ze Tymona tez wstawiles, to dobrze, bo utwory inne :). Staram sie nie powtararzac.
Test - juz sobie wklepalem a tytul If the dead coud talk aka walking dead :)
@Hawajczyk Tiny tez bardzo lubie plyte
Foreign Affair
oraz oczywiscie Mad Max
2
@Walker @Slazmi Za Tangerine Dream oraz Type o Negative @Ermitano moge ozlocic, szczegolne miejsce w sercu. Bardzo brakuje Petera Steele, a i niektorzy z czlonkow Mandarynki rowniez nie zyja.
Tangerine to dla mnie to zespol legenda , chociaz ma pare okresow, ktorych w ogole nie slucham, bo mi sie nie podobaja - mimo wszystko wielka inspiracja dla wielu muzykow - min giganta Steve Roacha.
Therion tez swego czasu sie sluchalo.
Talking Heads rownie niesamowita ekipa. Ja bym tu wstawil
@Chakalaka - ale THE nadwyrezyles :D
@Avada Kedavra THe Bill - ladnie przypomnienie :) myslalem, ze znowu Smerfetka wjedzie :)
@Ermitano Truckfighters bardzo dobrze wchodza, A Tricky to wiadomo...
@Kapitan hawk @CatalanVeBFCB Tool - rowniez moj wybor, wole jedno narzedzie, a dobre
dodam:
Tymanski Tymon i jego liczne projekty, od samegu JaSsu po Milosc, Kury itd
Terra Ambient
Amon Tobin
Devin Townsend
TUU
Tears for Fears
Temple of The Dog
Tortoise
Three Fish
Tom Tom Club
Tuvan (jako styl gardlowy)
True Colour of Blood
Transatlantic
0
@FeloRPS PS PS PS PS @Misiekbd3 ekbd3 kbd3 bd3 kbd3 @El dominatore l dominatore El dominatore dominatore El dominatore @th@les les es les @PatrychoO oO choO oO oO @sebo939 39 939 39 39 @Fetta a a ta @nieprzysiadalnosc @Persyfl yfl yfl yfl @culedawid wid awid awid
0
@contowsky wsky towsky wsky y @tristan87 an87 87 tan87 87 @Janiama ama niama niama ma @RichardWinters rdWinters Winters hardWinters s @IAmBackCules ackCules ckCules kCules BackCules @TheMugShot gShot hot ugShot ot @Zoltan Czibor an Czibor tan Czibor tan Czibor n Czibor @Draqulius qulius Draqulius ulius s @astralny alny tralny ny @Stoiczkow kow kow kow
0
@CatalanVeBFCB anVeBFCB CB anVeBFCB B @Hawajczyk czyk wajczyk ajczyk zyk @tomek11tomek11 k11tomek11 11 k11tomek11 1 @Stopa a pa a a @jacobFCB bFCB acobFCB CB B @fcbarcafan19 fan19 cbarcafan19 rcafan19 19 @boixos1944 os1944 s1944 os1944 44 @AV0CAD0 D0 AD0 CAD0 CAD0 @HighestInTheRoom heRoom #oom hestInTheRoom oom @kakusus
0
@bady48 y48 48 8 y48 @Kapitan hawk tan hawk an hawk itan hawk n hawk @joloskyy skyy oskyy oskyy loskyy @SeeleyBooth leyBooth th leyBooth yBooth @Jaca27 27 27 27 a27 @NeroTFP oTFP oTFP oTFP roTFP @krissu8 ssu8 u8 ssu8 ssu8 @tadzik447 ik447 447 zik447 dzik447 @kazbychu chu ychu ychu chu @Slazmi zmi zmi azmi
0
@MichalZZZ alZZZ ZZ alZZZ chalZZZ @BlaseR9 seR9 eR9 eR9 Bl+aseR9 @Kapitan_SW SW SW SW itan_SW @Arkon rkon rkon on kon @mahavishnu shnu avishnu vishnu avishnu @domin682 n682 682 682 in682 @krzychu1526 chu1526 26 chu1526 ychu1526 @wlodek54 ek54 k54 dek54 odek54 @budas123023 s123023 23 123023 as123023 @Nigaki
1
Litera #T# - ulubieni wykonawcy.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litery #S# i #Ś# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8438258#comment-8438258
@Kidd dd @JimMorrisonFCB orrisonFCB @Misanthrope anthrope @Lord_Vader rd_Vader @sebasek99 asek99 @Wichurek churek @dontripe ntripe @Chakalaka akalaka @Walker lker @Ermitano mitano
1
@Persyfl Molvaer fajny ma brzmienie, jak Joh Hassel. Mech tez fajnie brzmi.
A fakt Niemcy maja duza tradycje w psychodelii.
0
@bady48 Phil Anselmo wchodzi w kazdej postaci.
