1

Sceny z końcówki mnie rozwaliły. Jest 1:1, właśnie pechowo straciliśmy gola i zamiast walczyć o zwycięstwo to MATS wstrzymuje się z wykopem piłki. Wygląda to tak jakby ten remis nas zadowalał. Na plus Luuk, Alves, Eric, Gavi, Nico i mimo słabej końcówki Ter Stegen.

0

Ktoś wie gdzie będzie transmisja Superpucharu Hiszpanii? Eleven?

0

@XTobiX Zrobiony:)

0

Mamy takie problemy z kadrą a przypomnę że za 2 tygodnie mecz z Realem :P

0

To wszystko jest jakieś dziwne. Skoro podobno cały transfer jest dogadany to czemu nie ma jeszcze oficjalki?

0

@DamianBarcaCule I ta muzyka... Jedynie Vangelis z Conquest of Paradise 1492 może równać się z Victory Theme z Gladiatora :)

2

O 20:00 Gladiator na TVN7.

17

Ferran Torres to najlepszy prezent na święta :)

0

@kulek22 Trochę śmiechłem :D

0

Takie pytanko do redakcji. Czemu na stronie, w zakładce terminarz, przy meczu z Napoli jest znaczek Mundialu 2018 a nie LE? Nie odbierajcie tego jako czepialstwo, tylko taka mała konstruktywna uwaga :)

1

Sevilla to dzisiaj grała jak Espanyol. Rzeźniki.

1

Poleci ktoś jakieś linki do meczu bo ostatnio kiepsko z tym? Oczywiście z wiadomych względów na priv bym prosił:)

1

@Messibestplayerintheworld Kalifat. Mega serial.

0

Jutro nie będę mógł obejrzeć naszego meczu. Wie ktoś o której godzinie będzie powtórka w TV?

1

@CzarnyRycerz A widziałeś co się stało na początku wyścigu? Max dogania Lewisa a ten przejeżdża poza torem a sędziowie nic. Verstappen dostałby kilka sekund kary i musiałby pozycje oddac. Karma wrocila, teraz szczęście uśmiechnęło się do Holendra.

Co do rasistowskich komentarzy w pełni sie z Tobą zgadzam. Żałosne

0

@BartqRKO Oj wybacz ale tego nic nie przebije.

2

Max, zrobiłeś to chłopak!

0

Oby wyścig skończył się do naszego meczu.

0

Si se puede! Vamos!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ocon to wygryw dzisiaj.

0

@takisobiektos Ale najwięcej tym stracił.

3

Po co Mercedes zjechał zmienić opony? Przecież czerwona flaga była do przewidzenia xD

0

Jakie są wasze ulubione kluby z TOP5 i z poza czołówki?

Anglia: LFC
Niemcy: Bayern
Włochy: Napoli
Francja: Lille
Hiszpania (poza Barça): Betis
Ligi egzotyczne: Palmeiras, Raja Casablanca

0

@Omoziu Ja tam jestem neutralny. Liczę na emocje w Abu Zabi, więc dzisiaj jestem za Lewisem :)

2

Jak dzisiaj wygra Hamilton, to różnica między nim a Verstapenem przed ostatnim wyścigiem w Abu Zabi będzie wynosić tylko 1 punkt! Dawno nie było takich emocji.

1

Dzisiaj graliśmy naprawdę dobrze. Zabrakło po prostu skuteczności. Zamiast ciągłego narzekania warto zwrócić uwagę, że nasi dali z siebie wszystko i za to wielkie brawa.

"Wybaczę wam każdy błąd, ale nie wybaczę jeśli nie dacie z siebie wszystkiego" - Pep Guardiola

0

@igor69 Ja osobiście lubię właśnie takie jak ona. Nie gruba ale trochę ciałka ma. Tak jak mówię, w świecie "patyczakow" idealna kobieta. Ale kwestia gustu :)

0

@igor69 W jakim sensie?

0

@lucas/catalan Opiszesz kiedyś Alison Tyler?
Mój ideał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?