0

powiedzą po meczu ze nie zasłużyli na porażkę i trzeba wyciągnąć wnioski

0

dlaczego Roberto się zatrzymał

0

@voytoos1989 ja i dalej tak twierdzę

0

tak jak nie ogarneli różnego na Anfiled tak nie ogarneli że 2 połowa się zaczęła

1

co to się stało

3

@Mathew86 Neymar który potrzebował sezonu żeby się zaadaptować i Suarez który marnował wszystko co się dało?

0

@macio_944 w Warszawie nie ma starego miasta tylko starówka

1

@Kamiloza91 molesta skandal

0

może ktoś będzie wiedział bo nie pamiętam tytuły filmu. taki starszy film, po latach spotkało się dwóch przyjaciół i tam była taka scena że jadą rozpedzeni jakimś samochodem, przed nimi jest mur ale ten kierowca w ostatniej chwili skręca w bok. potem jakieś historie i chyba ten przyjaciel odbił mu żonę i ten kumpel jakiś pijany wsiadł do fury i jechał w ten mur i teraz nie udało mu się odbić w bok i zginął na miejscu

1

@messi564 tylko ten bonus będziesz musiał x razy obrócić

0

@Janiama grając na 4 pomocników przegrali 3 0 z Roma

0

@Pawlak1992 Real raczej ich pyknie.

0

@Pewex Driver ma pecha że trafił na ten sam rok co Joker Phoenixa

0

@Pewex Latarnik tak samo, reżyser już przedobrzył

0

@Arkon też krytykowałem

0

@SeeleyBooth super, może uda się naprawić

0

@TheNekro94 no tak nie zawsze ale od nowej strony chyba to jest, czyli już jakiś czas

0

dlaczego jak komus odpowiadam i zrobię spacje to nagle znowu go oznaczam? nie mogę tego nawet usunąć bo nagle buguje mi się cała odpowiedź (chyba tylko na telefonie to mam)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Rewolucja123 niech se wygrywa I będzie niesiony ale prawda jest taka za już od dwóch lat go tu nie powinno być

0

@Gosciuu sprawdź sobie co to jest pierwiastek kwadratowy i jak jest, zdefiniowany, to jest funkcja (popatrz na wykres) nie może przyjąć wartości - 2 i 2 bo samo sobie przeczy definicji funkcji (taki sam poprzednik i różny następnik). zobacz sobie principal squere root bo bardzo pomieszałeś tutaj z funkjcami

0

@SeeleyBooth Kraków

0

@parowa69 jak on nie przywiązuje wagi do treningów fizycznych i potem się dziwi że nikt nie ma siły biegać

4

dobrze ze mamy rewanż u siebie z Napoli bo by się przygoda na 1/8 skończyła

0

nie jestem fanem Valverde ale nawet jakby go pogonili to się nic nie zmieni, nawet jakby Klopp był to by nic nie dało. Przecież 9 tych piłkarzy to stoi i się patrzy, biegają tylko jak mają piłkę i to też nie zawsze

0

Messi nie dostał piłki bo 3 podskoczyło i się patrzył jak idzie kontra xX

3

a to ktoś pisał że Barca wygra LM xDD

1

@KamQiX jak wczytujesz w forze a, b to zrób array[0][i] = a i array[1][i] = b

gdzie i to sobie iterujesz po wejściu i jeden wiersz to wczytujesz a i b

0

@puyol_presidend5 ja sobie nie wyobrażam WC w łazience, chyba że jest już jedno w osobnym pomieszczeniu

1

@Fawrf Boli cię wielki Liverpool?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?