1

Jest szansa że Fati wyjdzie dziś w pierwszym składzie? Jeśli nie to kiedy można spodziewać się jego wejścia? Mam nadzieję że zagra dłużej niż ostatnio.

1

@barcelonaLM No dobra. Kibicuję Nadniestrzanom :D

1

Kibicuję Mołdawom nie ze względu na niechęć do Realu. Historie kopciuszków w piłce są piękne. Kostaryka na Mundialu 2014, Islandia i Walia we Francji, Chorwacja w 2018, czy Węgry w tym roku. Fajne są takie historie :)

0

Jestem w stanie się założyć że bez Koemana na ławce wygramy z Atletico.

11

Ansu przepraszam że w Ciebie wątpiłem, że myślałem że po kontuzji nie będziesz już taki sam jak kiedyś. Dziś mi zamknąłeś mordę. Zamykaj mi dalej, D10S!

26

Ja podczas ostatnich meczów: kiedy to się skonczy?
Ja dzisiaj: dlaczego to już koniec?

8

Nie ma Koemana to od razu lepiej gramy.

0

Orientuję się ktoś kto będzie miał pierwszeństwo wyboru przy meczu z Atletico? C+ czy E11?

1

Wreszcie mecz Barcy w E11.

0

@Batys Ale Adebayo to szanuj.

0

Wspierać będziemy Ją zawsze, niezależnie od wyników. Ale co do Pana osoby Panie Prezydencie to mam poważne wątpliwości (mimo początkowego entuzjazmu), wiec trochę trudno mi uwierzyć w Twoje zapewnienia ;)

1

@Huck od kilku lat

1

Balde będzie dziś kotem.
Edit. Autokorekta :)

0

@ranger3120 Ja tam mam E11 :D

0

Co dziś oglądać?
Juve Milan
Real Valencia
Psg Lyon

1

W ten sposób Koeman powinien jutro motywować naszych piłkarzy przed meczem :D


6

Jak dotąd broniłem Koemana i twierdziłem że trzeba mu dać czas do końca sezonu, ale teraz zaczynam mieć poważne wątpliwości. Mój główny zarzut do niego to nie taktyka, bo w odróżnieniu od Valverde potrafimy czasami zagrać przyjemna dla oka piłkę. I nie mówcie mi ze za EV przynajmniej były wyniki bo nie mam ochoty usypiać na każdym meczu. Ale przechodząc ad rem to to co mi się nie podoba u Holendra to nieumiejętność przygotowania fizycznego motorycznego i mentalnego zespołu na mecz. Potem wychodzą te kontuzje jak ostatnio z Bayernem, wyprzedzają nas w każdym pojedynku itd.

0

@DaPidejpi Tak, ale czy LFC byłby w stanie się podnieść gdyby w drugiej połowie przy stanie 3:2 stracili 4 bramkę? Dlatego uważam mecz z Paryżem za magiczny. Kto wierzył w awans w 85 minucie? Barcelona pokazała że nawet gdy jesteś już blisko celu, dzieje się coś niespodziewanego co praktycznie przekreśla szansę na końcowy sukces to mimo tego nie wolno się poddawać.

14

@Arkon Wielka Brytania nie ma takich złóż jak my ;)

25

@Arkon Odejście od węgla, podczas gdy Japonia - 3 gospodarka świata ma gdzieś unijne wymysły i otwiera 40 kopalń. No sory ale to tak jakby Katar nagle zaprzestał eksportować ropy.

0

@Arkon Sory ale według mnie ten mecz nie ma nawet podejścia do naszej remontady. Myślę że takie cos jak z PSG może się już nie powtórzyć za naszego życia. I nie mówię tu tylko o Barcelonie ale ogólnie o piłce.

71

@Arkon I można tak w drugą stronę. Dlaczego Lewica, zwolennicy liberalizmu w kwestiach światopoglądowych propagują gospodarczy zamordyzm niczym towarzysz Lenin? ;)

0

Jaki był najlepszy mecz w historii piłki i dlaczego jest to remontada z PSG? :)

2

@Pawel13sz Ja się dziwię że to tylko 3:0.

1

@FCBMati10 A mnie nie wkurzają, a nawet śmieszą. Trochę dystansu do piłki:)

1

Coś czuję że gdy Ansu wróci po kontuzji to może już nie być tym samym grajkiem co kiedyś. Taka długa przerwa robi swoje zwłaszcza u tak młodego zawodnika. Na pewno wpłynęło to też na jego psychikę. W dodatku presją numeru 10... Obym się mylił.

1

@tbas Barcelonę sledze mecz w mecz więc nie odczułem tej zmiany jakości w porównaniu do poprzednich lat. A na Real za bardzo nie patrzę więc jak sobie zobaczyłem w jakiej sytuacji są to aż się za głowę złapałem.

15

Ale ten Real ma słaby skład teraz. Paradoksalnie to tęsknię za Realem z CR7 Ramosem. Wtedy Klasyki miały swój klimat. Nie mówię że teraz nie mają no ale zgodzicie się że atrakcyjność El Clasico jak i całej La Ligi spadła w ostatnich latach.

0

Myślicie ze Messi zagra kiedyś w lidze argentyńskiej? W jakim klubie chcielibyście go tam zobaczyć? Ja widziałbym go w Boca albo w Newells Oldboys.

0

@geass Ale Desta to szanuj :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?