0

@Katalonbar spuchną jak Roma?

3

@Kuczek co ty dajesz paste na włączoną szczoteczkę? xD

0

@usztafeusze czytałem na reddcie że mają to zmienić i Fringilla ma być głównym antagonista

0

@badej60 jakiegoś kumpla, pokazali to że niby taki plot twist i stał się zły. w książkach Vilgefortz jest głównym antagonista + nad czym ubolewam to że był świetny w walce mieczem i bez problemu pokonał Geralta, a tutaj przegrał o tak o z Cahirem

0

@VamosRakieta Brothers in Arms Nie bylo rok temu w top3?

0

o której roxie węgiel?

0

@Gomess z Realem chyba dogadany

0

@zagi31 slot na HDD to co to znaczy? raczej bez problemu wsadzisz tam ssd no jest to pewnie sata2. 5

0

@Danny Gaucho dawał, nie pier**** głupot

0

@itmustbejoke skrzydła, pomoc i boki obrony

0

@maatiixx Barcelona za Tito była mierna i tylko Messi w kosmicznej formie to ciągnął (91 bramek w roku).

0

mam wrażenie że ci bramkarze City dość często łapią czerwo

1

@FC1899Barca wg mnie dobrym krokiem było by wypuszczanie odcinka raz na tydzień (wiem że Netflix tak nie robi). wtedy w internecie było by sporo dyskusji po każdym odcinku, jakieś memy, coraz więcej osób zaczęłoby oglądać i hype by trwał tak przynajmniej 2 miesiące, a tak za 3 tygodnie nie wiele kto będzie o tym mówił i będzie trzeba czekać na 2 sezon

0

@mateuszdabski o wszystko się możesz tak czepiać

0

@kamilos1214 Ściągany

0

@Colon nie powinno się traktować poważnie osoby która obok lindt pisze terravita

1

@Colon Zdecydowanie Ogrodnik nie zagrał super, bardzo przeszarżował

1

@barcelonaLM nowa dekada zaczyna się w 2021

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hiacynk Roxie węgiel

3

@Janiama ty chyba od początku sezonu pijany

0

@DaPi bez szans już

3

a ja jestem po dwóch odcinkach i mi się tam podoba

1

@Pawlak1992 Twin Peaks nudziło to znaczy że nie jest to serial dla cb.

@HassanMubarak bo Joker jest typowym średniakiem i cały film robi tylko wybitna rola Phoenixa

2

@MesQueUnClub_87 raczej nie jest pseudo aktorem skoro jest z nim z wykształcenia

edit:
ewentualnie jeszcze studiuje więc kwestia czasu

0

@NeroTFP mogła włożyć cała ryze i puścić na 150 wtedy zostałoby jej 350 I zajęło ponad 2 razy mniej czasu

0

brama? czy var?

0

Mats mógłby to wyjąć

5

dobra można wyłączyć

0

@budel17 ooo pierwsze słyszę, dzięki za info

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?