1

De Jong to wygląda jak Rakitic xD

1

Suarez, Semedo i Busi nie powinni wyjść na 2 połowę

0

Semedo boże święty

0

@Barca25 nie tak grający Messi

1

a ten Vidal to po co

0

niech zagrają na 3 obrońców, po co ten Semedo. gość I prawej strony neu ogarnia to co ma robić na lewej.

2

inter robi 3-4 podania i już ma groźną sytuację, a my?

0

niech oni lepiej nie wychodza na drugą połowę

0

juz myślałem że gorzej się nie da grać

0

Semedo na lewą nogę nawet piłki nie potrafi przyjąć

0

xDDDDDD ale to są jaja

1

Roberto nawet na metr nie potrafi dograć

0

mogli wyjść na 3 obrońców z Lengletem bliżej lewej

1

będzie czerwo w tym meczu

0

jak oni jednym podaniem wychodzą spod pressingu xD

0

Suarez jakiś balet mongolski

1

cała obrona się nadaje do tarcia chrzanu o Roberto i Semedo to już napisano wszystko - ich w klubie nie powinno być. Pique nie ta lata plus biznesy więc lepiej niech kończy karierę, a Lenglet to średniak i pewnego poziomu nie przeskoczy

2

@kkbarca a do kogo ma grać jak z przodu nikogo nie ma

0

tutaj jest połowa składu do wymiany. 2 zawodników z obrony to nie powinni być już w tym klubie

0

Wiadomo że Pique zawalił ale Lenglet to powinien skasowac na raz

0

ale Lenglet to powinien kasować

3

@Barca17griezz10 za 8:0 z Dijon

0

jak to nawet btts nie wejdzie jprdl

0

@YNS totki są w dołku, mimo że Bayern też gra piach to powinien to wziąć

0

@Miszu Bayern win i btts

1

@Chwytliwy na chomiku pewnie jest

0

@Mesi12 1 sezon tak, reszta w kit

0

@Agent47 sam sobie odpowiedziałeś?

1

@Colon młoda Dymna

0

@DaPi jak w wieku 6 lat pierwszy raz leciałem samolotem to się zastanawiałem dlaczego nie stoimy na żadnych światłach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?