Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
oni chyba Barce w 2012 oglądali
1
@8Iniestazo8 Barca 3 0 wygra to izi ci wejdzie
0
@vangoor różnica jest taka że Hiszpański związek od razu mówił że Lucho będzie mógł wrócić kiedy tylko chce i sam Moreno publicznie mówił że gdy Enrique wróci to on sam ustąpi
0
@Kengo na jakiej pozycji on gra? 10?
1
@_Specjalista jak ZP zagrozić?
1
@bixmix tylko Messi miał w pucharowej
0
@FC1899Barca gdzie Mourinho, a gdzie ten beton. Z szacunku do kunsztu Jose nie powinno się ich porównywać
0
@NaFazieHitman dlatego do nas nie pasuje ale w Realu byłby bestia
1
real jeszcze LM wygra xD
0
@Fabik87 Bartomeu niech się sam do dymisji poda
1
@kerouac a jeszcze mówi że kojarzy Copa America
0
@Colon jak się nie czuje klimatu to można. widocznie nie dla CB to
0
jeszcze Messi się młodego czepia
0
pewnie po meczu powiedzą że nie zasłużyli na porażkę i muszą wyciągnąć wnioski z błędów
1
Busquets to niech sam się zmieni
0
WTF Busquets to chyba żyje w innym wymiarze
1
Wenger jasno powiedział gdzie jest błąd, a oni sobie z tego nic nie robią
1
@alianta2 nawet jakby Klopp przyszedł to by go piłkarze na taczkach wywieźli.
0
Pique to idź w tenisa graj
1
włączę sobie zaraz Mourinho bo to nie dla moich oczu
0
@Odesseiron małpki raczej się nie kupuje by się tym delektoeac
0
@itmustbejoke pierwsza jak zdobył to na podium był cr7 i Xavi. dopiero przy drugiej był Xavi i Iniesta
0
@Katalonbar a bałem się grać over 6.5 w przerwie
0
@itmustbejoke 1% czy 1 punkt procentowy? bo to jednak spora różnica
0
@ViscaBarca123 tak czy siak jest słaba, jak chcesz co serio super filtruje, nawet bardzo drobne yerby to chyba lepiej jakąś bombe
1
@ViscaBarca123 nie kupuj sprężynowych.
0
@kulek22 a co jest
0
@mekston jak Nadal odpadł?z tego co widzę to gra dalej
0
@shinthps ale Ledger miał scenariusz i film jako superprodukcje, a Phoenix co miał? nie oszukujmy się ale gdyby nie Joaquin to ten film byłby kiepski, scenariusz leży i kwiczy
0
@Maniek9444 u mnie też średnio po 50