Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichalZZZ chalZZZ @BlaseR9 aseR9 @Kapitan_SW itan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 in682 @krzychu1526 ychu1526 @wlodek54 dek54 @budas123023 das123023 @Nigaki
4
Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #M# . (maly SPOJLER: jutro litera N).
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow
---------------------------------------------
Litery #L# oraz #Ł# https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8421340#comment-8421340
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
1
@Bykunn Pewnie nie obraziles, ale Twoje intencje mozna tak (blednie?) odczytac.
A jesli chodzi o Arke itd. To juz miales juz takie dlugie dyskuje o symbolach i nie tylko. NIe ma sensu tego powtarzac. (wielu naukowcow bylo bardzo wierzacych innie nawet religijni, a inni zupelnie nie).
Jesli walczysz z kosciolem, to ja tez z nim walcze, by nie mial wszechwladzy, by nie oglupial ludzi, by nie szedl ramie w ramie z korona, a byl cenzorem korony i wtedy nie ma problemu bysmy mieli wspolistnienie wielu podmiotow w naszym pieknym , nieszczesliwym kraju.
1
@Arkon tamten Milan to jedna z najlepszych ekip tego globu.
3
@Arkon Slysze Milan - od razu w glowie Gullit, Van Basten i Rijkard oraz zelazna wloska obrona.
Slysze Milan - to boli mnie bardzo
Massaro 22', 45'
Savićević 47'
Desailly 58'
Slysze Milan - to widze Pato, gdy w nieprawdopodbnym tempie mija naszych obroncow i strzela bramke blyskawice.
4
@mr_robot nie wiem, czy to jest zle. Mozna zalozyc, ze @Bykunn jako naukowiec nie lubi populizmu, ale to tylko przypuszcznie.
Oczywiscie mozna sie nad roznymi haslami i ich znaczeniem na nowo zastanawiac i czasem nawt powinno.
@Bykunn po prostu to zdanie, ze tym, ze ludzie nauki czuja sie obrazeni nie bylo madre w moim przekonaniu.
I tak naprawde czujesz sie obrazony o to, ze ktos pisze o zmartwychwstaniu? Tak naprawde , naprawde? Przeciez mozesz napisac, ze jestes innego zdania, ale ty przy okazji obraziles ludzi, ktorzy w to wierza - nie znajac ich i ich pobudek (bajki dla dzieci), czy nie?
Pamietam jak jakas akrorka sie chwalila, ze chce usunac Boze Narodzenie..
no.. ok mozna tak prowokowac, ale co to ma z nauka wspolnego?
Chyba ze widzimy te nasze dyskuje tylko jako takie pogaduche w necie, ktore trzeba brac przez pol.
ps. zauwaz tez pewno forme, ktore nieszczesliwe uzywa sie przytaczajac naukowe cytaty
"wiekszosc naukowcow uwaza, ze....."
ps. @Bykunn tak sobie pozwole na analize - wydaje mi sie, ze TY walczysz pewnymi skrotami myslowimi. Czyli - ktos wierzac --naiwny - bez wyksztalcenia - glupi - dajacy sie omamic - wybierajacy PiS - sluchajacy RM..- ktos , kogo mozna latwo zmanipulowac,
Niestety takich skrotow uzywamy wszyscy - np. myslac @Bykunn mozna to polaczyc z lewica - socjalizm - kosmopolita - pro abrocja - pro redystrybuja - anty kosciol - lubi PO lub SLD a na pewno Nowacka lub Zandberga.
i na pewno czesc z tego nie jest prawda, ale czesc to po prostu ´splycanie, bo jestes wiecej niz tylko tym.
0
@Bykunn a co sadzisz o wypowiedzi Lema?
1
@Bykunn Naprawde lajki sa dla Ciebie miara, ale czego?
MOzesz walczyc, ale czy to jest naukowe podejscie, to jest juz inny temat, potem jednak nie mozesz sie obruszac, gdy ktos nazwie Ciebie "zolnierzykiem".
Wielu uwaza, ze brak religii zmienilby siwat na lepsze (tematu wiary nawet nie zaczynam) , ale sa to tylko przypuszczenia.
God does not exist"! And I hate him!
4
@Bykunn Zarzucasz Reaganowi populizm - co oczywsicie jest czescia gry poliycznej.
Jednak czesto obserwujac Twoje wypowiedzi, nie jestes od populizmu wolny, a nauke traktujesz jakby byla jedna i niepodzielna (oczywiscie nie w kazdym przypadku)
Dla mnie nauka jest bardzo istotnym elementem zycia, a stwierdzasz, ze to zdanie (o zmartwychwstaniu) obrazalo kazdego, dla kogo nauka jest wazna.
ja wypowiedzi Reagana trakutje jako pewna inna perspektywe, a spor o aborcje to spor o prawa nienarodzonych z tymi , ktorzy chca miec wybor. Na koncu chodzi i tak o czlowieczenstwo.
