Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
own goal jak z United xD
0
gdyby nie Mats to by 2:1 było xD
0
@Encore bo to Napoli
0
szybciutko.brawo Leo
0
@SevBlaugrana Salzburg bierze
0
@jedrek7000 jak postawisz 10zl to wygrasz 40 zl^2?
0
@Hushovt Pierce to najgorszy Bond tylko Golden Eye trzymało poziom bo reszta kiepska.
1
@Rewolucja123 @panczo byl w 1 z 10
1
ale się z Pele walnalem
1
I chyba idzie dalej
2
szedł jak burza
2
@Barca1992 oglądamy
0
@kuz tylko wtedy grał Piękny, a teraz?
0
@PrinceDamon Jeszce handi wejdzie
3
@Odesseiron prawdę mówią
0
@Encore zagralem btts xD
0
@Suzu kto ma 2 asysty?
1
De Jong jesteś najpiękniejszy
1
Messi z Busquetsem grają o miano najgorszego zawodnika meczu
2
Busi niezłe podania jak widać
0
brawo Antek, super podanie tak btw
0
wtf jaka dziwna kamera
6
@damianex10 to jedyny słuszny Joker
http://kiepscy.org.pl/wp-content/uploads/2013/07/1.jpg
4
@Colon a to nie jest piłkarka co strzeliła tego woleja na MŚ?
1
@voytoos1989 też słyszałem że w Niemczech spora część uważa pedofilie za orientację
3
@El Ronaldinho wy nie rozumiecie o co mu chodzi. jest większe prawdopodobieństwo że osoba która zdała maturę lub zdała ją bardzo dobrze jest madrzejsza od osoby która jej nie ma. tak samo jest większe prawdopodobieństwo że ktoś z grupy profesorów jest mądrzejszy niż przeciętny robol ale siłą wyjątków można znaleźć glupka wśród profesorów jak i bardzo mądrego, oczytanego gościa wśród robotników
0
@Hubert98 co? jak osoba Y jest bardziej madrzejsza
0
@Janiama Lublin przeprasza
1
@insp1re Heath dostał super scenariusz, kasowy film i rolę typowego swira więc to nie mogło się nie udać. Joker Phoenixa to zupełnie co innego, scenariusz nie jest jakiś wybitny ale cała robotę odwala tutaj Joaquin i to on ciągnie ten film. Mimo że to dwaj różni bohaterowie to wg mnie Phoenix wypada o wiele lepiej
0
myślicie że istnieje możliwość zmiany miejsca rozgrywania finału LM?