0

@itmustbejoke już w poprzednim sezonie ich ciągneli jak mogli, teraz jest tak samo bo jak to zwycięzca LM nie może wygrać ligi angielskiej

0

@Wilczeq za post rasistowski z Mendym

0

@Kajtek77 ta bramkę tylko z komentarzem Szpakowskiego

6

@Rudi35 no wrzątkiem to się nie powinno, nawet WC mówił

0

@Suzu tak samo mam ale mój telefon to stary grat xD

0

@kuz no gra na jedno kopyto ale Boczarska nadrabia

5

@dasouzar11 valverde mówi : jeśli my strzelimy 3 to oni strzela nam 4

3

@Rewolucja123 to są ujęcia jak na castingach się przebierali ale z cenzura, u Olgi nie dali cenzury jak się w lustrze odbiła xD

0

@Szklaner ja tu Kloppa nie widzę. on sam pewnie prędzej wybrał by Real niż Barce

0

@bleble123 Pique to już podobno Pep chciał odstawić w 2012 ale mu się zarząd nie zgodził

0

@Encore przynajmniej nas nie pchają aż tak sędziowie

0

Arnold idź w siate graj

0

Klopp pal wroty

0

bravo to chyba na kupienie miał Liverpool strzeli w obu polowach

2

tą linie spalonego to nawet pod kątem prostym nie puścili, niezła drukarnia

4

dobrze gada ziomek w studio

1

Komentarz usunięty

3

Aguero to 4 bramy powinien mieć xD

0

@draxidox jeden dodatkowy to ten w czarnym stroju

0

Sergio już z 3 powinien mieć

0

boże jakiego oni pecha maja

0

@kejdzi na pewno nie wróci przy tym zarządzie

0

@norbi77 rok temu też pod nich gwizdali, a i tak przegrali lige

0

@kamilo0066 spalony był przy drugiej

0

fabinho to ma imunitet jak Casemiro

0

@Tomo1989 po tym finale LM przejęli ich farta

2

tam nie było spalonego?

0

jak nie City to nikt nich nie pokona

0

ale jaka intensywność w tym meczu, nasi to by nie biegali

5

ale to są farty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?