CuleNaZawsze1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2021
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dotąd broniłem Koemanna ale powoli zaczynam przyznawać rację tym co mówili że to nie jest trener na Barçę. Powtarzałem powtarzam i powtarzać będę że jego przyjście to najlepsze co się przydarzyło po Setienie. Holender wycisnął maksa z drużyny w poprzednim sezonie co zaowocowało zdobyciem Pucharu Króla. Przypomnę jednak że tamten sezon był przejściowy i ten pewnie też taki będzie. Mecz z Bilbao obnażył słabości Koemanna. Nie przygotował zespołu motorycznie do meczu i wychodziły takie kwiatki że przegrywaliśmy każde starcie fizyczne i szybkościowe z Baskami. Mimo wszystko uważam że Holender powinien zostać do końca sezonu a później bez względu na wynik odejść. Ja będę zadowolony jeśli w CL dojdziemy do ćwierćfinału i godnie powalczymy na arenie hiszpańskiej. Fajnie byłoby zdobyć mistrza ale też na to nie liczę. Tak jak mówiłem ten sezon będzie przejściowy. Po nim warto sięgnąć po trenera z prawdziwego zdarzenia. Mimo wszystko szacunek do Koemanna i powodzenia w dalszej karierze.
1
@Dojaar Obydwie strony siebie warte. Wbrew pozorom łączy ich dużo. Fanatyzm socjopatia itd.
0
Myślicie ze Lewandowski pobije rekord Gerda Millera pod względem strzelonych goli w Bundeslidze? Na ten moment Polak ma 277 trafień. Rekord wynosi 365 goli.
3
@MesQueUnClub96 Popatrz na ich herb z lat 30. Z dystansem oczywiście;)
0
@Tatazolwinia Chcesz powiedzieć że po odstawieniu kreatyny wszystkie efekty zejdą? Akurat zostało mi jej niewiele i pewnie zrobię przerwę do końca roku z kreatyna bo tak jest zalecane. Po odstawieniu mam się spodziewać spadku wszystkich efektów? Nie ukrywam trochę sie zmartwiłem tym co napisałeś.
1
@Nano22 Polacy też byli uchodźcami i Muzułmanie też nas przyjmowali:) Z tego co się orientuję w Armii Andersa i towarzyszącym jej cywilom również szerzyły się choroby zakaźne. Mimo wszystko Persowie przyjęli nas z otwartymi rękami. Jasne że kryzys na granicy wschodniej jest sztucznie wykreowany przez reżim Łukaszenki co nie zmienia faktu że tamci ludzie naprawdę potrzebują pomocy. I nie ma tu mowy o pomocy na miejscu bo wiadomo jak wygląda sytuacja w Afganistanie. Teraz popatrzmy analogicznie, co gdyby Iran w czasie IIwś pomagal Polakom "na miejscu"? Co z tego że wysłaliby odzież żywność itp. skoro nadal nasi przodkowie byliby zagrożeni, ponieważ byliśmy pod okupacją?
3
@TheGoldenEleven Na pewno najlepsza PL. Bundesliga myślę że mimo wszystko niżej niż LL. Serie A z LL tak na równi z lekkim wskazaniem na włoską. Myślę że LL 3 na świecie.
0
@ForcaMilosz O technikę generalnie dbam. Wiadomo na początku zawsze pojawiają się błędy. Przykładowo pompki robiłem z łokciami do zewnątrz ale szybko to naprawiłem i staram się prowadzić je wzdłuż ciała. Staram się bo pomimo dbania o technikę jakoś koślawo się układają i mimowolnie idą na zewnątrz choć układam je równolegle do ciała.
0
@Dojaar Robię długie przerwy między seriami i stąd tak długo wychodzi. Przykładowo jak robię nogi to potrafię zrobić nawet 5minut przerwy bo inaczej zamiast 10powtorzen zrobiłbym z 5. Codziennie robię też 2 partie No i wychodzą te 2 godzinki. Co do maszyn to nie używam. Jedynie brama.
4
Pytanie do koneserów siłowni. Trenuję od około 2.5 miesiąca, jestem na kreatynie i białku. Efekty przechodzą moje początkowe oczekiwania. Nie dość że sylwetka wygląda już dużo lepiej pod względem wizualnym to jeszcze przybyło mi dość sporo siły. Jeszcze nieco ponad miesiąc temu nie dałem rady wziąć 40kg na klatę, teraz jest to coś pomiędzy 50kg, a 55kg (50 poszło luźno, a 55 niewiele brakowało). Niby niewiele ale patrząc na moje warunki wizyczne (167cm wzrostu i niecałe 60kg wagi) i krotki staż na siłowni to ten wynik mi się podoba. Dodam też że mogę zrobić więcej pompek. Wykręciłem 41 co jest życiówką. Motywacji mi nie brakuje i generalnie wszystko dobrze się układa tylko jest jeden problem. Ciągle boli mnie któryś ze stawów. Początkowo był to łokieć, później gdy zacząłem robić nogi kolano, a dzisiaj obudziłem się z rwącym bólem barku. Nie robię rozgrzewki, lub jeśli już to taką "na odwal się". Tu moje pytanie. Czy takie bóle są normalne na początku? Mogą one wynikać z niedokładnej rozgrzewki? Zazwyczaj trenuje 4 razy w tygodniu po 2h. Byłbym wdzięczny jeśli ktoś bardziej doświadczony udzieliłby odpowiedzi i ewentualnie coś doradził :))
0
Co tam macie na obiad?