@Bykunn @Shapiro tak pamietam to
1
@Bykunn No dobrze, nawet jesli zalozymy, ze wiele cytatow, daja tylko pewien punkt widzenia na rozne zagadnienia, to jak w taki sposob wytlumaczysz swoje slowa?
"Droga @Moderacja dlaczego Oni ze swojego katolickiego punktu widzenia mogą sobie tutaj pisać o "zmartwychwstaniu", a ja nie mogę ze swojego punktu widzenia napisać, że to bajki dla dzieci? :D"i dalej:"Oni obrażają mnie i każdego dla kogo ważna jest nauka. Nie wiem dlaczego jedno jest ważniejsze od drugiego w czyjejś arbitralnej opinii"
Szczegolnie chodzi mi o fragment "Oni obrażają mnie i każdego dla kogo ważna jest nauka" Czy to nie jest czysty populizm i chec przypodobania sie?
0
@sebasek99 Po co ta nadinterpretacja z "tylko" . Wladza to koniecznosc, ale mamy rozne stopnie okrucienstwa. Wiadomo, ze wladzy najblizej do strukruch mafijnych - nie tylko dzisiejszej wladzy.
4
@Klaudix oczywiscie, ze z Maggi, a potem obowiazkowe mycie zebow.
https://external-preview.redd.it/wqw5-5J_z69CT7owMGe2x2wsifyh-dZ_CeJhTWypUOY.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=ff072aadb51757d7a98b59cb4c4f1ae253f95db3
5
Kilka fajnych cytatow.
---Praktykowana dzisiaj demokracja to coraz bardziej synonim przekupstw za głosy oraz napędzania i nagradzania partykularnych interesów.
---Planowanie gospodarcze, regulacje i interwencje otwierają drogę do totalitaryzmu, budując strukturę władzy, którą nieuchronnie zdobędą najbardziej żądni władzy i pozbawieni skrupułów.
---Nieprzypadkowo w krajach totalitarnych, czy to w Rosji, Niemczech, czy Włoszech, zagadnienie organizowania czasu wolnego obywateli stało się jednym z problemów objętych planowaniem. Niemcy wynaleźli nawet dla tego zagadnienia okropną, wewnętrznie sprzeczną nazwę Freizeitgestaltung (dosłownie: kształtowanie sposobów wykorzystania wolnego czasu przez ludzi), jak gdyby mógł jeszcze istnieć czas wolny, gdy musi się go wykorzystać w sposób zalecany przez władze”
(von Hayek)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ci, którzy potępiają „kult pieniądza”, są na ogół pierwsi w sięganiu po cudze portfele.
(Jakub Bożydar Wiśniewski)
0
@Danny Gaucho sympatyczna reprezentacja.
1
@AV0CAD0 nawet nie wiedzialem o tym, ze z Zappa wspolpracowal
1
Lekcja angielskiego.
"Mohair berets" is a tongue-in-cheek expression that stands for people who support the views expressed by the Polish conservative-nationalistic Catholic movement, whose main representative is Father Tadeusz Rydzyk. This expression originated from the characteristic headgear worn by the stereotypical representatives of this circle. The term “mohair berets” alludes to the colloquial name "Green berets" for military units such as special forces (in Polish, "red and green berets").
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/05/Moherowe_berety.jpg
0
@SeeleyBooth Walt Disney?
0
@SeeleyBooth jakiś skoczek ?
0
@Ronin47 tak, obnizal.
O teraz Dzema na zakupach ;)
0
@MesQueUnClub_87 ta .
@Ronin47 a serial jeszcze lepszy
0
@MesQueUnClub_87 mega ten film jest, az musialem post na gorze napisac, ale i tak ruch maly, to nie ma problemu :)
0
Ale ten soundtrack z Pitbulla jest dobry, robi klimat.
do tego Metyl, Gebels, Despero, Nielat i Dzema....
top topow
1
@kerouac Diuna? oczywiscie
0
@MesQueUnClub_87 chyba reklamy przerywany filmem Pitbull
0
@jark3 no wlasnie, tej himalajskiej, to jest duzo podrobek.
0
@kerouac nie no zartuje, kazdy chyba chodzil. Winogrona, czeresnie...
a to powiedzenie dobre.
1
@kerouac to by sie zgadzalo. Moj kuzaj z Pily i zawsze pachta mowil. Nie zeby chodzil, ale mowil ;D
1
@Hiacynk toporny chyba okropnie byl, co?
0
@kerouac to Ty jestes gdzies ze starego pilskiego?
0
@MarioVeB! a po co od razu w to Boga mieszasz?
taki maly Strasburgerek.