Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #J#.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie linki do utowrow danego wykonawcy.
Litera "I" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8413363#comment-8413363
------Przy okazji Spokojnych i Zdrowych Swiat (zdrowych Dni jak kto woli) dla kazdego z Was - obojetnie czy ateisty, wierzacego, pisowca, peowca czy konfederate, czarnego, bladego. psa czy kota itd.----------
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
0
@Cochise piekne to jest, ciary
0
Mozliwy SPOJLER TWD - do konca sezonu 7
-----------------------------------------------------------------------------------
Wasi ulubieni i mniej ulubieni bohaterowie z The Walking Dead (pytam tylko o postaci do 7 sezonu)?
1
@Danny Gaucho Jedna z bardziej utalentowanych nacji pod wzgledem sportu.
0
@Nigaki liczy sie, czemu nie. litery D nie bylo, bo kontynuuje cykl uzytkownika, ktorego juz nie ma, a on mniej wiecje na F skonczyl. Mozemy wrocic pod koniec do A,B,C,D jak bonusy.
1
@Arkon tak na szybko wstawilem do szerszego wyboru.
1
@Arkon na pewno Vieri, R9, Zanetti, Recoba, Zenga lub Cesar na bramce, Zlatan itd.
0
linki panie, prosze
0
@Arkon Zawsze Inter lubilem, a gdy w grach komuterowach widnialo "Internazionale" to juz w ogole.
1
@SeeleyBooth moze chociaz drugie imie ma na "I"?
@Kapitan hawk ale zes kurcze Lipe przypomnial.
1
@MichalZZZ @joloskyy @Kidd wstawiajce linki do reprezentaywnch utworow, bo fajnie, gdy tu mozna sobie posluchac
0
@bady48 .
0
@MichalZZZ @BlaseR9 @Kapitan_SW @Arkon @mahavishnu @domin682 @krzychu1526 @wlodek54 @budas123023 @Nigaki
3
Ulubieni wykonawcy i zespoly, tym razem litera #I#.
Do dyskusji zapraszam oczywiscie nie tylko oznakowanych.
------------------------------------------------------------------------------------
ps. wstawiajcie w miare mozliwosci linki do w miare reprezentacyjnych utowrow danego wykonawcy.
------------------------------------------------------------------------------------------
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @Chakalaka @Walker @Ermitano
Litera #H#
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8411098#comment-8411098
0
@AnnaMarianna Mad Max - Wojownik Szos, czyli druga czesc Szalonego Maxa.
0
@AnnaMarianna Mad Max 2 - Wojownik Szos.
2
@Klaudix Czesto tu wspominam troche zapomniany film, "Rozmowa" Coppoli, ktory jest rewelacyjna pozycja. "Jablka Adama", "Mifunes Last Song" oraz cykl: "Sprzedawcy" "Szczury z Supermarketu" "W Pogoni za Amy" to tak na fajny poczatek.
3
@DaPi ja nie wiem, ale ta opcja byla juz w filmie "Wsciekle Psy" Tarantino. Tylko zamiast panstw byly kolory - pan Bialy, pan Brazowy, pan Rozowy - brali ludzi na skok i nie chceli, by oni znali sie po imionach czy nazwiskach.
ps. chcialem obejrzec ten serial, ale ktos mi powiedzial, ze jesli znam Resevoir Dogs i Inside Man, to moge sobie darowac.
2
@sebasek99 wyszukalem utwor Hani - Glass - no robi wrazenie.
1
@Colon @Arkon @Walker@Kapitan_SW
2
@Misanthrope @domin682 @Kapitan_SW @Arkon @JimMorrisonFCB @mahavishnu @Nigaki @Wichurek @Chakalaka @sebasek99
kilka fajnych jeszcze dodam: ,The H Band, Hammock, Harol Budd (bardziej na B, ale co tam) Hawkwing, Headhunters / Herbie Hancock, Haskell Gordon
2
@Misanthrope Heilung- zajeiste to jest.
The Hu - pamietam, ze Zappa nagrywal z muzykami gardlowymi. Fajna sprawa.
1
@wlodek54 @JimMorrisonFCB @Ermitano az dziw , ze nikt nie wspomnial o Greateful Dead i Grand Funk Railroad.
1
@Colon @Nigaki @MichalZZZ
0
Dzis ulubieni wykonawcy i zespoly na litere #H#.
do dyskuji zaprszam kazdego, nie tylko oznaczonych.
litera G:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8408900#comment-8408900
@Kidd @JimMorrisonFCB @Misanthrope @Lord_Vader @sebasek99 @Wichurek @dontripe @domin682 @wlodek54 @Walker
2
@Danny Gaucho Kiedys oprocz Rumunii, to jedna z moich ulubionych reprezentacji (nie liczac tych z Am.PLd oczywiscie) Stoichkov to jeden z filarow Barcy i najwiekszych legend. Mielismy genarala, kapitana- lwa oraz szeryfa - wlasnie Hristo. Jeden z najlepiej rozumiejacych sie duetow - Romario - Stoichkov. Czekaj.. mialo byc o Bulgarii.
Balakov i zlote czasy VFB. oraz piekna bramka Jordan Letschkow, ktorej nie mogli mu wybaczyc NIemcy z HSV.
https://img.fifa.com/image/upload/t_tc1/lahmhbcwbykagvu5khyv.jpg
grali bardzo dobry futbol, ale mieli tez klasowych graczy. Fajna mieszanka technikow i pracusiow jak Trifar Ivanov (zmarl w 2016)
0
@Kidd Dla mnie swietny napastnik, chociaz nigdy go nie lubilem. W sumnie pytanie, czy dalby sobie teraz rade - tak. Moim zdaniem to profesjonalne podejscie zrobiloby dobrze wiekszosci wartosciowych graczy w historii.
I pewnie to dziala w druga strone. Gdyby przeniesc Messiego wstecz to tez by sie wszystko udalo (pomijajac moze sprawde hormonow).
W sumie z tych powowdow nie przepadam za porownanie zawodnikow z roznych epok, bo kazda ma swego bohatera. No dla zabawy mozna oczywiscie porownywac.
1
@JimMorrisonFCB w sumie mozna zaczac od Engels Egg, Flying Teapot lub You
5
@Lord_Vader @Misanthrope @MichalZZZ @Ermitano @Walker @Kidd @sebasek99 @JimMorrisonFCB @Wichurek
ja bardzo lubie jeszcze Garbarek Jan, Gould Glenn, Gong, Gentle Giant, Global Communication, Gordian Knot.
1
@Danny Gaucho jedna z moich ulubionych reprezentacji