1
@kazbychu Czasem tez mi sie wydaje, ze wiecej jest nieokrytego lub zmarnowanego niz odkrytego.
Swietne to.
1
@boixos1944 Sokol fajny. 3 Sat i Arte oraz WDR czesto maja wlasnie dobra muze. Pat i Mat :) Pat i John
@krzychu1526 Jorja kurcze ladna babka, nie mowiac o Sevyn! Every Breath tez fajny cover
@Nigaki Szakiry podobala mi sie piosenka z Nadalem oraz She Wolf.
@JimMorrisonFCB Anoushka tak samo jak ojciec - swietna
Santana . zaeista ta plyta. A ten Secret Garden to cos z rodziny Brennan?
@Persyfl EST i Skalpel fajne.
1
@MichalZZZ tu jest krociuki fragment wlasnie o Tobie. Juz ustawione jest.
0
@boixos1944 znam ten bol, masakra. Stanko nawet nie wstawialem, bo wiedzialem , ze wrzucisz. ;)
1
@Misanthrope @Ermitano @Slazmi @kazbychu @boixos1944 @Draqulius
to nam jeszcze umknelo
Steve Reich
0
@Avada Kedavra to super.
2
@Chakalaka Sodom fajna okladka, Sleep fajnie naparzaja, a Stuck in the Middle.. od razu Wsciekle Psy Tarantino przywodzi na mysl.
@Walker Smashing Pumpkins :)
@Ermitano jak ja lubie ten poczatek Seasons. Shpongle zaciekawilo, Samsara, Sungrazer, wlasciwie kazdy sobie zapisalem.
@CatalanVeBFCB za STP kciuk w gore. W Stoned Jesus tez trza sie bedzie wsluchac.
@Kapitan hawk Satriani oczywiscie, a Sztywny Pal Azji to i tak super nazwa.
@El dominatore Sade ma kilka mega utworkow
@wlodek54 kojarze :) Giertych tam spiewal :)
@Draqulius Screeming Trees, Steve R.V, Son Hous - kciuki w gore
@kazbychu Smierc Kliniczna :)
Dodam od siebie,
Shakti
Soft Machine
Sylvian, David (jeden z ulubionych wokali)
a)
b)
St. Germain
Sakamoto Ryuichi
Schulze Klaus - tu z L. Gerrard
Shrieve Michael
Stearns Michael
Steamhammer
Shankar
Sonny Sharrock · Nicky Skopelitis
Stereolab
Sunday All Over the World (dla Fanow Frippa)
Suspended Memories
0
@Avada Kedavra fajne, a gdzie smigasz? Koleczka, czy A do B?
0
@Janiama Wiechowskiego srednio kojarze.
A moglbys dac oceny kazdemu z nich , tak wiesz orientacyjanie 1 - najgorszy , 10 najlepszy.
np. Murawski 6/ 10, Ty 10/10 ;) cos takiego itd..
no i jeszcze w nawiasie ile z potencjalu wykorzystali Twoim zdnaniem w procentach.
0
@Janiama Pamietam, kiedys wrzucales.
1
@IronSanHybrid OK, w ten sposób .
0
@Janiama Magiera normalnie "I am the danger".
A o co chodzi z tym nawodnieniem, to przenosnia jakas? A jesli nie to skad on wie czy ktos jest nawodniony czy nie?
0
@Avada Kedavra jakie masz?
0
@Chakalaka @Walker @Ermitano @RichardWinters @sebo939
Ktos wie, dlaczgo niektore utowry owieraja sie od razu tu (LR), a inne przenosze do innej zakladki?
0
@nieprzysiadalnosc
0
@FeloRPS PS PS PS @Misiekbd3 kbd3 bd3 kbd3 @El dominatore El dominatore dominatore El dominatore @th@les les es les @PatrychoO choO oO oO @sebo939 939 39 39 @Fetta a ta @sebo939 39 @Persyfl yfl yfl @culedawid awid awid
0
@contowsky towsky wsky y @tristan87 87 tan87 87 @Janiama niama niama ma @RichardWinters Winters hardWinters s @IAmBackCules ckCules kCules BackCules @TheMugShot hot ugShot ot @Zoltan Czibor tan Czibor tan Czibor n Czibor @Draqulius Draqulius ulius s @astralny tralny ny @Stoiczkow kow kow
0
@CatalanVeBFCB CB anVeBFCB B @Hawajczyk wajczyk ajczyk zyk @tomek11tomek11 11 k11tomek11 1 @Stopa pa a a @jacobFCB acobFCB CB B @fcbarcafan19 cbarcafan19 rcafan19 19 @boixos1944 s1944 os1944 44 @AV0CAD0 AD0 CAD0 CAD0 @HighestInTheRoom #oom hestInTheRoom oom @kakusus