1
@escarabajo
[SPOILER DOM Z PAPIERU!!!]
Wiadomo, najbardziej szkoda Nairobi i Moskwy. Ale pojawił się Palermo, którego mam na awatarze:) Ogólnie nie lubię zmian, ale w przypadku zmiany dość wielu członków ekipy Profesora byłem bardzo pozytywnie zaskoczony.
P.S Nie wiem co ma w sobie Palermo ale uwielbiam typa. Większość ma tak z Berlinem. Cóż co kto lubi :)
1
@Fenyx Wiadomka:) Ja bym chcial obejrzec Breaking Bad i Narcos A też się nie mogę nigdy zabrać.
0
@marcin62 Na Netlixie 3 września ;P
1
@Fenyx Kurde żałuj chłopie ;)
15
Niedługo 3 września i premiera 5 sezonu La Casa de Papel! Kto też czeka z niecierpliwością? :)
0
@shinthps Jedyny content to oskarki stulejarze chady i julki więc nie :P
0
Wszedłem sobie na wykopa i na tag #przegryw. Ostro tam na bani mają :D
1
Przyjmijmy ten remis z pokorą. Przy takiej grze to bardzo dobry wynik.
0
Nasza gra w tym meczu to tragedia. Neto to bardzo dobry bramkarz co pokazał w presezonie ale brakuje mu gry nogami. Obrona A zwłaszcza Dest i Garcia to jakiś kryminał. Chaos i błędy. Momentami to wygląda jak w klasie B. Athletic zakłada pressing A obrońcy się gubią i nawet pilki nie umieją dobrze wybic. My za to zostawiamy Baskom za dużo miejsca i gdyby ich nieskuteczność to spokojnie mogliby że 2 bramki strzelić. Jedyny pozytyw to środek pola i niezłe rozegranie piłki. Tylko że my przegrywamy każde starcie fizyczne i szybkościowe. Gdzie przygotowanie motoryxzne do tego meczu? O ataku to aż szkoda pisać. Oddaliśmy 1 celny strzal i stworzyliśmy sobie 1 okazję do zdobycia bramki. Najlepszy na boisku jak na razie De Jong. Najgorszy Dest. Oby w 2 polowie się to zmieniło bo kiepsko to widzę! Vamos!
0
@masq Ici c'est Barcelona! Nie Paryż. Tu liczy się Klub A nie pieniądze.
0
@l0Messini Tak jak pisałem każdy lubi co innego. Mi osobiście energetyk smakuje lepiej niż kawa. Tylko jest ta różnica że nie mam później tego posmaku w gębie. To mnie od kawy odpycha najbardziej.
8
Oczywiście każdy lubi co innego więc z dystansem. Jak można pić kawę? Dla mnie jest niesmaczna, dla kogoś może być dobra to jasne, ale nie przeszkadza Wam później ten posmak w ustach? Ja tam wolę sobie walnąć energetyka i mam kopa na początek dnia. Miłego poranka Culés i udanego wieczoru rzecz jasna! :))
7
@Masny Obstawiam 3:1 dla nas.
18' Braithwaite
37' Williams
60' Depay
78' Depay
0
@Mroziu To nie jest kwestia czy lubię czy nie. CR7 to tytan pracy i szacunek mu się należy. Nie oszukujmy się, to ostatnie lata tych piłkarzy i trzeba doceniać każdy ich mecz bo za kilka lat zatęsknimy za tą wspaniałą rywalizacja.
3
@Keson Oglądałbym każdy mecz by delektować się ostatnimi latami kariery tych dwóch geniuszy :)
3
Messi i Ronaldo w jednym klubie... To byłoby spełnienie marzeń :)
25
Śmiejecie się z Martina a prawda jest taka że Duńczyk pokazuje że pracowitość i wiara w siebie czynią cuda. Wczoraj widać było jak harował nie tylko w ataku ale też w obronie. Braitwhaite był widoczny w każdym sektorze boiska. Szczerze to wolę wyśmiewanego Dunczyka który daje z siebie wszystko i zostawia serce na boisku niż gwiazdeczki co graja na wywalonym. W poprzednich latach mieliśmy kilka takich przykładów. Brawo Martin, życzę Ci kolejnych goli, zamknij usta hejterom.
1
@Janiama Obstawiam 3:0 dla Barcelony.
0
Barça B remisuje bezbramkowo w swoim ostatnim sparingu. Najbliższy mecz ligowy 29 sierpnia.