Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PanPatrykk gdzie leci, ktora wersja?
0
@krzychu1526 Gdzie ten urwor New Radicals byl uzyty?
@kazbychu fajnie, ze Napalm i Nurt przypomniales
@boixos1944 East meet east to jest mega album, a reszta, ktorych wymieniles, sama smietanka.. a tej pani nie znalem, ale ciekawie brzmi. Przy panu Niedzieli moga za moment lzy same naplynac.
@Slazmi przy #L# zapomnialem dodac Grega Lake ..tez niestety Rest in Peace.
4
@wlodek54 kapitalny album "Karate"
@Ermitano Northaut - totalnie moje klimaty
@Kapitan hawk Nauka o Gownie :) NOG
@Walker Dziewczyna z kebaben, Zdrajca Metalu :)
@Stoiczkow @MichalZZZ @Hawajczyk fajny rap przypomniales
@Nigaki @Slazmi - z Nightwish kojarzy mi sie moj dziewiczy Mishear Lyrics ;)
Dodam jeszcze
rewelacyjny polski Nemezis, ktory nie wiadomo gdzie sie podzial
1)
2) https://soundcloud.com/requiem-records-1/nemezis-whispers-from-behind-the-window-vinyl-promomix
Pete Namlook
1)
Neu!
1)
R. Carlos Nakai
1)
No-Man
1)
The Nice (takie male ELP)
1)
Nine Horses
1)
Naked City
1)
troszke bonusowo:
Narada Collection - tzw muzyka New Age (okropne okreslenie)
1)
Noc Muzycznych Pejzazy, czyli audycja dla fanow rocka progresywnego i czasem metalu @Chakalaka , ktora rozpoczynala sie tak:
1)
2) a tu probka samej audycji P. Kosinskiego
Ninja Tunes, swietna wytwornia.
2
Skandal! Nie wiem, co oni sobie wyobrażają? Może jeszcze lekarz podczas operacji ma maseczkę nosić???
0
Mialby ktos linka do "Za chwile dalszy ciag programu" - o przepisach drogowych i wspoludziale pieszego w nie zapieciu przez kierowce pasow?
1
@Hiacynk niedawno byla rocznica tego gola.
1
@JimMorrisonFCB Tak, bo jest problem - kopiuje sobie ludzi oznakowanych, ale gdy wklejam, to nie ma automtycznie hiperlikow - dopiero gdy przejade w lewo lub prawo kursorem, to sie uaktywnia, ale potem wymazywac sie nie chce bo i tak czasochlonne to jest. @Robertinho nie odzywa sie by mozna oznaczac wiecej niz 10 osob.
0
@Colon @El dominatore
0
@contowsky sky @tristan87 n87 @Janiama ama @RichardWinters @IAmBackCules BackCules @TheMugShot ugShot @Zoltan Czibor an Czibor @Draqulius us
@astralny ny @Misiekbd3 ekbd3
0
@CatalanVeBFCB eBFCB @Hawajczyk wajczyk @tomek11tomek11 ek11tomek11 @Stopa opa @jacobFCB bFCB @fcbarcafan19 rcafan19 @boixos1944 ixos1944 @AV0CAD0 0CAD0 @HighestInTheRoom ghestInTheRoom @kakusus us
0
@bady48 y48 @Kapitan hawk tan hawk @joloskyy y @SeeleyBooth yBooth @Jaca27 ca27 @NeroTFP roTFP @krissu8 ssu8 @tadzik447 zik447 @kazbychu chu @Slazmi azmi
0
@MichalZZZ chalZZZ chalZZZ @BlaseR9 eR9 aseR9 @Kapitan_SW itan_SW itan_SW @Arkon on @mahavishnu vishnu @domin682 682 in682 @krzychu1526 hu1526 ychu1526 @wlodek54 ek54 dek54 @budas123023 s123023 das123023 @Nigaki
7
Wiele osob prosilo, wiele namawialo, wiec dzis niespodziewanie litera #N# i zaczynajace sie na nia ulubione zespoly i wykonawcy.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow
--------------------------------------------------------------------
Litera #M# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8424478#comment-8424478
@Kidd d @JimMorrisonFCB risonFCB @Misanthrope nthrope @Lord_Vader _Vader @sebasek99 sek99 @Wichurek rek @dontripe tripe @Chakalaka alaka @Walker lker @Ermitano
2
@NGTRX jakos jednak udalo nam sie przetrwac, innym znowu (np cywilizacom ) nie.
Tak ogolnie takie tematy tez fajny przy pi(ffff)ku, jesli oczywicie rozmwocy nie skacza sobie do gardel. :)
0
@NGTRX wydaje mi sie , ze niekonsekwencja charakteryzuje kazda ze stron.
Wiesz moje cialo moj wybor (aborcja), ale niech szczepienia i co mamy jesc juz narzucaja.
Chodzi o pewien porzadek prawny, a przede wszystkim przejrzystosc prawa. Dlatgo jestem przeciwny aborcji, ale nie potrafilbym nazwac kobiete usuwajaca ciaze morderczynia - no chyba, ze robilaby to dla typoweg widzmisie.
Umowilismy sie na pewnien porzadek i dlatego pewne rzeczy sa narzucane, a pewne sa wyborem - mimo, iz mozna je postzegac jako niekonsekwencje - Panstwo ma i tak zbyt wiele ze strukruch mafijnych (nie pisze tylko o naszym kraju), wiec nie ma sensu wprowadzanie dodatkowych przymusow, ktore i tak sa nie do konca porownywalne - ale mamy tu chyba inne zdanie.
