Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 ladna ta laska byla - ta ktora najpierw cieszyla sie ze zwyciestwa, a potem tak beczala, gdy stalo sie , to co sie stalo. Ah agent troche arogancki i nieuwazny byl.
Kim byla ona?
1
@TheNekro94 GoT to serial , ktorego nie widzalem, ale jednak troche tak.
CZytalem tu wiele dyskusji i ogladalem wiele scen na YT.
Zapadla w pamieci The Mountain and the Viper - scena walki Javier Peña (Narcos) z Gora. - dodatkowy smaczek to reakcje publicznosci (public viewing)
ps teraz mnie osiwecilo, moglys do tego grona dodac Kaczora ;)
15
@vangoor dobrze, ze mowisz, musze go zablokowac.
1
@TheNekro94 jest na liscie
@TheNekro94 w GoT nie bylo takiej postaci? Troche ciezko uwierzyc
1
@DonMatteo901 chyba Lucille ;)
@TheNekro94 PB nie zobaczylem do konca, RL - nie wiem czy to GoT czy Wikingowie, zostaje mi WW - sprytny manipulator no i mial chemia w malym palcu.
1
@Persyfl wklejam tych, ktorzy byli w dyskujach. Jutro bedziesz.
3
@13th reklama @xofcbxo zadzialala
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8433791#comment-8433791
2
@NeroTFP Figo ;)
0
@SeeleyBooth ale wyłudzanie :)
@ksobi no wlasnie kojarzylem , ze jest w nieustraszonej SZ.
mam nadzieje, ze daje rade.
@SeeleyBooth z inspektorem i tak nie wygram
0
@SeeleyBooth no gdyby np. (nie daj Boze) cos im sie stalo i bys o tym widzial, to bys chyba na priva napisal, bez handlowania sie? TAk bys zrobil, bo masz dobre serce po lewej stronie :)
1
Czy sa tu legendy, ktore zarzucily tematy na 3 gorace dyskusje jednoczesnie?
0
@SeeleyBooth i tak juz sie troche wygadales. Wazne, ze nic im nie jest. O to mi tylko chodzilo. Wiesz, LR, to wszyscy Polacy jak jedna rozdina, stary czy mlody, prawak czy dziewczyna.
ps. dalem Ci herba tak na krotko... liczy sie?
0
@SeeleyBooth a kasy ile bys chcial za tajne przez poufne?
0
@SeeleyBooth ale mnie podchodzisz, a nic nie wiesz (o nich) :9
Tylko krowa i Korwin nie zmieniaja pogladow.
0
@SeeleyBooth dobra masz herba.
0
@SeeleyBooth please
0
Kto przejal schede antyPis postow po @Odesseiron ?
gdzie sie podziali @Lamora oraz @lamoracamorra ?
1
@kazbychu @Draqulius wstawilismy ten sam utwor Prymusa :)
0
@kuz a to nie znam
0
@kuz ale jakie czasy?
H Blockx?
0
@boixos1944 Patton, Parker, Portnoy, Petrucci i kilku innych poklony.
@Slazmi nie wiem, czemu Kirk Hammett mi Ronaldinho przypomina.
dodam Jim Pepper:
4
@tristan87 @tadzik447 Az czlowiek zapomnial, ze Kukiz to muzyk. Bardzo lubie ten utwor, jest taki the residentowski...
@Walker Prince faktycznei swietny, uwielbiam muze i tekst w utworze Sign 'O' the Times, a Pet Shop Boys to "West Ens Girls"
@Ermitano Jeżozwierz oczywiscie, @RichardWinters Pearl Jam :)
@Misanthrope @sebo939 @El dominatore (Propeller i Prodigy przyponiales) fajnie tu widziec tylu fanow Panterki
@Kapitan hawk Paradise Lost , moze nie ulubiony, ale pare fajnych kawalkow maja, natomiast ten Quantic zrobil wrazenie
@CatalanVeBFCB PJ H i Portishead, lapka w gore.
Dodam:
Jaco Pastorius!!!
1)
2)
Praxis (nie wymienic Laswella przy L :()
3)
Popol Vuh
4)
Passport
5)
Penguin Cafe Orchestra
6)
Platypus
7)
Primus
8)
ProjeKct
9)
PsApp
10)
Primal Scream
11)
ps ktos kojarzy? Queensrÿche
0
@FeloRPS PS @Misiekbd3 kbd3 @El dominatore El dominatore @th@les les @PatrychoO oO @sebo939 39 @Fetta ta
0
@contowsky y @tristan87 87 @Janiama ma @RichardWinters s @IAmBackCules BackCules @TheMugShot ot @Zoltan Czibor n Czibor @Draqulius s @astralny ny @Stoiczkow
1
@CatalanVeBFCB B @Hawajczyk zyk @tomek11tomek11 1 @Stopa a @jacobFCB B @fcbarcafan19 19 @boixos1944 44 @AV0CAD0 CAD0 @HighestInTheRoom oom @kakusus
0
@bady48 y48 @Kapitan hawk n hawk @joloskyy loskyy @SeeleyBooth yBooth @Jaca27 a27 @NeroTFP roTFP @krissu8 ssu8 @tadzik447 dzik447 @kazbychu chu @Slazmi
0
@MichalZZZ chalZZZ @BlaseR9 Bl+aseR9 @Kapitan_SW itan_SW @Arkon kon @mahavishnu avishnu @domin682 in682 @krzychu1526 ychu1526 @wlodek54 odek54 @budas123023 as123023 @Nigaki
5
Dzis na tapetę (tapet) bierzemy litery #Q# oraz #P# - ulubieni wykonawcy.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utworow.
-------------------------------------------------------------------- ®
Litera #O# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8430469#comment-8430469
@Kidd Kidd @JimMorrisonFCB JimMorrisonFCB @Misanthrope Misanthrope @Lord_Vader Lord_Vader @sebasek99 ebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka akalaka @Walker @Ermitano
1
@Jacu327 Wiele ma fajnych. W Gilbert Grape na pewno, Departed, Shutter Island, The Revenant (chetnie bym zobaczyl tez ten film gdyby sie zamienili rolami),
0
@Janiama A jakiego sportu nigdy chetnie nie ogladales?