CuleNaZawsze1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2021
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sceny z końcówki mnie rozwaliły. Jest 1:1, właśnie pechowo straciliśmy gola i zamiast walczyć o zwycięstwo to MATS wstrzymuje się z wykopem piłki. Wygląda to tak jakby ten remis nas zadowalał. Na plus Luuk, Alves, Eric, Gavi, Nico i mimo słabej końcówki Ter Stegen.
0
Ktoś wie gdzie będzie transmisja Superpucharu Hiszpanii? Eleven?
0
@XTobiX Zrobiony:)
0
Mamy takie problemy z kadrą a przypomnę że za 2 tygodnie mecz z Realem :P
0
To wszystko jest jakieś dziwne. Skoro podobno cały transfer jest dogadany to czemu nie ma jeszcze oficjalki?
0
@DamianBarcaCule I ta muzyka... Jedynie Vangelis z Conquest of Paradise 1492 może równać się z Victory Theme z Gladiatora :)
2
O 20:00 Gladiator na TVN7.
17
Ferran Torres to najlepszy prezent na święta :)
0
@kulek22 Trochę śmiechłem :D
0
Takie pytanko do redakcji. Czemu na stronie, w zakładce terminarz, przy meczu z Napoli jest znaczek Mundialu 2018 a nie LE? Nie odbierajcie tego jako czepialstwo, tylko taka mała konstruktywna uwaga :)
1
Sevilla to dzisiaj grała jak Espanyol. Rzeźniki.
1
Poleci ktoś jakieś linki do meczu bo ostatnio kiepsko z tym? Oczywiście z wiadomych względów na priv bym prosił:)
1
@Messibestplayerintheworld Kalifat. Mega serial.
0
Jutro nie będę mógł obejrzeć naszego meczu. Wie ktoś o której godzinie będzie powtórka w TV?
1
@CzarnyRycerz A widziałeś co się stało na początku wyścigu? Max dogania Lewisa a ten przejeżdża poza torem a sędziowie nic. Verstappen dostałby kilka sekund kary i musiałby pozycje oddac. Karma wrocila, teraz szczęście uśmiechnęło się do Holendra.
Co do rasistowskich komentarzy w pełni sie z Tobą zgadzam. Żałosne
0
@BartqRKO Oj wybacz ale tego nic nie przebije.
2
Max, zrobiłeś to chłopak!
0
Oby wyścig skończył się do naszego meczu.
0
Si se puede! Vamos!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ocon to wygryw dzisiaj.
0
@takisobiektos Ale najwięcej tym stracił.
3
Po co Mercedes zjechał zmienić opony? Przecież czerwona flaga była do przewidzenia xD
0
Jakie są wasze ulubione kluby z TOP5 i z poza czołówki?
Anglia: LFC
Niemcy: Bayern
Włochy: Napoli
Francja: Lille
Hiszpania (poza Barça): Betis
Ligi egzotyczne: Palmeiras, Raja Casablanca
0
@Omoziu Ja tam jestem neutralny. Liczę na emocje w Abu Zabi, więc dzisiaj jestem za Lewisem :)
2
Jak dzisiaj wygra Hamilton, to różnica między nim a Verstapenem przed ostatnim wyścigiem w Abu Zabi będzie wynosić tylko 1 punkt! Dawno nie było takich emocji.
1
Dzisiaj graliśmy naprawdę dobrze. Zabrakło po prostu skuteczności. Zamiast ciągłego narzekania warto zwrócić uwagę, że nasi dali z siebie wszystko i za to wielkie brawa.
"Wybaczę wam każdy błąd, ale nie wybaczę jeśli nie dacie z siebie wszystkiego" - Pep Guardiola
0
@igor69 Ja osobiście lubię właśnie takie jak ona. Nie gruba ale trochę ciałka ma. Tak jak mówię, w świecie "patyczakow" idealna kobieta. Ale kwestia gustu :)
0
@igor69 W jakim sensie?
0
@lucas/catalan Opiszesz kiedyś Alison Tyler?
Mój ideał.