0
@NGTRX Przymusowe (dobrowolne) oddawanie organow juz bylo - karta dawcy.
ps. pewnie znajda sie i tacy , ktorzy by chcieli takiego przymusu. Uwazam, ze dyskusja n.t abrocji odbywa sie czasem na zupelnie innych plaszczyznach niz tylko sama oborcja.
3
@michal26 tutaj bardzo ciekawy pomysl:
„W razie zabójstwa dziecka jeszcze nie urodzonego, sąd może podżegacza uwolnić od kary”.
Z tego zdania wynikały następujące konsekwencje:
- przerwanie procesów życiowych dziecka jeszcze nie urodzonego jest kwalifikowane przez prawo jako zabójstwo i zagrożone karą nawet więzienia dożywotniego.
- Po drugie – że dziecko nie urodzone jest w rozumieniu prawa „dzieckiem”, a więc osobą zrównaną w prawach z dziećmi urodzonymi.
-Po trzecie – że w tym przestępstwie matka dziecka z reguły występuje jako podżegacz, to znaczy – osoba zachęcająca innych do dokonania zabójstwa. Zatem – po czwarte – osoba dokonująca aborcji odpowiadałaby za zabójstwo, podczas gdy matka zabitego dziecka – za podżeganie. Ponieważ -
– po piąte – to podżeganie mogłoby wynikać z różnych przyczyn, na przykład – zaszczucia przez otoczenie – trzeba dać sądowi możliwość oceny każdego przypadku z maksymalną swobodą – aż do uwolnienia od kary – chociaż nie od winy.
2
@Danny Gaucho Powstanmy do hymnu.
10
@norbi77 zaczynamy sie tu poruszac w oparch absurdu.
naprawde chcemy sie bawic w takie porownania? W takim razie mozna isc dalej i zapytac
- dlaczego miesozercy popierajacy aborcje po prostu nie jedza tych wyabortowanych zlepkow komorek, po co je utylizowac (dobre na mase bialko)?
-Moze wprowadzmy kanibalizm skoro nie odrozniamy ludzi od zwierzat.
- dlaczgo te matki tak przezywaja te aborcje, skoro skrobie sie tylko zlepek komorek?
ps. zeby juz nie byc tak radykalnym, chyba kazdy z nas uwaza, ze aborcja to cos zlego i nikt nie mowi - hej polecam aborcje, fajna sprawa
0
@MarioVeB! Wielu probowalo z tym walczyc.. kazdy polegl.
2
@IronSanHybrid heheh
0
@Cochise Ale temat na rokmine dales. Tak duzo mam myslie, ze nie napisze nic :)
2
@Draqulius ale dobry zespol przypomiales. (Maters of reality)
@Misiekbd3 Man of No Ego - nie znam, dobrze sie zapowiada
@dontripe no troche kociol sie robi, ale nie kazdy chyba uzywa spotyfy, ja np. mam ale nie uzywam. nie wiem jak to rozwiazac. Taka troche burza mozgow - przebijam sie po tych linkach, zawsze bardzo ciekawe rzeczy sie znajda.
@JimMorrisonFCB tez lubie ten albu the Moody Blues. W Midge Urge link jest taki sam jak do Moody i w Mano Negra tez.
a George M. lubie ten utwor
0
@Draqulius no oczywiscie, nie wiem, dlaczego nie wpisalem!
2
@Misanthrope jak moglem zapomiec o Mothers..no ale to w sumie badziej pod Z.
1
@Misanthrope racja.. czesto wracam to koncertu z Sali Kongresowej i tzw. Dream Teamu
4
@Ermitano W Monster Magnet nie bylo dane mi sie jakos nigdy wsluchac, Melvins, Massive i Mogwai u mnie tez bardzo wysoko, a w Major Kong chce sie wsluchac @Chakalaka (ten Camilo ale napierdziela)
@Wichurek Ty kiedys tu wstawiales https://www.youtube.com/watchv=Qx5dzaYrcoQ @Slazmi
@IAmBackCules Megadeth pare plyt bardzo lubie
@Misanthrope z Cliffem jeszcze :); Meshuggah super
@CatalanVeBFCB nawet nie widzialem, ze Legan ma inna grupe oprocz Screeming Trees
@boixos1944 Pata tez bez konca moge sluchac
@krzychu1526 kiedys taki fajny utwor G.Michaela wrzucales
@JimMorrisonFCB no troche jest zamieszania, najwyzej 2 razy sie kogos wymieni
dodam jeszcze, kurde duzo wyjdzie
Marconi Union
Mendes Sergio
Mahavishnu Orchestra
Makaruk
Machine Head
Medeski, Martin and Wood
Milosc
Microstoria
Morcheeba
Moving Gelatine Plates
Możdżer Leszek
Mr Bungle
0
@contowsky @tristan87 @Janiama @RichardWinters
0
@CatalanVeBFCB @Hawajczyk @tomek11tomek11 @Stopa @jacobFCB @fcbarcafan19 @boixos1944 @AV0CAD0 @HighestInTheRoom @kakusus
0
@bady48 @Kapitan hawk @joloskyy @SeeleyBooth @Jaca27 @NeroTFP @krissu8 @tadzik447 @kazbychu @Slazmi