1

own goal jak z United xD

0

gdyby nie Mats to by 2:1 było xD

0

@Encore bo to Napoli

0

szybciutko.brawo Leo

0

@SevBlaugrana Salzburg bierze

0

@jedrek7000 jak postawisz 10zl to wygrasz 40 zl^2?

0

@Hushovt Pierce to najgorszy Bond tylko Golden Eye trzymało poziom bo reszta kiepska.

1

@Rewolucja123 @panczo byl w 1 z 10

1

ale się z Pele walnalem

1

I chyba idzie dalej

2

szedł jak burza

2

@Barca1992 oglądamy

0

@kuz tylko wtedy grał Piękny, a teraz?

0

@PrinceDamon Jeszce handi wejdzie

3

@Odesseiron prawdę mówią

0

@Encore zagralem btts xD

0

@Suzu kto ma 2 asysty?

1

De Jong jesteś najpiękniejszy

1

Messi z Busquetsem grają o miano najgorszego zawodnika meczu

2

Busi niezłe podania jak widać

0

brawo Antek, super podanie tak btw

0

wtf jaka dziwna kamera

6

4

@Colon a to nie jest piłkarka co strzeliła tego woleja na MŚ?

1

@voytoos1989 też słyszałem że w Niemczech spora część uważa pedofilie za orientację

3

@El Ronaldinho wy nie rozumiecie o co mu chodzi. jest większe prawdopodobieństwo że osoba która zdała maturę lub zdała ją bardzo dobrze jest madrzejsza od osoby która jej nie ma. tak samo jest większe prawdopodobieństwo że ktoś z grupy profesorów jest mądrzejszy niż przeciętny robol ale siłą wyjątków można znaleźć glupka wśród profesorów jak i bardzo mądrego, oczytanego gościa wśród robotników

0

@Hubert98 co? jak osoba Y jest bardziej madrzejsza

0

@Janiama Lublin przeprasza

1

@insp1re Heath dostał super scenariusz, kasowy film i rolę typowego swira więc to nie mogło się nie udać. Joker Phoenixa to zupełnie co innego, scenariusz nie jest jakiś wybitny ale cała robotę odwala tutaj Joaquin i to on ciągnie ten film. Mimo że to dwaj różni bohaterowie to wg mnie Phoenix wypada o wiele lepiej

0

myślicie że istnieje możliwość zmiany miejsca rozgrywania finału LM?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?