Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
De Jong to wygląda jak Rakitic xD
1
Suarez, Semedo i Busi nie powinni wyjść na 2 połowę
0
Semedo boże święty
0
@Barca25 nie tak grający Messi
1
a ten Vidal to po co
0
niech zagrają na 3 obrońców, po co ten Semedo. gość I prawej strony neu ogarnia to co ma robić na lewej.
2
inter robi 3-4 podania i już ma groźną sytuację, a my?
0
niech oni lepiej nie wychodza na drugą połowę
0
juz myślałem że gorzej się nie da grać
0
Semedo na lewą nogę nawet piłki nie potrafi przyjąć
0
xDDDDDD ale to są jaja
1
Roberto nawet na metr nie potrafi dograć
0
mogli wyjść na 3 obrońców z Lengletem bliżej lewej
1
będzie czerwo w tym meczu
0
jak oni jednym podaniem wychodzą spod pressingu xD
0
Suarez jakiś balet mongolski
1
cała obrona się nadaje do tarcia chrzanu o Roberto i Semedo to już napisano wszystko - ich w klubie nie powinno być. Pique nie ta lata plus biznesy więc lepiej niech kończy karierę, a Lenglet to średniak i pewnego poziomu nie przeskoczy
2
@kkbarca a do kogo ma grać jak z przodu nikogo nie ma
0
tutaj jest połowa składu do wymiany. 2 zawodników z obrony to nie powinni być już w tym klubie
0
Wiadomo że Pique zawalił ale Lenglet to powinien skasowac na raz
0
ale Lenglet to powinien kasować
3
@Barca17griezz10 za 8:0 z Dijon
0
jak to nawet btts nie wejdzie jprdl
0
@YNS totki są w dołku, mimo że Bayern też gra piach to powinien to wziąć
0
@Miszu Bayern win i btts
1
@Chwytliwy na chomiku pewnie jest
0
@Mesi12 1 sezon tak, reszta w kit
0
@Agent47 sam sobie odpowiedziałeś?
1
@Colon młoda Dymna
0
@DaPi jak w wieku 6 lat pierwszy raz leciałem samolotem to się zastanawiałem dlaczego nie stoimy na żadnych światłach