Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sebasek99 źle liczysz jak już to na odwrót 4000/6680
0
@Janiama lepszy niż Messi?
0
@Janiama a Cruyffa widziałeś? jakbyś mógł go porównać?
17
@sebasek99 jak to możliwe jak harnas kosztuje z 2 pln
0
@kris81 ten z Costnerem I Connerym?
0
@Krystian1899 asos?
0
Polki pokonają drugi raz włoskie dziewczyny?
0
@gumaz Audrey Hepburn
2
@gumaz że jak scalic?
0
@Transu96 za Gomeza!
0
@Gosciuu no nie chodzi nawet o serwis ale i o atak. u żadnej polki nie widziałem takiego mocnego serwisu czy ataku, a ta Karakorum z Turcji takie bomby wali
0
w telewizji jakoś nie widać tej prędkości piłki czy jak? pamiętam jak na wf grałem z taką dziewczyną(ćwiczyła w jakimś klubie), to jak puściła serwis to z boiska uciekałem
0
@niteincubus jak miała ubezpieczenie wykupione w banku to odzyska raz dwa.
1
@Socjopata się rozumie
4
@Colon w moim sercu tylko Ana Ivanovic
1
@norbi77 chyba nie dozyje
0
@damianex10 Bayern się takie dziady robią. jak Milan zaraz będą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kubafcb102 jeszcze pewnie wyjdzie wcześniej za dobre sprawowanie
1
https://www.se.pl/lublin/lubelskie-25-latek-ukamienial-sasiada-poszlo-o-wybita-szybe-zdjecia-aa-Mjqb-XMVA-zpCw.html
25 lat... za takie coś powinni spokojnie dożywocie przyklepac
0
@Zwyklykibic boczna metka ucieta ale konik wydaje się ok
0
@MesQueUnClub_87 nowki to chyba nawet więcej, kojarzysz taką metke co wysłałem?
0
@Zwyklykibic to nie jest nówka, polowka z ciucha. Tylko takiej metki nie widziałem jeszcze
@Odesseiron no właśnie pierwszy raz widzę taka metke
@antoniabc mam jeszcze zdjęcie konia z daleka, bo to jest z ciuchlandu/vintege sklepu internetowego
0
zna się ktoś z was na Ralph Lauren? wgl nie kojarzę takiej metki i nie wiem czy to polo jest legit
https://m.imgur.com/a/CjmH7Re
0
@Colon Andrzej Iniesta
0
@Phatro problemy zabijam czystą wódka i nosem
3
@Colon Globisz tym
2
@DaPi Neymar Junior
0
@Lama20 jedyny słuszny Jordi
0
@Visca el Barca !! na odwrót masz a1 a2 B1 b2 C1 c2