0

@koziar To radzę poczytać o Remontadzie. Mats jako jedyny nie stracił wiary po bramce Cavaniego. Bodajże Mascherano mówił jak krzyczal na wszystkich by poszli do przodu a on sobie poradzi.

0

Czy tylko ja uważam że po odejściu Iniesty kapitanem powinien być Mats? U Niemca widac zaangażowanie którego w ostatnich sezonach brakowało naszym kluczowym zawodnikom. Poza tym Messi przy całym szacunku dla Niego jest średnim kapitanem, a Marc jak mało kto zasłużył na opaskę.

1

Arthur przeszedł dziś operację kolana i będzie pauzował przez około 3 miesiące. [Mundo Deportivo]

0

Nie zawsze w życiu się osiąga wszystko czego byśmy chcieli. Jednak gdy Leo zakończy karierę będzie mógł z czystym sumieniem powiedzieć "zrobiłem wszystko co mogłem".

5

Porozumienie między Barceloną a Messim zostanie ogłoszone najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu. Jego klauzula będzie wynosić 350mln euro. [Marca]

19

Historia Messiego w reprezentacji Argentyny to gotowy materiał na film. Gość przegrał 3 finały rok po roku, załamał się, chciał kończyć karierę w kadrze. Jednak podniósł się i trud został wynagrodzony kilka dni temu. Ciągle próbował i w końcu się udało. Postawa naszego geniusza to wzór postawy życiowej. I choć pewnie nie wygra Mundialu za rok to jednak czas pokazał że warto było próbować dalej.

"Proście, a będzie wam dane" :)

2

@Pawelsky Argentyna Portugalia lepiej. Zarówno Leo jak i CR7 mają trofeum na poziomie kontynentalnym. Dla obydwu będzie to pewnie ostatni Mundial. Ależ ten mecz byłby napompowany przez media.

Edit: Argentyna RFN w 1986 i w 1990

1

Catalunya Ràdio podawała wczoraj, że oprócz Saúla i Felixa w wymianie może wziąć udział także Renan Lodi lub Mario Hermoso. [Mundo Deportivo]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?