1

Komu oprócz Barcelony będziecie kibicować w tym sezonie w La Liga? Jeśli chodzi o mnie to Betis i Rayo. A i czekam aż w końcu Girona awansuje po tych dwóch frajerskich porażkach w barażach. Jak na razie wygrywa w pierwszej kolejce. Oby tak dalej:)

1

@tomek8756 Z tego co kojarzę to zdjecie po lewej nie zostało zrobione w 1941 A w 1945 roku już po "wyzwoleniu" przez Armię Czerwoną. To tak na marginesie.

0

Dlaczego Messi dziś nie zadebiutuje?

0

Pytanie do osób 30+. Czy macie wrażenie że propaganda w TVP wielokrotnie przewyższa tą z czasów PRL?

1

@BordeR Piękny piesek :) Mogę zapytac jaki masz aparat bo ujęcia wychodzą kozackie?

2

@arasz1819 Tobie łatwo jest teraz mówić o tych wydarzeniach przez pryzmat logiczny. Ale uwierz że w ludzkim umyśle emocje czasami wygrywają nad logiką. Stało sie tak zarówno w 2001 roku jak i teraz przy odejściu Messiego. Tak jak powiedzialem skala tych tragedii jest nie do porównania ale mechanizm psychologiczny podobny dlatego podałem ten przykład.

0

@amanter Po Remontadzie obiecałem sobie że nigdy nie zwatpie w Barcelonę. Kto się spodziewał wygranej Chelsea, czy finału Totkow 2 lata temu? Kto by pomyślał na jesieni 2014 że wygramy tryplet? W piłce wszystko jest możliwe, a tym bardziej w tym wspaniałym Klubie.

0

Swoją drogą wyobraźcie sobie miny hejterow co mówią "Barcelona bez Messiego to nie istnieje", jeśli wygramy w tym sezonie LM. Ehh piękne by to było...

3

@korolocik To co mówił Dissblaster, to jest czysta psychologia. Ludzka psychika działa w ten sposób że wypieramy niewygodnie dla nas fakty i dla własnego komfortu wmawiamy sobie abstrakcyjne wizje. Popatrz co się działo podczas zamachów na WTC. Członkowie rodzin ofiar do końca łudzili się że ci zdążyli uciec przed zawaleniem się budynku. Oczywiście nie ma co porównywać ludzkiej tragedii do spraw czysto piłkarskich ale dla kibiców jest to pewnego rodzaju tragedia więc mechanizm psychologiczny w tym wypadku podobny.

1

Polecam przesłuchać bo dziś też zaczyna się nowa era.


2

Ja to się zastanawiam jak to się stało że my zanotowaliśmy prawie pół miliarda strat w poprzednim sezonie a nie zbankrutowalismy. To jest cud że gramy jeszcze w La Liga i nie relegowano nas do niższej ligi z takimi długami.

2

Nie miejcie pretensji do Laporty. Jak on miał w pół roku posprzątać tą stajnię Augiasza po Bartomeu? I tak zrobił dużo wymieniając niemal cały zarząd.

0

Właśnie wysłuchałem Marszu Żałobnego Chopina. Ten dzień zapamiętam do końca życia.

1

Co Gavi i Nico wychodzą spod pressingu to ja nie mam pytań. Taki spokoj u chłopaka z rocznika 04 nie jest często spotykany.

0

@korolocik Nie zauważyłem innego powodu. Zawsze gdy dostaje szansę gra co najmniej przyzwoicie.

3

Rysiu cokolwiek by nie zrobił i tak będzie hejtowany tylko dlatego że Koeman postanowił na niego nie stawiać.

3

De Jong to jest szef.

0

Co ten Śląsk odwala?!

0

Polskie kluby jak na razie świetnie sobie radzą w europejskich pucharach. Oby tak dalej!

0

@tobiasson92 Ale co tam. Spróbuj włączyć myślenie to już jesteś uznany za foliarza...

2

Oby dzisiaj w ataku wyszli Memphis Manaj i Demir.

2

Barça B wygrała 3:0 w wyjazdowym sparingu z L'escalą. Bramki strzelili Peque, Hiroki Abe i Jutglá.

0

Będzie gdzieś transmisja eliminacji łuczniczych o 2 godzinie? Wiem że rywalizuje tam Polka więc chciałbym obejrzec :)

1

@dmcteam To nic nie zmienia. Nadal mu kibicuję. Jeśli jednak Barca trafi na PSG to tak jak wspomnial kolega wyżej, wspieram oczywiście Barcelonę.

8

Casillas 30 lat temu i teraz :)


8

@dmcteam Co to za pytanie? Messi to nasza legenda i ikona ale żaden zawodnik nigdy nie będzie ponad Barca. Leo będę życzył powodzenia w innym klubie oczywiście :)

4

Memphis, Kun, Leo do tego Fati i ewentualnie Antek, kozacko wygląda nasz atak. To bedzie piękny sezon. Nowy prezydent,nowy zarząd nowy styl, nowa taktyka, nowa era! Już nie mogę się doczekać! Mam wrażenie że to moment w którym raz na zawsze odcinamy się od Bartka i jego poplecznikow którzy zniszczyli ten Klub. Nie chcę pompować balonika ale myślę że Leo może jeszcze wygrać LM z Barca. VeB!

8

Jak zobaczyłem klauzulę odejścia Balde to aż przetarłem okulary. Rozumiem że mlody utalentowany itd, ale kurde 500milionow?!

3

Jedziecie po Puigu a zawsze w presezonach prezentował się dobrze. Nie jego wina że nie dostawał później szans.

6

@Tridente2015 A nie Szczęsny? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?