Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@CatalanVeBFCB @Hawajczyk@tomek11tomek11 @Stopa @jacobFCB @AV0CAD0 @fcbarcafan19 @boixos1944 @HighestInTheRoom
0
@bady48 @Kapitan hawk @joloskyy @SeeleyBooth @Jaca27 @NeroTFP @krissu8 @tadzik447 @kazbychu @Slazmi
0
@MichalZZZ @BlaseR9 @Kapitan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 @krzychu1526 @wlodek54 @budas123023 @Nigaki
1
Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #K#.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow.
-------------------------------------------------------------------------------------
Litera #J# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8416147#comment-8416147
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
0
@eckov no ok masz prawo sie nie znac ;)
zartuje - oczywiscie nie kazdy musi to zagranie uwazac za szczegolne.
pozdr
1
@Danny Gaucho o nich to za duzo nie powiem, ale to reprezentacja, ktora potrafi napsuc krwi.
0
@eckov Zobacz może filmik w lepszej jakości i w zwolnionym tempie --- chyba trochę kokietujesz , że nie widzisz tam niczego fenomenalnego
0
@eckov slucham?
7
Zabójcza kontra (min Iniesta , Suarez, Neymar) oraz fenomenalne przyjęcie piłki podeszwą przez Messiego.
0
@Pablopicasso27 a gdybym mial np. w tygodniu pograc w tenisa czy pilke, to liczy sie jako interwal?
ps. masz jakies kanaly yt, na ktorych polegasz?
0
@Pablopicasso27 np sila 3 razy w tygodniu i interwaly tez 3, tylko w inne dni?
0
@Cochise chyba Cie pamiec nie myli.
0
@Repcak22 Multikonto? i bez cwiczen?
@Walker tzn ja zawsze mialem dosc duzo miesni bez jakiegos wiekszego treningu, ale od jakiegos czasu widze, ze na brzuchu jest troche tluszczu, ktorego nie bylo.
0
@Sawik_10 czyli na fastfoodach tez moge przy dobrym treningu robic miesnie lub/i zrzucac?
1
@Chakalaka za Jaco szanuje dozywotnio.
0
Czy polska kuchnia oraz zrzucenie paru kilogramow tluszczu mozna pogodzic?
Nigdy nie robilem zadnej diety, bo denerwuje mnie licznie kalorii, tzn nie wiem nawet jak liczyc:
powiedzmy np. 2 talerze fasolowki plus kapusta kiszona i 3 kromki chleba.
mam 190 cm, 92 kg (wazylem zawsze kolo 85) i chcialbym do tej wagi wrocic, bo bylem szybszy i sie wolniej meczylem podczas tenisa czy pilki.
ps. slyszalem, ze lepszy jest trening silowy niz cardio.
0
@maroon Majchrzak mistrz.
0
@Adamski69 chyba dlatego nigdy nie mialem odwagi by obejrzec ten film.
0
@maroon A co WY ksiazki czytacie?
2
@Kapitan hawk a co bylo stoliczku nakryj sie?
0
@VenoM romulanski Bird of Prey?
https://live.staticflickr.com/3065/3068784316_22a1c49df2_b.jpg
0
@Peniu @RichardWinters no wlasnie o to mi chodzilo, @Cochise dodalby jeszcze piosenke "Venus" i Trojkowego zabojce z Dextera.
1
@JimMorrisonFCB ostatnie ogladalem fajny dok. o Woodstock - i wlasnie to pokazywali.
2
@CatalanVeBFCB
John Paul Jones i "Zooma" cos pieknego
0
@Walker u mnie JMJ bardzo wysoko, szczegolnie album Zoolook
@Arkon @Wichurek Thick as a Brick pasuje idealnie jako wporwadzenie do Jethro Tull
@tadzik447 mozna czasem naciaga, czemu nie, ale Q jako I nie przejdzie ;)
@BlaseR9 John Mayall - usa union jedna z lepszych plyt jakie slyszalem w tym klimacie i nagrana bez perkusji
@boixos1944 ale mi na ten zespol apetytu narobiles
2
@Misanthrope @JimMorrisonFCB @kazbychu
Iona?
1
Milutka piosenka, ktora wcale nie zwiastuje nic dobrego. Znacie takie przyklady z filmow lub seriali?
---Lost i postac Desmonda oraz piosenka "Make Your Own Kind of Music"
---The Walking Dead "Easy Street" i uwieziony Daryl.
1
@Hawajczyk @tomek11tomek11 @Stopa
0
@bady48 @Kapitan hawk @joloskyy @SeeleyBooth @Jaca27 @NeroTFP @krissu8 @kazbychu @Slazmi @CatalanVeBFCB
0
@MichalZZZ @BlaseR9 @Kapitan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 @krzychu1526 @wlodek54 @budas123023 @Nigaki