CuleNaZawsze1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2021
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest szansa że Fati wyjdzie dziś w pierwszym składzie? Jeśli nie to kiedy można spodziewać się jego wejścia? Mam nadzieję że zagra dłużej niż ostatnio.
1
@barcelonaLM No dobra. Kibicuję Nadniestrzanom :D
1
Kibicuję Mołdawom nie ze względu na niechęć do Realu. Historie kopciuszków w piłce są piękne. Kostaryka na Mundialu 2014, Islandia i Walia we Francji, Chorwacja w 2018, czy Węgry w tym roku. Fajne są takie historie :)
0
Jestem w stanie się założyć że bez Koemana na ławce wygramy z Atletico.
11
Ansu przepraszam że w Ciebie wątpiłem, że myślałem że po kontuzji nie będziesz już taki sam jak kiedyś. Dziś mi zamknąłeś mordę. Zamykaj mi dalej, D10S!
26
Ja podczas ostatnich meczów: kiedy to się skonczy?
Ja dzisiaj: dlaczego to już koniec?
8
Nie ma Koemana to od razu lepiej gramy.
0
Orientuję się ktoś kto będzie miał pierwszeństwo wyboru przy meczu z Atletico? C+ czy E11?
1
Wreszcie mecz Barcy w E11.
0
@Batys Ale Adebayo to szanuj.
0
Wspierać będziemy Ją zawsze, niezależnie od wyników. Ale co do Pana osoby Panie Prezydencie to mam poważne wątpliwości (mimo początkowego entuzjazmu), wiec trochę trudno mi uwierzyć w Twoje zapewnienia ;)
1
@Huck od kilku lat
1
Balde będzie dziś kotem.
Edit. Autokorekta :)
0
@ranger3120 Ja tam mam E11 :D
0
Co dziś oglądać?
Juve Milan
Real Valencia
Psg Lyon
1
W ten sposób Koeman powinien jutro motywować naszych piłkarzy przed meczem :D
6
Jak dotąd broniłem Koemana i twierdziłem że trzeba mu dać czas do końca sezonu, ale teraz zaczynam mieć poważne wątpliwości. Mój główny zarzut do niego to nie taktyka, bo w odróżnieniu od Valverde potrafimy czasami zagrać przyjemna dla oka piłkę. I nie mówcie mi ze za EV przynajmniej były wyniki bo nie mam ochoty usypiać na każdym meczu. Ale przechodząc ad rem to to co mi się nie podoba u Holendra to nieumiejętność przygotowania fizycznego motorycznego i mentalnego zespołu na mecz. Potem wychodzą te kontuzje jak ostatnio z Bayernem, wyprzedzają nas w każdym pojedynku itd.
0
@DaPidejpi Tak, ale czy LFC byłby w stanie się podnieść gdyby w drugiej połowie przy stanie 3:2 stracili 4 bramkę? Dlatego uważam mecz z Paryżem za magiczny. Kto wierzył w awans w 85 minucie? Barcelona pokazała że nawet gdy jesteś już blisko celu, dzieje się coś niespodziewanego co praktycznie przekreśla szansę na końcowy sukces to mimo tego nie wolno się poddawać.
14
@Arkon Wielka Brytania nie ma takich złóż jak my ;)
25
@Arkon Odejście od węgla, podczas gdy Japonia - 3 gospodarka świata ma gdzieś unijne wymysły i otwiera 40 kopalń. No sory ale to tak jakby Katar nagle zaprzestał eksportować ropy.
0
@Arkon Sory ale według mnie ten mecz nie ma nawet podejścia do naszej remontady. Myślę że takie cos jak z PSG może się już nie powtórzyć za naszego życia. I nie mówię tu tylko o Barcelonie ale ogólnie o piłce.
71
@Arkon I można tak w drugą stronę. Dlaczego Lewica, zwolennicy liberalizmu w kwestiach światopoglądowych propagują gospodarczy zamordyzm niczym towarzysz Lenin? ;)
0
Jaki był najlepszy mecz w historii piłki i dlaczego jest to remontada z PSG? :)
2
@Pawel13sz Ja się dziwię że to tylko 3:0.
1
@FCBMati10 A mnie nie wkurzają, a nawet śmieszą. Trochę dystansu do piłki:)
1
Coś czuję że gdy Ansu wróci po kontuzji to może już nie być tym samym grajkiem co kiedyś. Taka długa przerwa robi swoje zwłaszcza u tak młodego zawodnika. Na pewno wpłynęło to też na jego psychikę. W dodatku presją numeru 10... Obym się mylił.
1
@tbas Barcelonę sledze mecz w mecz więc nie odczułem tej zmiany jakości w porównaniu do poprzednich lat. A na Real za bardzo nie patrzę więc jak sobie zobaczyłem w jakiej sytuacji są to aż się za głowę złapałem.
15
Ale ten Real ma słaby skład teraz. Paradoksalnie to tęsknię za Realem z CR7 Ramosem. Wtedy Klasyki miały swój klimat. Nie mówię że teraz nie mają no ale zgodzicie się że atrakcyjność El Clasico jak i całej La Ligi spadła w ostatnich latach.
0
Myślicie ze Messi zagra kiedyś w lidze argentyńskiej? W jakim klubie chcielibyście go tam zobaczyć? Ja widziałbym go w Boca albo w Newells Oldboys.
0
@geass Ale Desta to szanuj :P