Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonbar spuchną jak Roma?
3
@Kuczek co ty dajesz paste na włączoną szczoteczkę? xD
0
@usztafeusze czytałem na reddcie że mają to zmienić i Fringilla ma być głównym antagonista
0
@badej60 jakiegoś kumpla, pokazali to że niby taki plot twist i stał się zły. w książkach Vilgefortz jest głównym antagonista + nad czym ubolewam to że był świetny w walce mieczem i bez problemu pokonał Geralta, a tutaj przegrał o tak o z Cahirem
0
@VamosRakieta Brothers in Arms Nie bylo rok temu w top3?
0
o której roxie węgiel?
0
@Gomess z Realem chyba dogadany
0
@zagi31 slot na HDD to co to znaczy? raczej bez problemu wsadzisz tam ssd no jest to pewnie sata2. 5
0
@Danny Gaucho dawał, nie pier**** głupot
0
@itmustbejoke skrzydła, pomoc i boki obrony
0
@maatiixx Barcelona za Tito była mierna i tylko Messi w kosmicznej formie to ciągnął (91 bramek w roku).
0
mam wrażenie że ci bramkarze City dość często łapią czerwo
1
@FC1899Barca wg mnie dobrym krokiem było by wypuszczanie odcinka raz na tydzień (wiem że Netflix tak nie robi). wtedy w internecie było by sporo dyskusji po każdym odcinku, jakieś memy, coraz więcej osób zaczęłoby oglądać i hype by trwał tak przynajmniej 2 miesiące, a tak za 3 tygodnie nie wiele kto będzie o tym mówił i będzie trzeba czekać na 2 sezon
0
@mateuszdabski o wszystko się możesz tak czepiać
0
@kamilos1214 Ściągany
0
@Colon nie powinno się traktować poważnie osoby która obok lindt pisze terravita
1
@Colon Zdecydowanie Ogrodnik nie zagrał super, bardzo przeszarżował
1
@barcelonaLM nowa dekada zaczyna się w 2021
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hiacynk Roxie węgiel
3
@Janiama ty chyba od początku sezonu pijany
0
@DaPi bez szans już
3
a ja jestem po dwóch odcinkach i mi się tam podoba
1
@Pawlak1992 Twin Peaks nudziło to znaczy że nie jest to serial dla cb.
@HassanMubarak bo Joker jest typowym średniakiem i cały film robi tylko wybitna rola Phoenixa
2
@MesQueUnClub_87 raczej nie jest pseudo aktorem skoro jest z nim z wykształcenia
edit:
ewentualnie jeszcze studiuje więc kwestia czasu
0
@NeroTFP mogła włożyć cała ryze i puścić na 150 wtedy zostałoby jej 350 I zajęło ponad 2 razy mniej czasu
0
brama? czy var?
0
Mats mógłby to wyjąć
5
dobra można wyłączyć
0
@budel17 ooo pierwsze słyszę, dzięki za info