0

Idealne wyniki końcowe w naszej grupie:
1. Polska
2. Węgry
3. Anglia
Niestety, ale to raczej marzenia. Szkoda ze o 2 miejsce będziemy musieli rywalizować z Bratankami :(

0

Szczerze mówiąc to trochę mnie rozczarował 5 sezon domu z papieru. Ale obejrzałem dopiero dwa odcinki może to się zmieni.

1

@Allbi Cóż, wiele osób tutaj go nie lubiło z tego co czytałem, ale dla mnie sezon 15/16 był pierwszym w którym w pełni świadomie kibicowałem Barcelonie. Może stąd ten sentyment... Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)

0

@Cvzx To Twoje zdanie, oczywiście szanuje, ale ja go uwielbiałem:)

0

Muszę powiedzieć że tęsknię za duetem Mirosławski-Ćwiąkała. Możecie mówić że był to komentarz promadrycki ale teraz z perspektywy czasu to miało to swój klimat.

"Iniestaaa! Ależ akcja, ależ asysta, ależ gol!"
"To jest jak mawia młodzież... masakracja! Barcelona masakruje Real na Bernabeu!"
Ehh nostalgia...

Ogólnie to chcialbym zobaczyć duet Miroslawski-Wolski. Moim zdaniem najlepsi komentatorzy w Polsce.

Wolski po meczu z PSG: "Proszę Państwa człowiek uczy się całe życie. Jakiś czas temu powiedziałem po golu Neymara, że to piękny gol na otarcie łez, na pożegnanie z Liga Mistrzów... cały czas człowiek czegoś się uczy..." Ciary nawet jak to teraz piszę!

0

@zadafcb Szczerze mówiąc nie widzę problemu pod warunkiem że nie będą robić problemów o tęczowe piątki. Jeśli w jednej szkole byłoby takie zaproszenie na modlitwę a jednocześnie odbywały się tęczowe piątki czy modlitwy uczniów wyznających inne religie i nikt nie wchodzilby sobie w droge to moim zdaniem jest to ok.

2

@Janas11224 U mnie przyszła kobieta z nadwagą, wsiadła na roweryk, pojeździła godzinę i więcej jej nie widziałem xD. Swoją drogą słyszałem że na siłowniach jest straszny problem wysmiewania osób z nadwagą i otyłych. To jest straszne dla ich psychiki bo wstydzą sie chodzić na siłownię I tkwią w tym błędnym kole. A silka jest chyba po to żeby poprawiać swoje ciało więc takie osoby powinno się wspierać a nie wyśmiewac.

1

Macie jakieś ulubione cytaty z rapu?

"Jak jesteś dobry w duszy to wszystko odbudujesz" ~ Epis
"Od zera jedna cyfra byś stał się numerem jeden" ~ Epis
"Wychowam szoguna tak by koleżanek bronił a jak kiedyś będziesz smutna to nie puści Twojej dłoni" ~ Intruz

1

Już mnie jesienna chandra dopadła... ehh masakra.

0

@barcelonaLM Co nie zmienia faktu że KE przyznała że działania Mińska są agresja. Izrael też zaraz po ogłoszeniu niepodległości był zaatakowany przez państwa arabskie i w wyniku wojny obronnej powiększył swoje terytorium o tereny przyznane Palestynie.

0

@barcelonaLM Byłaby to wojna obronna, nawet KE przyznała ze działania Mińska to agresja. Co do Putina to wątpię że go to zainteresuje. Łukaszenka jest jego sojusznikiem dopóki dopóty może coś ugrać. Gdyby Białoruś znalazła się w niebezpieczeństwie to potraktowałby ją jak nas Anglicy i Francuzi w 39.

0

@Kgorecki2500 Akurat w Grodnie mieszka 25proc Polaków.
We Wilnie przed wojną Litwini nie stanowi nawet 1proc a jakoś zabrano nam to miasto.

0

@barcelonaLM Grodno jest zaraz przy granicy więc nie potrzeba poważnej wojny. Jeśli rzeczywiście na granicy doszłoby do konfliktu zbrojnego a siły polskie przesunelyby się na wschód nawet kilka kilometrow to Grodno by do nas wrocilo. Pytanie tylko czy rząd ustaliłby granice według linii do której doszliby polscy żołnierze w ewentualnym konflikcie. Do tego dochodzi uznanie międzynarodowe takiej granicy.

