0

@sebasek99 źle liczysz jak już to na odwrót 4000/6680

0

@Janiama lepszy niż Messi?

0

@Janiama a Cruyffa widziałeś? jakbyś mógł go porównać?

17

@sebasek99 jak to możliwe jak harnas kosztuje z 2 pln

0

@kris81 ten z Costnerem I Connerym?

0

0

Polki pokonają drugi raz włoskie dziewczyny?

0

@gumaz Audrey Hepburn

2

@gumaz że jak scalic?

0

@Transu96 za Gomeza!

0

@Gosciuu no nie chodzi nawet o serwis ale i o atak. u żadnej polki nie widziałem takiego mocnego serwisu czy ataku, a ta Karakorum z Turcji takie bomby wali

0

w telewizji jakoś nie widać tej prędkości piłki czy jak? pamiętam jak na wf grałem z taką dziewczyną(ćwiczyła w jakimś klubie), to jak puściła serwis to z boiska uciekałem

0

@niteincubus jak miała ubezpieczenie wykupione w banku to odzyska raz dwa.

1

@Socjopata się rozumie

4

@Colon w moim sercu tylko Ana Ivanovic

1

@norbi77 chyba nie dozyje

0

@damianex10 Bayern się takie dziady robią. jak Milan zaraz będą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kubafcb102 jeszcze pewnie wyjdzie wcześniej za dobre sprawowanie

1

0

@Zwyklykibic boczna metka ucieta ale konik wydaje się ok

0

@MesQueUnClub_87 nowki to chyba nawet więcej, kojarzysz taką metke co wysłałem?

0

@Zwyklykibic to nie jest nówka, polowka z ciucha. Tylko takiej metki nie widziałem jeszcze
@Odesseiron no właśnie pierwszy raz widzę taka metke
@antoniabc mam jeszcze zdjęcie konia z daleka, bo to jest z ciuchlandu/vintege sklepu internetowego

0

zna się ktoś z was na Ralph Lauren? wgl nie kojarzę takiej metki i nie wiem czy to polo jest legit
https://m.imgur.com/a/CjmH7Re

0

@Colon Andrzej Iniesta

0

@Phatro problemy zabijam czystą wódka i nosem

3

@Colon Globisz tym

skradł moje serce

2

@DaPi Neymar Junior

0

@Lama20 jedyny słuszny Jordi

0

@Visca el Barca !! na odwrót masz a1 a2 B1 b2 C1 c2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?