Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke już w poprzednim sezonie ich ciągneli jak mogli, teraz jest tak samo bo jak to zwycięzca LM nie może wygrać ligi angielskiej
0
@Wilczeq za post rasistowski z Mendym
0
@Kajtek77 ta bramkę tylko z komentarzem Szpakowskiego
6
@Rudi35 no wrzątkiem to się nie powinno, nawet WC mówił
0
@Suzu tak samo mam ale mój telefon to stary grat xD
0
@kuz no gra na jedno kopyto ale Boczarska nadrabia
5
@dasouzar11 valverde mówi : jeśli my strzelimy 3 to oni strzela nam 4
3
@Rewolucja123 to są ujęcia jak na castingach się przebierali ale z cenzura, u Olgi nie dali cenzury jak się w lustrze odbiła xD
0
@Szklaner ja tu Kloppa nie widzę. on sam pewnie prędzej wybrał by Real niż Barce
0
@bleble123 Pique to już podobno Pep chciał odstawić w 2012 ale mu się zarząd nie zgodził
0
@Encore przynajmniej nas nie pchają aż tak sędziowie
0
Arnold idź w siate graj
0
Klopp pal wroty
0
bravo to chyba na kupienie miał Liverpool strzeli w obu polowach
2
tą linie spalonego to nawet pod kątem prostym nie puścili, niezła drukarnia
4
dobrze gada ziomek w studio
1
Komentarz usunięty
3
Aguero to 4 bramy powinien mieć xD
0
@draxidox jeden dodatkowy to ten w czarnym stroju
0
Sergio już z 3 powinien mieć
0
boże jakiego oni pecha maja
0
@kejdzi na pewno nie wróci przy tym zarządzie
0
@norbi77 rok temu też pod nich gwizdali, a i tak przegrali lige
0
@kamilo0066 spalony był przy drugiej
0
fabinho to ma imunitet jak Casemiro
0
@Tomo1989 po tym finale LM przejęli ich farta
2
tam nie było spalonego?
0
jak nie City to nikt nich nie pokona
0
ale jaka intensywność w tym meczu, nasi to by nie biegali
5
ale to są farty