0

@Kgorecki2500 Nie mówię o absurdalnych pomysłach chłopaków z ONR jak "Polska od morza do morza" ale chyba nie ma wątpliwości że Lwów czy Wilno to polskie miasta. Nawet Churchill chcial zostawic Lwów po polskiej stronie więc zgodzisz się że obecna granica wschodnia to wymysl Stalina A w takim wypadku nie można mowic o żadnej sprawiedliwości.

2

@Criss18Barca Swoją drogą gdyby rzeczywiście doszło do czegoś poważniejszego to czy w grę wchodziłaby zmiana granicy? Takie Grodno fajnie byłoby odzyskać :) Realny scenariusz czy raczej marzenia?

5

Przez ostatnie lata dużo się mówi o DNA Barcelony ale przy bramce Getafe to chyba zagralismy według naszego nowego DNA- wylew w obronie. Z dystansem :)

1

@Criss18Barca Powiem Ci ze drugi mecz też był naprawdę dobry. W pierwszej połowie zniszczyliśmy taktycznie LFC. Możecie się śmiać z perspektywy czasu patrząc na wynik ale obejrzyjcie skrot to przyznacie mi racje. Wystarczyło trafić 2 setki i byłoby po sprawie. A mieliśmy ich mnóstwo. Dlatego ten mecz tak boli.

9

Który łomot był gorszy od Bayernu czy od LFC? Moim zdaniem Anfield gorsze i to zdecydowanie. Z Bayernem nie było tajemnica że dostaniemy bęcki, zaskoczył nas tylko rozmiar. Natomiast z LFC byliśmy o krok od finału, moim zdaniem nawet wygrania CL.

0

@Murazor Gol przeciwko Paryżowi w 95 minucie... sorki z czymś innym mi się to kojarzy :D

0

@bixmix Po pierwsze to nie rozumiem skąd ta agresja w Twojej wypowiedzi. Normalnie dyskutujemy :)
Po drugie nie twierdzę że napisałeś że tylko czarnoskórzy graja agresywnie.
Po trzecie nawet jeśli faktycznie zawodnicy czarnoskórzy grają z reguły ostro to można to samo powiedzieć o Anglikach, brunetach, zielonookich, wysokich itd. Twoją tezę można dopasować do każdej grupy społecznej więc nie dziw się że powyższy komentarz zabrzmiał nieco rasistowsko. Zwracasz uwagę na kolor skóry boiskowych rzeźników a równie dobrze mógłbyś powiedzieć że wysocy graja ostro. Ale nie, pierwsze co zauważasz to kolor skóry. No sory brzmi trochę rasistowsko.

0

@bixmix Ale co ma kolor skóry do stylu gry XD? Pretensje do garbatego że ma dzieci proste. Pepe jest czarnoskóry jak rozumiem ;)

0

Według flaschscore Villarreal ma większe posiadanie pilki a nie stworzył nawet jednej okazji bramkowej. Niecodzienna statystyka :P

0

Pytam ponownie. Wie ktoś gdzie obejrzę cały mecz Barçy?

0

Strasznie mi zacinało streama na meczu. Ktoś wie gdzie mogę obejrzec całość? Mehh oby z Sevilla transmitowali w E11..

0

Ciężki mecz się zapowiada. Wyczuwam toporne bicie głową w mur. Getafe postawi autobus pewnie.

0

28 sierpnia, końcówka okienka transferowego a Pjanić i Umtiti dalej w klubie. Najgorsze że nic nie wskazuje by mieli odejść.

0

@Veg85 Ale ja to wszystko wiem. Piszę Ci przecież że zdaję sobie sprawę że poprzedni i obecny sezon jest przejściowy. Nie znaczy to jednak że mamy spuscic głowę i nie mieć ambicji powrotu na szczyt :)

2

@mekston Lewandowski to obecnie najlepszy piłkarz na świecie. Takie moje zdanie.

1

Messi debiutuje w końcu w ten weekend?

0

@Rust_Cohle Do końca walczyliśmy o mistrza, a przypomnę że bodajże w styczniu mieliśmy 14 punktów do Atleti. Wygraliśmy puchar po dwóch niesamowitych powrotach. W CL zdobyliśmy 15 punktów w grupie co nie zdarzyło sie nam nawet w pierwszym sezonie Lucho. Nawet w drugim meczu z PSG godnie powalczyliśmy i gdyby Messi strzelił karnego to byłyby emocje w 2 połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?